Skocz do zawartości
Forum

9 miesięcy i malo sika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój synek mało sika. Jest cały czas na piersi, przy takich upałach podaję mu ją średnio co 2 godziny, oprócz tego czasami napije się wody mineralnej, oczywiście prosto z butelki (na spacerze) albo zwykłej szklaneczki (w domu), bo nie chce pić ani z butelki ze smoczkiem ani z niekapka z silikonowym dzióbkiem. ::(: W dzień z reguły moczy 3 pieluszki i to nie do końca, po nocy natomiast pielucha waży chyba kilogram. Wiem, że pocąc się dziecko też wydala wodę z organizmu, ale martwię się o tą małą ilość moczu. Czy któraś z Was tez tak miała?:zmartwiony:

Odnośnik do komentarza

Moja ma dziesięć m-cy i w ciągu dnia potrafi wytrzymać 5 godz bez sikania a jak już ją dam na nocnik to nasiusia trochę,w nocy też albo pielucha trochę mokra albo tak jak dziś wstała o 8 i asiusiała do nocnika a po nocy pielucha sucha,moja też na piersi tylko bo od ok 2 tyg ma bunt jedzeniowy i nic nie chce jeść tylko pije cycusia,herbatki pije z butelki przez ustnik,soczki przez butelkę z dziubkiem itp ale to co ona wypija według mnie jest mało bo po kilka łyków na dzień to ok 10ml wypija,ale nie martwię się tym bo moja corka bardzo dużo się poci po za tym jak by coś by było nie tak to by była jakaś niespokojna,płaczliwa itp.

Odnośnik do komentarza

Dla pewności zrobiłabym badanie moczu. Jak coś jest nie tak, to w badaniu "wyjdzie" ::): ja tak robię jak np siku jest bardziej żółte, śmierdzi lub jest go za mało... Pojawiały się bakterie, najczęściej wtedy gry mocz miał zbyt intensywny zapach.

Ale pocieszę Cię tym, że Oliwka po 9mc miała skon rozwojowy, po którym zdecydowanie mniej sikała ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...