Skocz do zawartości
Forum

Różowe plamienie - implantacja zarodka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Ostatnią miesiączkę miałam 19.07, moje cykle trwają 28-30 dni. Ostatnie przytulanki 30-31.07.
Niestety nie wiem, kiedy nastąpiła owulacja i nie prowadzę obserwacji temperatury.

W sobotę 06.08 (równo tydzień od przytulanek) w 19 dniu cyklu zauważyłam niewielkie plamienie - o ile można nazwać to plamieniem (dosłownie 1-2 krople) - koloru różowego, które później zmieniło barwę na bardziej brązowe. Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u siebie takiego zjawiska. Wczoraj w 20 dniu cyklu śluz konsystencją przypomina - przepraszam za porównanie - półpłynny, biały krem. Wieczorem temperatura całego ciała to 37,2 (nie mam innych objawów wskazujących na przeziębienie/grypę). Na okres myślę, że jest za wcześnie i zastanawiam się czy to mogło być plamienie implantacyjne? A może to bardziej plamienie związane z owulacją? Czy takie objawy mogą świadczyć o zagnieżdżającym się zarodku czy raczej są objawem jakiś nieprawidłowości i powinnam udać się do lekarza?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

No cóż to mogło być zarówno plamienie związane z implantacja zarodka jak i jakieś nieprawidłowości. Jednakze na wizyte w celu stwierdzenia ciazy mysle, ze jest za szybko a i test ciążowy nic nie wskaże. Myślę, że powinnaś uzbroić się w cierpliwość, poczekać na ewentualną miesiaczke, jeśli sie nie pojawi zrobić test lub zbadac sobie bete. A z wizytą u lekarza też bym poczekala do 8 tygodnia, zeby sie nie rozczarować i nie zdenerwowac tym, ze lekarz nie za wielw zobaczył na usg. W kazdym razie powodzenia, jesli ciaza jest wyczekiwana to trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...