Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć widzę ze koleżanka powyzej nic nie napisala a szkoda bo nie bylabym sama tutaj. Ja mam termin na 2wrzesnia. Przez wymioty nie moge nic zjeść bowezme kes i juz lece do toalety :( na razie lece na sokach przeciorowych i papkach

Odnośnik do komentarza

Czeeeść... :)
Jestem kilka godzin po teście - z wynikiem pozytywnym :D
Jeśli liczę właściwie i wszystko pójdzie dobrze będzie nas więcej już 13.09! To pierwszy raz, więc się mocno denerwujemy ;)
Z objawów pojawiła mi się tylko bezsenność, ale już od 3 tygodni, więc zaczęła się zanim się dowiedzieliśmy :/
Trzymam kciuki za Was, powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Podobno w ciąży zdarzają się spore skoki ciśnienia. Może stąd te zawroty głowy. Ponadto przez pierwsze trzy miesiące organizm kobiety przystosowuje się do nowego lokatora i w obawie przed zagrożeniami tych trzech miesięcy włącza się potrzeba odpoczynku. W ciągu dnia spałabym od rana do wieczora, niestety w nocy już niekoniecznie:) Także nie martw się osłabieniem, niestety to chyba normalne:)

http://www.suwaczki.com/tickers/yuuddqk3kw7qdtsl.png

Odnośnik do komentarza

witam:)
u mnie jest 5tydz i 4dzien i jest to moja pierwsza ciąża:) jestem szczęśliwa, a zarazem bardzo się boje ponad tydz temu byłam u lekarza ale serduszka jeszcze nie było widac, tyle sie naczytałam o wczesnych poronieniach. Kolejna wizytę mam 16 stycznia i prawdopodobnie będzie już widać serduszko.
nie wiem jak wytrzymam tyle dni czekania:(
staraliśmy się o maleństwo już jakiś czas. Jak Wy sobie radzicie z obawami o zdrowie, życie Waszych pociech w brzuszku?

Odnośnik do komentarza

Tinnka.

Ja pierwszą ciążę straciłam chociaż wszystko było "ksiazkowo" bez bólu, krwawienia.

Teraz staram się poprostu nie analizować tej ciazy przez pryzmat tej która straciłam.

Boje się ale wiem ze stres jest nie wskazany dla dziecka dlatego pracuje, spacery, czytam książki, ucze się. Staram sie mieć mało czasu na myślenie.

Oczywiście z ginekologiem jestem w stałym kontakcie ale u mnie to taka bardzo wczesna ciaza ze praktycznie nic na usg nie widać.

Odnośnik do komentarza

Maga23

na usg był już pęcherzyk i pęcherzyk żółciowy. to jest moja pierwsza ciąża dlatego nie bardzo wiem co i jak. rodzinie jeszcze nic nie mówiłam, ponieważ chcę poczekać aż będzie serduszko. Staram się nie analizować wszystkiego tylko, że to trudne i nowe dla mnie.
Dlatego, że oprócz mnie i narzeczonego nikt nie wie, nie mam kogo się radzić:(

Odnośnik do komentarza
Gość TweetyGirl

cześć dziewczyny :)
u mnie dopiero sam początek - 6 tydzień. Nie byłam jeszcze u lekarza, bo w Belgii do lekarza można iść dopiero od 8 tygodnia :( Ogólnie czuję się dobrze, beż żadnych mdłości itp. - jedynie piersi większe i wrażliwsze i czasem ból w podbrzuszu. A jak u Was??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...