Skocz do zawartości
Forum

Wyniki badań


Gość mama Ksawerego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama Ksawerego

Witam jestem w 36 tygodniu ciąży i właśnie dzisiaj zobaczyłam swoje badania wychodzi że mam ślady krwi, bakterii, leukocytów ,dużą liczbę nabłonków płaskich i liczną ilość pasma śluzu. Wizytę dopiero mam w poniedziałek pomóżcie mi bo bardzo się boję że może się stać coś mojemu maluszkowi. Mimo że to moja druga ciąża z pierwsza nie miałam takich problemów. Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza

witaj, myślę, że mówisz o wynikach badania moczu, więc tak, po pierwsze jest już w dużej ciąży i nie musisz się tak bać, jak na początku, gdzie każda infekcja jest sporym zagrożeniem, tutaj dzieco jest już duże, można zażywać inne leki niż w pierwszym trymestrze. moim zdaniem możesz mieć właśnie jakąs infekcję, ile dokładnie masz tych leukocytów? - one świadczą o stanie zapalnym, pasma śluzu zdarzają się prawie zawsze, bo u ciężarnych jest sporo śluzu, umów się do lekarza, jeśli chodzisz na fundusz, nie musisz zapisywać się na wizytę, tylko możesz powiedzieć, że jesteś w ciąży i potrzebujesz szybkiej konsultacji, moim zdaniem będzie, trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Oczywiście zgłoś się do swojego lekarza i skonsultuj wyniki - to najważniejsze.
Z mojego doświadczenia: nabłonki płaskie-dość liczne w polu widzenia; leukocyty 3-6 wpw; erytrocyty świeże (czyli w sumie krew) 1-3 wpw; bakterie pojedyncze wpw; śluz pojedyncze pasma. Takie wyniki miałam na początku września, lekarz stwierdził, że wszystko jest w normie - i jest. Bez leków czy jakiejkolwiek zmiany w swoim dotychczasowym zachowaniu - tak po prostu bywa w ciąży...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...