9 miesięcy, ciąża

Najpiękniejsze imiona!!!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

AśkaS

AśkaS

Ja mam cztery córki i mówiąc szczerze,choć tyle pięknych imion,pomysłu mi brakło. Ale preferuję polskie imiona,proste,łatwe w wymowie i ładne przedewszystkim.

56403 askas Kobieta, 41 lat, Strzelin
Catarisa

Catarisa

Ja mam córkę Jagodę jak dla mnie piękne imię. Podobają mi się również Marcelina, Olivia, Zoja

--

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

42784 catarisa Kobieta, 38 lat, wielkopolskie
~emimo

~emimo

~gosiak
ja swojemu bobaskowi dam jak będzie dziewuszka- Samanta,a jak chłopak to Eustaszek:) heh! a poażnie to dla chłopca nie mamy jeszcze żadnego konkretnego pomysłu.Podoba mi się Konrad,Rafael,Daniel...

Eustachy ładnie, szkoda, że jako żart to traktowałaś, bo imię niczego sobie. Na kanwie mody na "dziadkowe" imiona wypada zdecydowanie dobrze.
pzdr

~emimo

~emimo

~blankad
Mam już synka Benedykta-Benia a za 3 tygodnie urodzi się jego siostra Blanka.Imiona wybraliśmy już kilka lat temu a teraz tak nam sę udało ze bedzie para.

Benedykt - bardzo lubię ;))

mama80

mama80

Ja mam Laurę i Nadię i nie wyobrażam sobie bez nich świata. Moje kochane i jedyne !!!

59829 mama80 Kobieta, 39 lat, Kędzierzyn
~emimo

~emimo

Waniliowa
Wyczekuję córeczki, dajemy jej z narzeczonym na imię Melissa. :)

Melissa - też bym chciała...
na razie rozważamy: Hiacynta, Daniela, Eugenia, itp.
Andrzej, Mikołaj, Marcin, itd.

~Inkamoja

~Inkamoja

A nam bardzo podoba sie imie Inka i tak chcemy nazwac nasza corcie. Nie znamy zadnej bedzie jedna jedyna. Nie jest to imie oklepane a przyjemne dla ucha. Co wy sadzicie o tym imieniu?

~Anaksandra

~Anaksandra

Jagoda fajna. Jagna i Dobrochna rowniez. Moja niunia ma na imie Kasandra.
Dla drugiej dzieczynki wybralabym Tomira, a dla chlopca Sambor lub Domarad.

Pinka88

Pinka88

Ja mam Laure. Jesli urodzi się brat będzie Leon. Siostra prawdopodobnie Iga. Ale jest tyle pięknych imion, ze ciężko zdecydować

--

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

60217 pinka88 Kobieta, 31 lat, Lublin