W oczekiwaniu na bociana

Brak miesiączki i wodnisty śluz

~NSK

~NSK

Kobietki, od około 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia. Rok temu prawie się udało, niestety zakończyło się poronieniem. Od jakiegoś czasu zażywam Ovarin, który podobno pomaga. Teraz okres spóźnia mi się ponad 2 tygodnie, ale dwa testy(jeden wykonany po 3 dniach spóźnienia, a drugi kilka dni temu) pokazały jedną kreskę :( oprócz tego mam wodnisty śluz, bardzo wodnisty, mimo noszonej wkładki czuję, że mam mokro i obolałe piersi oraz pobolewajacy w dole brzuch. Jest szansa na to, że to ciąża? Wiem, że powinnam się umówić do ginekologa i to sprawdzić, ale boję się, że jak na złość w tym terminie przyjdzie miesiączka... :/

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

A masz regularne @?
Zrób test z krwi beta hcg, wyniki są szybko, będziesz miała 100% pewność.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~NSK

~NSK

@ mam strasznie nieregularne od zawsze... Nigdy nie wiem kiedy ich się spodziewać. Cykle trwają od 34 do 43 dni, czasem nawet dłużej. Brałam Luteine przez pół roku, ale nie pomogło, teraz ten Ovarin i jest Jeszce gorzej, jak widać... Tak myślałam, aby zrobić badanie krwi :) poczekam jeszcze do poniedziałku i wybiorę się do laboratorium :)

Dziubala

Dziubala

Jeśli @ masz aż tak nieregularne, to nie możesz pisać o jej spóźnieniu ;). W takiej sytuacji test z krwi będzie najbardziej wiarygodny.
Powodzenia :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Klara99

~Klara99

Hmm, doktor na pewno Cię nie wygoni nawet jak miesiączkę dostaniesz, a lepiej z nim to omówić. Nie stresuj się możesz Betę z krwi wykonać. A jak sprawdzasz owulację ? Może by się przydała afrodyta, jest fajna bo nie jednorazowa, a to ważne, by starać się w płodny czas. Wierzę, że Wam się uda.

~Kathe77

~Kathe77

ja również należę do kobiet o nieregularnych cyklach, ale lekarka poleciła mi bym w domu monitorowała swoje cykle, robiłam to łatwym i tanim testerem ze śliny afrodyta. Staraliśmy się 6 miesięcy i udało się!

~Eliza30

~Eliza30

Takie rzeczy najlepiej konsultować z ginekologiem. Ja sprawdzam sobie owulację afrodytą dzięki temu, wiem czego mogę się spodziewać i w jakim terminie, pewne symptomy powtarzają się regularnie i świadczą o fazach cyklu.