Skocz do zawartości
Forum

Czy są możliwe objawy ciąży po 2 tyg od stosunku?


Rekomendowane odpowiedzi

2 tyg temu odbyłam stosunek i czy po dwóch tygodniach możliwe jest, abym miała jakieś objawy ciąży? Wszystko odbyło się z zabezpieczeniem (prezerwatywa), nie doszedł we mnie,ale za to włożył palca i boję się, że może tam coś było. Bo wcześniej z raz albo dwa doszedł, ale za pomocą ust. Za 3 razem wszedł we mnie... :/ Teraz jestem strasznie zestresowana, pobolewa mnie na dole, ale nie wiem czy to wina okresu, który rzekomo będę miała za 5 dni, czy czegoś innego. Jestem śpiąca, chodzę do łazienki częściej niż wcześniej (z resztą tak mi się wydaje). Albo już sobie wmawiam ;/ Zrobię test, ale narazie nie mam takiej możliwości. Proszę Was o pomoc..

Odnośnik do komentarza

U Ciebie pewnie już wszystko wiadomo, ale gdyby ktoś jeszcze szukał odpowiedzi na to pytanie, to powiem, że ja miałam objawy już po pierwszym tygodniu po stosunku. Kiedy dwa tygodnie po poszłam do lekarza ginekologa i powiedziałam, że jestem w ciąży, to mnie wyśmiał, stwierdził, że nie ma możliwości, by objawy już były i że wmawiam sobie dziecko w brzuch. Moimi głównymi pierwszymi objawami były:
-bardzo duża wrażliwość na zapachy
-zmiana zapachu moczu
-senność
-częste oddawanie moczu
-"dziwne" odczucia w podbrzuszu, takie jakby ciągnięcie
A co najdziwniejsze ciążę przeszłam bardzo dobrze i prawie bezproblemowo, nawet mdłości nie miałam, czyli nie jestem chyba jakoś mocno hormonalnie "rozwinięta"...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...