Skocz do zawartości
Forum

Przeziębienie w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Kasiamal na pewno wszystkie naturlane sposoby Ci nie zaszkodza,czyli herbata z miodem o cytryna,herbata z malinami,jesli nie masz swojego kompotu to kup dobry sok z malin albo dokladaj dzem do herbaty. Czosnek jest tez dobry przy przeziebieniu,np pokroic plasterki czosnku i zjesc je na kanapce np z bialym serkiem,tylko zalezy czy lubisz czosnek. Nie wiem jak jest z imbirem,bo mozna zrobic napar ze startego imbiru z miodem i cytryna ale nigdy nie czytalam czy moze byc stosowany w ciazy. A jesli chodzi o zatkany nos to jesli nie masz inhalatora to mozesz wlac 3-4 lyzki wrzatku do szklanki,wkroplic kilka kropel amolu lub olejku eukaliptusowego i to wdychac. Mi dobrze udrozanial taki napar nos przy katarze. Zdrowka zycze

Odnośnik do komentarza

polecałabym Ci kupic jednak ten inhalator, ja go często używam, katar znacznie szybciej przechodzi a i w okresach gdy rosliny pylą to swobodniej sie oddycha ;) Ja akurat kupiłam[reklama usunięta], widze sporą poprawe jeśli chodzi o wydolność płuc po jego użyciu

Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej dziewczyny pisały: różne domowe sposoby wypróbuj. Mnie na katar w nocy pomaga pokrojony czosnek, który kładę w miseczce obok łóżka - śmierdzi, ale fajnie "filtruje" nos.
Z farmaceutyków: na gardło tatntum verde, kiedyś też miałam tabletki z porostu islandzkiego (moim zdaniem skuteczniejsze od tantum verde, ale co kto woli)> Sól fizjologiczna albo woda morska do nosa, przy bardzo zatkanym od czasu do czasu stosowałam nasivin soft. Paracetamol jest też bezpieczny dla kobiet w ciąży. Mozesz sobie natrzeć kaltke piersiową i skronie depulolem(taka maść rozgrzewająca dla dzieci i niemowląt), albo jakimś amolem i amolopodobnymi specyfikami (to są specyfiki na bazie ziół i alkoholu i na ich opakowaniach jest napisane, że nie zaleca się w ciąży, ale przecież pić ich nie będziesz, a ze skóry alkohol wyparuje).
Na kaszel syrop z miodu i cebuli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...