Skocz do zawartości
Forum

Boli podbrzusze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalam juz odpowiedzi wszedzie chociaz wiem ze internet nie jest najlepszym doradca. W tym miesiacu zaraz po owulacji mam bole podbrzusza ktory czuje zaraz jak zaczne chodzic po wstaniu z lózka do tego bole kregoslupa na samym dole zaczelo sie od samych boli owulacyjnych z tego wnioskuje ze owulacja byla zawsze ja czuje. ( do okresu mam 2 tyg a czuje jak by zaraz mial byc) Wczoraj dla pewnosci zrobilam test owulacyjny i wyszla jedna kreska cimniejsza tylko. Dwa tyg temu bylam u ginekologa i wszystko bylo dobrze a nawet bardzo dobrze tak mi powiedzial pan doktor. Dodam ze staramy sie o dziecko prawie 4 lata mialam juz tyle badan ze malo kto tyle razy siedzial na fotelu u ginekologa i ciezko mi zrozumiec ze cos tam moze byc nie tak. Biore dostinex na obniżenie prolaktyny. Lekarza mam dopiero 30.11

Odnośnik do komentarza

Miałam podobna sytuację. Ból podbrzusza po środku promieniujący do lędźwi. Nie bolało bardzo ale przeszkadzało.
Poszłam do gina bo sama też staram się o dziecko już długo a było to po owulacji więc wolałam się upewnić czy jest ok.
Lekarz nie widział nic co by było przyczyną, przepisał jednorazowy antybiotyk na drogi moczowe i wiesz co.. dzień później nie było śladu po bólu. U mnie to było po prostu bakteryjne zapalenie pęcherza.
Może się przeziębiłas i to jest to?
No bo chyba za wcześnie na objawy ciążowe jak zaczęło się od razu po owulacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...