Skocz do zawartości
Forum

Dziwna sytuacja, proszę o poradę - pilne!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ponad pół roku mam monitorowane cykle, wszystkie badania dobre. W bieżącym mam taką sytuację: 2-6 dzień cyklu Tamoksifen 2x1 tabl,12 dnia cyklu zastrzyk Pregnyl, potem kilka dni przytulania, od 15 dnia cyklu biorę Luteinę 2x1 tabl podjęzykowo. Dziś jest 33 dzień cyklu a okresu brak, nawet się na niego nie zanosi. Objawy jakie miałam to jedynie ból piersi i troszkę większa senność niż zazwyczaj. Dodam, że okres mam zawsze regularny, tj. 28 dni ( zdarzyło się kiedyś 27 i 30 ale to baaardzo rzadko takie są). Rano robiłam test, ale wyszedł negatywny. Luteina mi się dziś kończy. I nie wiem czy mam biec w czwartek na betę, czy raczej to bez sensu bo jakby coś miało być to dziś test by coś pokazał (bo już jest po terminie spodziewanej miesiączki)? No i co z tą Luteiną, bo kilka cykli temu miałam taką sytuację to miałam brać do wystąpienia okresu, a jeśli okresu miałoby nie być to brać dalej. A ja ani okresu, ani Luteiny już nie mam. Mój błąd bo dopiero skapnęłam się, że może mi braknąć luteiny zauważyłam przed weekendem majowym. Mój lekarz na urlopie, wraca dopiero 11 maja, więc dopiero wtedy wizyta jest możliwa, a do innego chyba nie ma co iść bo nie ma mojej karty i niezorientowany w mojej sytuacji. Hmm... co myślicie, co robić? Proszę, poradźcie coś...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...