Maluchy

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))

~panterka

~panterka

poczytalam was i musze uciekac bo maly sie obudzil #wiec zdawkowo wasze dzieciaczki prze urocze :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Malagaaa

Malagaaa

aga82
Malagaaa
aga82

Malaga nie mialam nigdy cesarki ale wiem że u nas w szpitalu jest przyjete, że po cesarce możesz rodzic naturalnie. To zależy od wielu rzeczy np czy rana jest dobrze zagojona i chyba musisz mieć określony czas po jakim możesz rodzić naturalnie, no i najwazniejsze jest to z jakiego powodu mialas cesarke.

Tak kochana , ale wiem że są miejsca gdzie jak się miało cc to następne porody rozwiązuje się tylko w taki sposób , a jednak chciałabym moc inną możliwość , a okres podajrze minimum rok chociaż to też zależy tak jak piszesz od wielu czynników , przede wszystkim od organizmu :)

Musiałabyś popytać się swojego lekarza gin.

A z jakiego powodu Ty miałaś cc ?? Jesli moge zapytać :)

Jak jeszcze nie miałam brzuszka widocznego to juz strasznie bolały mnie plecy i ortopeda kazał mi przyjśc w maju na kontrole i jak mnie dusił po kręgosłupie to mnie bolało ale nie jakoś przesadnie , on stwierdził ze mi wypisze wskazania do cc (mam skolioze) mimo że ja wiem że dałabym radę ,kazał dać to ginowi i on powiedział że jak się coś zacznie to z tą kartką do szpitala wiec stwierdziłam że jej nie wezmę i urodzę naturalnie ale na ostatniej wizycie lekarz kazał mi przyjsc w niedziele do szpitala i w ponzrobili mi cięcie . chciałabym w przyszłości móc "odczuwać" w pełni poród bo szczerze brakowało mi tego przytulenia od razu i bez odczucia bólu poród jest mniej " świadomy" tak przynajmniej ja to odczuwałam :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

10712 malagaaa Kobieta, 24 lata, Rawicz
~panterka

~panterka

wrocilam bo synek jeszcze poszedl spac :36_2_15: pogadal sobie i zamknol oczka i spi :36_2_15:

u nas dobrze maly ma teraz faze gadania matko jak on glosi to szok wczoraj to tak sie usmialismy z M bo gadal bite 2 godziny bez przerwy normalnie a o spaniu to nawet nie pomyslal dopiero mu dalam smoczek pieluszke i sie wtukil wiec go zanioslam do lozeczka i poszedl spac gadatliwy czlowieczek jeden

dzisiaj mi pospal nawet ladnie nie liczac pobudek ale mama daje smoczka na chwilke i zasypia od nowa ale zazwyczaj rano ok 6 mi sie budzi i ja siedze nad nim ze 40 min i nie moze zasnac od nowa ale dziisiaj zostawilam go ze smoczkeim i jeszcze pospal do 7.40 potem pogadal sobie a przed 8 zaczol juz wolac o sowje jedzonko :36_2_15:

~panterka

~panterka

asiulka piekne zdjecia z chrzcin :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Kaika u was tez supper zdjecia a mamuska jaka wystrojiona mi tez tego brakuje :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

~panterka

~panterka

wczoraj podalam malemu gruszke i dzisaj kupka zielona no zobaczymy co bedzie dalej

KaiKa

KaiKa

hej dziewczyny :)
ja tylko na chwilę w przerwie między zakupami, praniem i sprzątaniem. Dziś sobie wyznaczyłam dzień na ogarnięcie chałupki i gotowanie. Od jutro idę na dietę dunkana. Mam nadzieję, że wytrzymam na niej troszkę. Mam do zrzucenia 6 kg- satysfakcjonujące będą 3 kg przez miesiąc. Nakupowałam dziś mięcha i na wieczór będę je gotować, a od jutra tylko na wysokobiałkowym jedzeniu. Na szczęście na tej diecie nie trzeba się głodzić :smile_move::smile_move::smile_move: a że jestem mięsożerna to mi to pasuje. Dobra zrobię coś póki moja księżniczka śpi :)

Buziaki :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

--

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

7274 kaika Kobieta, 30 lat, Mazury moje cudne
Dorotkazkrainyoz

Dorotkazkrainyoz

justysia_k

dorotkazkrainyoz co u was?

U nas dobrze. Krzyczymy, piszczymy, śmiejemy się, gugamy, przytulamy, całujemy i dzięki Bogu!!! troszkę lepiej jemy!

Czytałam Was, ale mieliśmy bardzo towarzyski weekend i poniedziałek- ciągle ktoś u nas był, więc nie mogłam spokojnie napisać. A z racji, że już nie karmię i uzupełniam 12 miesięczne braki alkoholu we krwi, wieczorem padam jak zabita:-) Patologia społeczna:-)

Pytałaś wcześniej na którą nastawiam budzik. Otóż, to zależy o której Zulka zasnęła i ile zjadła w ciągu dnia. Zazwyczaj ok. 2-3 i w zależności od tego ile zje, 5.30-6.00.....

Poza tym zaczęłam powoli przeglądać ogłoszenia na pracuj.pl itd... wiesz jak jest:-)

Dziewczyny, maleństwa są urocze!
A do tego jakie mamy!
Asiula, Kaika, Aga, Malaga- laski jesteście co niemiara!!!
Piękne zdjęcia z chrztów!
Fajnie się tak wystroić, co?
Ja wczoraj byłam u kosemtyczki, paznokcie mam cudne:-), ale włosy pozostawiają wiele do życzenia. Nadal mocno wypadają, są takie matowe, ble ble ble.........

A tak poza tym, to znów miałam w czwartek chwilę grozy- bo odkryłam, że znów mam dziwne plamienia. Wystraszyłam się nie na żarty, zadzwoniłam do mojego gina, umówiłam się na usg, ale do 20 myślałam, że zniosę jajo. Myślałam, że coś się stało z macicą po tej operacji, tym bardziej, że miałam stan podgorączkowy!!!!!!
Na szczęście okazało się, że to 1 okres..... Nawet nie wyobrażacie sobie jaką odczułam ulgę!!!!!! Już byłam spakowana do szpitala... Sick!

Asiula, ja też miałam bóle głowy, takie zawroty okrutne i mroczki przed oczami, czasami taką ciemność przed oczami. Pobrałam ok dwóch tygodni Elevit, bo mi został sprzed ciąży i jak ręką odjął. Zwyczajny brak witamin!

--

"Gdy zostajesz matk

7987 dorotkazkrainyoz Kobieta, 0 lat, Warszawa
ewcia_k

ewcia_k

Malagaaa
Hej Ewciu , ja tak właściwie z pytaniem do Ciebie . Jak u Ciebie jaki u Ciebie jest zakładany poród po cc? Bo ja pytałam wczoraj położnej i ona mi powiedziala że mogę w przyszłośći rodzic naturalnie , zdziwiłam się , ale bardzo mnie to cieszy :)

U nas to jest tak ze masz wybór. Mozesz probowac rodzic naturalnie, a mozesz tak jak ja niewyrazic na to zgody:) Ja sie balam porodu nat po przebytym cieciu bo gin mowila ze sa przypadki ze podczas nat porodu blizna peka, powstaje krwotok i co tylko...jesli jest krotka przerwa miedzy jedym a drugim cieciem...tak wiec no ja podpisalam pisemko ze niewyrazam zgody na nat porod ze strachu...poprostu...moze to glupie bo niektore babki twierdza ze cc to nie jest porod...ale ja sie balam rodzic po jedej cesarce juz...
A zreszta pozniej i tak sie okazalo ze nie moglam rodzic nat bo bylo lozysko przodujace...

A widzicie czytalam w jakims artykule ze po cc wzrazsta mozliwosc wlasnie lozyska przodujacego...

--

4802 ewcia-k Kobieta, 30 lat, Śląsk
Dorotkazkrainyoz

Dorotkazkrainyoz

KaiKa
Od jutro idę na dietę dunkana. Mam nadzieję, że wytrzymam na niej troszkę.

Ja też Kaika, mam nadzieję, że dam radę. Ja za to nastawiam się nie na mięcho, a na jogurty, kefiry itd. Tego mi brakowało!

Załączam kilka zdjęć Zulki

1. Marchewka dzień 3. Kichnęłam sobie:-) Jak widzicie, marchewki, to ja nie polubię!
2. Patrzę sobie.
3. Tatusiowe zabawy.

--

"Gdy zostajesz matk

7987 dorotkazkrainyoz Kobieta, 0 lat, Warszawa