Skocz do zawartości
Forum

czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie współżyłam z mężem 29 wrzesnia miałam wtedy owulację czy mogło dojść do zapłodnienia? mam objawy bardzo podobne gdy byłam w pierwszej ciązy niestety poroniłam: ból brzucha, jem śledzie, których nawet nie lubie a teraz moge je jeść 3 razy dziennie, pogorszyła mi się cera, bolące piersi. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. mam stwierdzone PCOS może to przez to wyszedł negatywny? Byłam u ginekologa ale doktor powiedział ze jeszcze za wczesnie stwierdzic czy zaszlam w ciąze powiedział też ze widac ciałko żółte czy to znaczy ze jestem bardzo wczesnej ciązy?

Odnośnik do komentarza

Donna brałam leki. Najpierw brałam hormony żeby miec miesiączkę co miesiąc ale jak z mężem zaczeliśmy się starać o dzidzię to doktor przepisał mi metformax 500 2x dziennie no i oczywiście kwas foliowy po 5 miesiącach starania zaszłam w ciąze ale niestety straciłam ją :( i od tamtej pory zeby dostac okres musialam brać luteinę . Okazało się że nie mam owulacji wiec doktor mi przepisał lek bromocorn albo cos takiego do konca nie pamiętam nazwy i po tym już miałam owulację tylko teraz jeszcze nie wiem czy coś wynikło z tego czy nie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...