W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Iwa tak da się opóźnić @ !!
Bierzesz kilka dni przed, ja brałam 6,5dni przed @ -WITAMINĘ C- kilka tabletek
np jednego dnia 4, drugiego 5, trzeciego 6, bez znaczenia-na raz, po prostu: kilka tabletek przez kilka dni, Rutinoscorbin też zadziała bo próbowałam, raz mi przesunęło o tydzień więc bez paniki, sama tego nie wymyśliłam i nie wyczytałam, ginka mi podpowiedziała dawno temu, TYLKO 2 dni przed nie zadziała:-( też sprawdziłam

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
iwa1987

iwa1987

Oo kurczę nie wiedziałam :D
Ale dobrze wiedzieć że się da. No faktycznie to u mnie za późno. Ale zapamiętam albo jak coś będę wiedziała do Kogo się zgłosić:)

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

No do Rysi:D 007 zgłoś się, ja też się duuuużo od was dowiaduje:-*
Super że urlop, góry ooo, miłego wypoczynku i słoneczka pogody:-) odpoczywajcie....

iwa1987

iwa1987

Dokładnie Rysia 007 :) Ratuj:D
A przypomniało mi się. Coś pisałaś chyba kiedyś że witamina C też skraca cykl ?

iwa1987

iwa1987

Aa I oczywiście dziękuję będę odpoczywać i jakieś górki też się zaliczy :)

Rysia06

Rysia06

Nie skraca, tylko wydłuża cykl, jest @ normalna, tylko Wit.C opóźnia jej przyjście, o np tydzień, 4 dni, zależy jak szybko zaczniesz brać przed ja wolę 6 dni przed, czasem 5, rzadko stosuję, ale np wesele, impreza?fajna sprawa:-)

Rysia06

Rysia06

Aaaa że @... tak normalna albo skąpa ale jeśli non stop bierzesz, masz rację, przy obfitych @ też każą brać gin, u mnie to nie działało przez zimę bo Acard brałam, ale bez to jak najbardziej:-)

Daru993

Daru993

Cześć dziewczyny, nie pisałam bo postanowiłam odpuścić z testami owulacyjnymi i forum. Ten miesiąc spisałam na straty, obowiązków w pracy od groma, bo sezon urlopowy, braki w kadrze itd. Plan intensywnego działania odroczyliśmy na urlop, kiedy to miały być "te dni". To mój drugi miesiąc z clo, monitoring w 11dniu pokazał 3równolegle rosnące pęcherzyki, w 14 dc było już po owulacji. Jeden pęcherzyk pękł, drugi jeszcze był a trzeci się wchłaniał. Miałam brać duphostan od 15 do 25 dc i zrobić test. Tak zrobiłam, test negatywny co mnie wcale nie zdziwiło. Odstawiłam dupka, ale.....
7 dni od odstawienia miesiączki brak, a mnie mdliło, drażniły mnie zapachy i odrzuciło mnie od kawy. Do tego senna w ciągu dnia jak nigdy. I brak bólu piersi, które zawsze dają mi w kość przed okresem. Mąż kazał zrobić mi test, a tam dwie krechy!!!!! Nie wierzyłam i zrobiłam drugi test o czułości 25 (poprzedni był o czułości 10) ale dwie widoczne krechy były nawet na tym teście o mniejszej czułości. Nie mam wątpliwości. Udało nam się w drugim cyklu clo. Na nowo biorę duphostan. Za jakieś 2tygodnie wizyta u gin żeby zobaczyć fasolkę. Trzymam kciuki za was !!! Dodam że od lat choruje na PCOS + hiperprolaktynemia czynnościowa. Stwierdzono u mnie wtórną bezpłodność. Owulacji samoistnie nie mam, miesiączki mogę bez wywoływania nie mieć nawet przez pół roku. Clo + bromergon + duphostan to moi wybawcy. W szcześliwym cyklu suplementowałam się Wit.D magnezem, ovarin i syrop guajazyl i olej z wiesiołka.

64909 daru993 Kobieta, 26 lat, Łódzkie