Skocz do zawartości
Forum

Pieluszki flanelowe MOTHERHOOD


Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Mamy, powoli zbieram wyprawkę dla naszego maleństwa i na szczęście sporo rzeczy ma po siostrze, ale na pewno czeka mnie zakup pieluszek flanelowych, bo te po Oli szybko się zmechaciły, sprały, a latem z nich często korzystałam, znalazłam takie pieluszki flanelowe MOTHERHOOD, podobają mi się bardzo, mam już poduszkę do karmienia z tej firmy i wiem, że to dobra firma, ale cena 3 pieluszek powala na kolna, więc pytam Was o opinie, warto w nie inwestować?

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

Margeritka
podobają mi się bardzo, mam już poduszkę do karmienia z tej firmy i wiem, że to dobra firma, ale cena 3 pieluszek powala na kolna, więc pytam Was o opinie, warto w nie inwestować?

mam i jestem bardzo zadowolona. Uzywalam przy Noemi, a teraz beda dla drugiego dzieciaczka :D kompletnie nic sie z nimi nie stalo; wszystkie plamy spieraja sie bez problemu. Miska ma niedlugo 2 lata, a pieluszki wygladaja jak nowe (i sa baaaaardzo milutkie).

Generalnie moge polecic te firme. mam wspomniane pieluszki flanelowe, duzego rogala, recznik kapielowy, spiworek z zyrafka i kocyk- wszystko w super stanie.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Jedyne co mogę zarzucić tym pieluchom to niestety bardzo szybko kolor tracą i się mechacą, ale to akurat norma przy flaneli.

Margeritka jeśli chodzi o wielopieluchowanie to wielo u noworodka wcale nie jest problematyczne. Otulacze i tetra lub prefoldy super się spisują i szybko schną.

a otulacze nie przemiękają? ja teraz przerabiam wielo u Oli i ona ma już duży sik :D, więc niemal codziennie coś przemięka, a u noworodków tak nie jest?

Odnośnik do komentarza

Margeritka
qmpeela
Jedyne co mogę zarzucić tym pieluchom to niestety bardzo szybko kolor tracą i się mechacą, ale to akurat norma przy flaneli.

Margeritka jeśli chodzi o wielopieluchowanie to wielo u noworodka wcale nie jest problematyczne. Otulacze i tetra lub prefoldy super się spisują i szybko schną.

a otulacze nie przemiękają? ja teraz przerabiam wielo u Oli i ona ma już duży sik :D, więc niemal codziennie coś przemięka, a u noworodków tak nie jest?

U mnie sprawdzały sie pulowe otulacze i wełenka zalanolinowana. Teraz juz w kieszonki mala sika.
Co do przeciekow to moze masz zatłuszczone pieluchy i wystarczy odtluszczanie kieszonek??

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Drogie Mamy, powoli zbieram wyprawkę dla naszego maleństwa i na szczęście sporo rzeczy ma po siostrze, ale na pewno czeka mnie zakup pieluszek flanelowych, bo te po Oli szybko się zmechaciły, sprały, a latem z nich często korzystałam, znalazłam takie pieluszki flanelowe MOTHERHOOD, podobają mi się bardzo, mam już poduszkę do karmienia z tej firmy i wiem, że to dobra firma, ale cena 3 pieluszek powala na kolna, więc pytam Was o opinie, warto w nie inwestować?

MARGERITKA ja je kupiłam wczoraj w tk maxx ale w IRE.
Jestem bardzo zadowolona, choć na razie raz wyprałam.
Duże, miłe i przyjemne.
U nas cena za 5 sztuk 7 f- 35 zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...