Skocz do zawartości
Forum

co to moze byc ?


Rekomendowane odpowiedzi

Według testów owulacyjnych owulacja nastapila u mnie 11.06 czwartek lub 12.06 piatek ,staralismy się 9,11,12,13 czerwca wczoraj caly dzien mialam nudnosci i mnie wymiotowalo z 2 razy a dzisiaj zauwazylam na bieliznie takie bezowo jasno brazowe jakby keljace uplawy co to moze byc?? cos czuje ze to moze jakas infekcja? niechce zabardzo sie nakrecać ale boje sie troszke okres mam dostac 26,28 czerwca czy jest sens robic test jesli tak to kiedy?boje sie ze cos jest nie tak :(

Odnośnik do komentarza

Sluz to nie jest to taka jakby lepka wydzielina brazowo bezowa wczoraj bylo troche krwi,kluje pecherz,mam wzdecia ostatnio mialam rybie zapachy :/ i taka na wardze sromowej kroste ale to przed owulacja bylo jakis tydzien a teraz od wczoraj te uplawy,raz mialam zapalenie szyjki i po ciazy wymrazana nadzerke twoim zdaniem moge byc w ciazy i miec zapalenie szyjki czy raczej przy zapaleniu sie nie zachodzi????

Odnośnik do komentarza

jak pisalam wczesniej bylam u ginekologa tydzien temu pobadal mowil ze jest wszystko ok przepisal duphaston gdybym plamila przed miesiaczkami mowil ze wszystko jest przygotowane do okresu okresy tak co 30-33 dni , dzisiaj skusilam sie po test a tu dwie grubachne kreski :))) neichce cieszyc sie na zapas roznie to bywa jutro mam wizyte czyli mam rozumiec ze to plamienie bylo implantacja zarodka ???
testy owulacyjne pokazaly dwie blade kreski a jednak sa niezawodne polecam je kazdemu !!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...