Skocz do zawartości
Forum

Przed pojawieniem sie malucha


xena

Rekomendowane odpowiedzi

Xena, ja rodziłam naturalnie i nie znałam terminu,bo mój maluch mnie zaskoczył wcześniej, ale nie dziwię Ci się, że nie potrafisz sobie znaleźć miejsca, Twoje życie zmieni się całkowicie i masz prawo czuć nie pokój, ale z tym czy Cię Dzidzia polubi, to na pewno nie będzie problemu, ona zna Twój głos i już Cię kocha, od wielu miesięcy jesteś dla niego najbliższą osobą i tak już będzie zawsze, więc nie martw się tym jak to będzie. W pierwszych godzinach a nawet dniach możesz czuć się lekko zagubiona, ale z czasem będziesz się czuła bardziej pewna. Ja na początku o byle co płakałam, hormony szalały i to było trudne, ale to mija i naturalnie przechodzisz do tego, że rozumiesz swoje dziecko bez słów jak nikt inny, więc niczym się nie martw, jutro lekarze zajmą się Tobą i maleństwem a później będzie już tylko lepiej. A dzisiaj jeśli lubisz czytać, to zajmij myśli jakąś książką, a jeśli nie, to może jakiś serial czy film, żeby nie myśleć i się nie zadręczać. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią i miałabyś jakieś pytania czy wątpliwości, to zapraszam do tematu na tym forum "Cycusiowe mamusie", tam się wzajemnie wspieramy i doradzamy. Trzymaj się i pamiętaj, że wszystko będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...