W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

N3ss

N3ss

Pati ja mam pcos i lekarz przepisał siofor, duphaston i Inofolic combi. Z początku mi dał inofem ale ten combi ma właśnie dodatkowo inny inozytol
Gratuluje ciąże Kokoo
Iwa super że urlop udany był.
Rysia mam nadzieje ze ten lekarz coś zrobi w dobrym kierunku.
Czytam Was cały czas ale jakoś nie mam siły już na to wszystko ale trzymam kciuki za Was.

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
Pati22

Pati22

W tym cyklu nici przyszła @ i strasznie mnie wszystko boli;/ ale będziemy się starać dalej ;) i wiem że w końcu nam wszystkim się uda zobaczyć te piękne dwie kreski ;)

66078 pati22 Kobieta, 22 lata, Lubuskie
iwa1987

iwa1987

Nass doskonale Cie rozumiem. Też już mam dosyć i już nawet nie wnikam w to że w tym cyklu żadnych sensownych starań nie było i nawet nie ma najmniejszych szans.
Pati przykro mi że przyszła. Fajnie że do nas dołączyłas I fajnie że tak pozytywnie podchodzis. Przyda się nam świeże pozytywne podejscie. Również trzymam za nas kciuki :)

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Pati22

Pati22

Dacie radę;) jestem pewna mi wmówiono że nie będę mieć wcale dzieci a jednak mój mały cud ma skończone dwa latka ;) więc jestem pewna że wy też w końcu zobaczycie wymarzone 2 kreseczki;) ktoś mi kiedyś powiedział że ciąża przychodzi w najmniej spodziewanym momencie ;)

Rysia06

Rysia06

Kokoo piękna beta!:D
Kiedy idziesz do gin? zobaczyć fasolkę?jak się czujesz?
Pati witaj z nami, fajnie że mimo pcos szybko ci się udało, życzę żeby teraz też tak było;-)
N3ss Iwa głowa do góry, na NAS też przyjedzie czas:-*

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, Wielkopolska
Kokoo

Kokoo

Hej hej dziewczyny, ostatni okres miałam 10 lipca jutro idę na betę zobaczę jak przyrosla (oby) czuje się super zero mdłości z 1 ciaza miałam wymioty non stop a tu proszę zupełnie inaczej zapominam że w ciąży jestem. Do lekarza idę 26 bo na wakacje wyjeżdżamy i nie mam jak a mam swojego sprawdzonego i chce tylko do niego chodzić a u niego terminy długie. Trzymam za Was kciuki!

61651 kokoo Kobieta, 32 lata, Siedlce
Rysia06

Rysia06

Kokoo Bhcg do 4 tyg jest 426mlU/ml a ty weszłaś w 5 tydz. więc 579, co 48h przyrasta o 100% więc suuper, możesz być spokojna:D
Kiedy dokładnie jedziesz na urlopik?

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, Wielkopolska
Pati22

Pati22

Kokoo jest dobrze ;) a jak się czujesz ? ;) Dziewczyny a co u was ?;)