Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, jestem tu nowa... Zdecydowałam się Was trochę poradzić bo sama już nie wiem co jest nie tak. Odstawiłam ostatnio tabletki antykoncepcyjne, ponieważ razem z mężem stwierdziliśmy ze jeżeli przytrafi nam się dzieciątko to będziemy szczęśliwi. Mimo wszystko nie staraliśmy się jakoś super tylko uprawialiśmy stosunek przerywany. Wielokrotnie w dni płodne. Dodam ze jest to mój pierwszy cykl po odstawieniu. Robiłam bthcg w 25 dc lecz wyszła negatywna. Dziś jest 33 dc, test płytkowy negatywny ale z minimalnie dostrzeganą, pod pewnym katem, druga kreseczka, miesiączki brak. Gdzieś w połowie cyklu miałam objawy typowe jak dla ciąży... Dziś objawy ustepily poza codziennym biłem głowy i zgagą (nigdy w życiu nie miałam zgagi, do tej pory)... Zadtanawiam się czy testy, które wykonałam mogły być wykonane za wcześnie... nie umiem określić kiedy była owulacja, ponieważ hormony szaleją ale wiem ze była. Ginekolozka w 22 dc nie była w stanie ani wykluczyć ani potwierdzić ciąży. Obecnie brak żadnych objawów nad godzącej miesiączki. Wiem ze zdarzają się sytuacje gdzie testy się mylą dlatego kieruje się do Was drogie Kobietki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...