9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ania0407

ania0407

witam witam:] niestety wiekszosc kobitek chyba faktycznie odpoczywa bo jakos cicho sie zrobiło... A mnie czasami zaboli spojenie łonowe ale mam tak od poczatku ciąży takze zdarzyłam sie przyzwyczaic. Pytam sie lekarza do poprostu tyłek sie poszerza haha:D

--

30567 ania0407 Kobieta, 29 lat, chojnice
joasia1973

joasia1973

Ania, to nie dlatego ,że odpoczywaja, to dlatego że odeszły na inne forum. Ja zacznę tu zaglądać bo tam brakuję podglądania mi tych dziewczyn , które są przed nami. Tam są wszystkie na privie, a tu mogę poczytać co czeka mnie za miesiąc , dwa czy przy porodzie bo już zapomnialam.

--

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

28102 joasia1973 Kobieta, 46 lat, Letterkenny, Irlandia
~Mademoiselle

~Mademoiselle

taką mam nadzieję, że to właśnie o to chodzi. jak wygooglowłam to hasło, to tam nieźle stracha napędzają. w czwartek mam kontrolę u gina. znów będę mogła posłuchać serduszka! :)

ania0407

ania0407

ja już przestalam czytać co może mi dolegać bo w łeb można dostac:] bo według google to już powinnam nieżyć:D, ale daj znać czy to napewno to a na kiedy masz termin?

--

30567 ania0407 Kobieta, 29 lat, chojnice
~Mademoiselle

~Mademoiselle

hehe, masz rację Ania, tak to jest szukając info w internecie, że same najczarniejsze wizje się nasuwaja na horyzont ;) ale powstrzymac się od tego, przynajmniej jak dla mnie, niesposób ;) dziś już nie pobolewa, na szczęście póki co dolegliwości ciążowe nie utrzymują się u mnie na stałe. Generalnie mam wrażenie, że ciąża obchodzi się ze mną dośc łagodnie :)
termin mam na drugą połowę września, wg. om 22.09 ale negocjuję z dzidzią co by ze 2 tyg. wcześniej sie uwinęła, to chociaż więcej ze słoneczka skorzystamy ;)

~IWA23

~IWA23

~Mademoiselle
hehe, masz rację Ania, tak to jest szukając info w internecie, że same najczarniejsze wizje się nasuwaja na horyzont ;) ale powstrzymac się od tego, przynajmniej jak dla mnie, niesposób ;) dziś już nie pobolewa, na szczęście póki co dolegliwości ciążowe nie utrzymują się u mnie na stałe. Generalnie mam wrażenie, że ciąża obchodzi się ze mną dośc łagodnie :)
termin mam na drugą połowę września, wg. om 22.09 ale negocjuję z dzidzią co by ze 2 tyg. wcześniej sie uwinęła, to chociaż więcej ze słoneczka skorzystamy ;)

Witam :)
Zaraz napiszę do redakcji aby dodali cię do listy na pierwszą stronkę :)

Mnie nie tak spojenie łonowe boli jak w pachwinach albo jak dużo pochodzę czy postoję to w kroczu mnie tak rwie do dołu,dziwne uczucie ale tak miałam tez w poprzednej ciąży i nic się nie działo czyli ok naturalny objaw ciaży ;)

~Mademoiselle

~Mademoiselle

o kurczę, to dopiero powitanie z honorami!! :D dzięki Iwa! już się oglądałam na pierwszej stronce, i aż sie rozczuliłam. chyba wydrukuję na pamiątkę ;)

Dziewczyny, a gdzie chcecie rodzić? ja się ciągle nie mogę zdecydować i waham się między 4 szpitalami. W połowie czerwca zaczynam szkołę rodzenia w praskim to sie oswoję z tą placówką. Ale zamierzam zwiedzić pozostałe 3 porodówki, może to ułatwi podjęcie decyzji

~IWA23

~IWA23

Ja mam jeden szpital w mej mieścinie więc nie mam problemu z wyborem ;)

~Mademoiselle

~Mademoiselle

świeżo po wizycie u gina. Wszystko ok. Dzidzia rośnie jak na drożdżach, i moja waga też... a do września jeszcze daleka droga... co do bólu spojenia-uznał, że to zwykłe rozchodzenie się miednicy. Od 2 dni już mnie nic a nic nie pobolewa i moge znów śmigać :)

~IWA23

~IWA23

~Mademoiselle
świeżo po wizycie u gina. Wszystko ok. Dzidzia rośnie jak na drożdżach, i moja waga też... a do września jeszcze daleka droga... co do bólu spojenia-uznał, że to zwykłe rozchodzenie się miednicy. Od 2 dni już mnie nic a nic nie pobolewa i moge znów śmigać :)

Ile już masz na plusie z wagą ?
Ja do ostatniej wizyty miałam 4,5 kg na plus,ostatnie 2 m-ce przybierałam po 2kg na m-c,więc jak teraz na wizycie po 20-tym też tak będzie to będę miała 6,5kg na plus.