Wakacje

Wypadek na wakacjach - dziecko

~JolaKam

~JolaKam

Witam moja 11 letnia córka na wakacjach nad morzem przewróciła się na rolkach i skręciła nogę. Niestety ni mieliśmy żadnego ubezpieczenia turystycznego NNW ale córka jest ubezpieczana przez szkołe (NAU). Tylko nie wiem czy ubezpeczenie obejmuje wakacje no bo nawet nie wiem czy jest sens się zgłaszać do nich.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gość2

~gość2

No pewnie, że się zgłaszać! Ubezpieczenie opłacone w szkole powinno obejmować i rok szkolny i wakacje – bo to chyba na rok jest. My też ubezpieczamy swoje dziecko w tej agencji nauczycielskiej , ale nie korzystaliśmy z tego ubezpieczenia jeszcze, ale koleżanka coś zgłaszała i nie było problemu.

Dziubala

Dziubala

JolaKam, dziecko ubezpieczone jest cały rok, non stop przez 24h. Oczywiście zgłoś wypadek córki do odszkodowania.

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 9 lat, Kraków
~kakier

~kakier

Jeśli rezerwujesz wakacje na Travelplanet, to przy końcu rezerwacji masz info o ubezpieczeniu od bankructwa w cenie i możesz dobrać dodatkowe ubezpieczenie - nie kosztuje to dużo, a przynajmniej kwota będzie wystarczająca na każdy wypadek. Wyjazdy bez ubezpieczenia to fatalny pomysł, tym bardziej zagraniczne!

starka

starka

Dlatego warto zapobiegać takim rzeczom - moja siostra zawsze ubezpiecza swoje dziecko w osobnej firmie, wykupienie ubezpieczenia dziecka nie jest drogie a w razie wypadku jest skuteczniejsze niż takie szkolne. Jak mój synek podrośnie to też będzie ubezpieczany w PZU. Bardzo dobre warunki i naprawdę korzystna cena.

57221 starka Mężczyzna, 25 lat, Szczecin