Skocz do zawartości
Forum

Panicznie boję się, że jednak jestem w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, strasznie mi głupio tu pisać, bo w tym temacie wszyscy czekają albo starają się o dziecko, a ja się potwornie boję, że zaszłam w ciążę i tego nie chcę. Może jestem przewrażliwiona, ale to dla mnie bardzo ważne, jestem za młoda na dziecko, to jeszcze nie mój czas. Może pokrótce opiszę, co się wydarzyło. Otóż jakieś dwa tygodnie temu trochę poszalałam z moim chłopakiem. Nie uprawialiśmy seksu. Ale petting. Nie doszło do wytrysku, ale sporo preejakulatu znalazło się w okolicach wejścia do pochwy, przynajmniej takie miałam wrażenie... Dodatkowo wkładał mi palce do pochwy, także nie mam pewności, czy nie miał na nich płynu. Sporo o tym poczytałam, wiem że lekarze się spierają, czy preejakulat może zapłodnić, czy nie, podobno istnieją małe szanse, ale jednak są. Bardzo się stresuję, być może to moja autosugestia, ale spóźnia mi się miesiączka (wiem, że jeden dzień to bardzo mało, ale ja mam zawsze b. regularne), wciąż boli mnie brzuch.. Powinnam zrobić test, ale jeśli się okaże, że jednak jestem w ciąży, co mi to da? Tabletki RU można zażyć dopiero po kilku tygodniach i ich skuteczność nie jest stuprocentowa.. Nie mogę zajść w ciążę, proszę, chociaż powiedzcie, czy z tego, co napisałam, może cokolwiek się stać, to znaczy, czy po tym, co zrobiłam, mogę zaciążyć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...