Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość anetagrzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anetagrzegorz

witam, mam problem z facetem ktory nie moze dojsc do orgazmu przez stosunek, zawsze musze konczyc ustami lub reka bo wtedy sa szybsze ruchy, Trosze to pewnie dziwne ale tak jest. Mam mezczyzne w wieku 34 lata nie majacych dzieci, pali papierosy. Ja mam 27. Chce zajsc w ciaze on tez chce od 3 lat ale zawsze do orgazmu nie dochodzi przez seks tylko musze konczyc reka lub ustami. Chcemy miec dziecko, glupio krzyczec nagle "wsiadaj" itd... wstyd i dla mnie i dla niego. Wolimy seks prowadzic normalnie., Mamy pytanie czy np jak on spusci sie przez reke i nabierzemy nasienia na palce i bede je wprowadzac jest szansa na ciaze? Ja mampalce jak kobieta krotkie stosunkowo, kiedys probowalismy ale nic. Ale chyba byly dni nie plodne. Teraz byly plodne i 2 razy probowalismy. Czy jest szansa. Od oddania spermy do wprowadzenia mija okolo 20 sekund. Probuje jak najglebiej wsadzic palce. Ale wszystko wtedy jst sliskie i jest to sluz i sperma i nie wiem czy to ma jakies szanse...

Odnośnik do komentarza

To dość trudna sytuacja, gdyż jak wiadomo istnieje również małe prawdopodobieństwo przeniesienia nasienia w inny sposób do pochwy, jednak czy to zagwarantuje wam osiągnięcie sukcesu. Może w takie sytuacji warto popróbować różnych rozwiązań podczas stosunku tak by jednak okazywało się, że ostatecznie kulminacyjny moment będzie odbywał się w standardowy sposób. Zbyt duży stres, pragnienie może powodować, że zajście w ciążę bywa utrudnione. W razie jakiś problemów warto zasięgnąć porady nawet swojego lekarza lub naszych ekspertów. Powodzenia

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza
Gość anetagrzegorz

Bardzo dziekuje za odpowiedzi:) nie wiem co to jest inseminacja, to mozna zrobic samemu czy to przeprowadza np lekarz?
Co do tego czemu sie mecze sama z palcami, to nie chce partnera do tego namawiac, wole juz sama :) myslalam nad tym zeby go troche pokierowac ze jak dochodzi to zeby wsadzil na ten moment, ale nie chce go jakby zawstydzic/osmieszyc, zeby nie czul sie jakis zestresowany bo wtedy wogole mogloby byc kiepsko z jego dochodzeniem. Czasem sie uda mu dojsc przez seks ale jest to 1 na 10 stosunkow. Ostatnio nam sie udalo, idealnie wyliczylam dzien plodny (tak mi sie wydaje) ale nie zaszlam w ciaze. Czy jezeli odbywa sie stosunek z finalem w pochwie w dzien plodny to jest 100% ze powinno zajsc do zaplodnienia? Juz bym wolala miec partnera ktory ma przedwczesny wytrysk a nie takie maratony dlugie z problemami na finale :/

Odnośnik do komentarza

Niestety z zajsciem w ciaze jest jak z wyliczanka albo sie uda albo nie ..
Moj maz ma przedwczesny wytrysk wlasciwie konczy po 3 min , uprawialismy seks regularnie nawet nie patrzylam na dni plodne kiedy mam ... i tak po miesiacu udalo mi sie zajsc w ciaze... ale czy to byl dzien plodny czy nie tego juz nie wiem... zreszta nie wszyscy zachodza w ciaze akurat w dzien plodny

Odnośnik do komentarza
Gość anetagrzegorz

Dziękuje za informacje :) wlasnie sie zapisalam na jakies testy hormonalne testosteron, dheas itd zeby skontrolowac czy czasem one nie beda przeszkadzac w zajsciu, kiedys mialam je zachwiane. Zazdroszcze Ci ze po jednym miesiacu juz sie udalo i to jeszcze bez tego zmudnego wyliczania dni plodnych i stresu ze sie chce a nie moze i kombinowania. Tak by bylo najlepiej nie myslec o tym a zeby akurat sie udalo... i to jeszcze po 3 minutach ;) ja to ciezko widze, ciagle w koło wszyskie moje kolezanki zachodza bez problemow a to dodatkowo zwieksza moja presje. i irytacje. Ehh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...