W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Neska1212

~Neska1212

@ przyszła dzisiaj.. zaczynamy nowy cykl, w 8 dniu wizyta i badania hormonalne.

Olka6

Olka6

~kasiaa23: np. zmniejszył mi się LH od inozytolu (to chyba inaczej witamina B8) w tym Myofolicu. Wcześniej miałam za wysokie wyniki, teraz jest trochę lepiej
To powodzenia u gina :) A dlaczego zmieniasz?
Tak, mąż robił badanie parę miesięcy temu i wszystko wyszło prawie w normie. Prawie, ale lekarz stwierdził, że nie powinno to sprawiać problemu
Ostatnio gadałam z ginem o monitorowaniu i chyba się w końcu na to zdecyduję, nie ma co zwlekać
Rysia06: Rzeczywiscie, rok wydaje się strasznie długim czasem... ale jak słysze, że niektóre z Was starają się już parę lat... naprawdę szanuję Waszą determinację. Ja ostatnio podupadam na duchu.
~Neska1212: powodzenia! Oby wkrótce zaskoczyło

P.S. Jak tam się dzisiaj macie?

65843 olka6 Kobieta, 27 lat, XXX
Olka6

Olka6

~Neska1212, przykro mi... ale może następny cykl zaskoczy :) ja tez mam problem z androgenami, np. LH. A co Ci gin polecił z leków?

65843 olka6 Kobieta, 27 lat, XXX
Rysia06

Rysia06

Kasiaa bo to tak trzeba chyba myśleć "to ten cykl" i robić swoje:D
Neska o nie...tak mi przykro, tak ładnie się zapowiadało, oj to kruciutko się starasz, miejmy nadzieję że z Clo będzie łatwiej i czytałam że jesteś pod dobrą opieką gin, to najważniejsze
Tak Olka, trzeba wyrobić sobie cierpliwość w tych staraniach, wiem to bardzo trudne jak ma się doła czy dość, ale to przychodzi po czasie, głowa do góry dziewczynki;-) Pisałaś że na Myofolicu?a Clo też? nie było monitoringu? który dc masz?
A nasieniem się nie przejmuj, jak są ok, wystarczy jeden GAD :D

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
~kasiaa23

~kasiaa23

Olka zmieniam gin ponieważ: po pierwsze dał mi clo na 2 msc, w pierwszym raz byłam na monitoringu gdzie stwierdził że owulacja już była, na drugim cyklu żadnego monitoringu. Po drugie stwierdził, że jak teraz pół roku nic to dopiero spr i zrobi zabieg na drożność jajowodów. To dla mnie zbyt długo bo po tym czasie to już będzie półtora roku starań.
A gin ktorą teraz znalazłam ma bardzo dobre opinie od dziewczyn, które zachodziły przy niej nawet z pcos.

Dziewczyny też mam problem z hormonami męskimi, od endokrynologa mam zapisane leki:
Euthyrox N25 1xdziennie
Glucophage 750mg(teraz nazwa Symformin 750mg) 2xdziennie
do tego mam inofolic i ogólną multiwitaminke.
Przez 3msc stosowałam luteine dopochwowo- zlecone przez gin
a także próbowaliśmy 3msc z żelem Pre-seed ale nic z tego :(

Jutro na wizyte do nowej gin, spróbuje ją namówić aby dała mi skierowanie na badania hormonalne znów, bo w sumie nie wiadomo czy te leki które stosuje działają w tym temacie.

pozdrawiam kochane :)

~kasiaa23

~kasiaa23

hejo dziewczyny,
wróciłam niedawno z wizyty u nowej gin i powiem Wam że narobila mi nadziei :D
powiedziała, że jak na 5dni przed okresem to mam dość grube endometrium co moze sugerować ciąże i że może teraz się udało.
Dodatkowo wypatrzyła coś i zaznaczyła na usg ale narazie nic na ten temat nie mówi. Powiedziała że mam tydzień poczekac i jak @ nie przyjdzie to zrobić test :D
a w razie gdyby sie nie udalo to zapisala mi juz Clo i jesli @ przyjdzie umowic sie na wizyte w 12dc :) wtedy rozpocznie monitoring.

kurdeer narobiła mi nadziei i to bardzo.

iwa1987

iwa1987

Kasia to trzymamy kciuki :) Koniecznie daj znać co i jak.
Chyba podobnie mamy cykl ja mam dzisiaj 22 dc.
Olka witaj. Wiem że Ci ciężko, pod tym względem to my się tutaj dobrze rozumiemy.
I pamiętaj że z nami możesz zawsze i o wszystkim pisać.
Rysia Nass i co u Was? Który dzień cyklu ? Nass jak się czujesz teraz na lekach ?
Kasia eutyrox też biorę 25 Ale tych innych leków to już nie znam. A jakieś badania kazała Ci zrobić już?
Też stosuje jakoś żel i też jakoś efektów brak.
Neska trzymam kciuki za ten cykl u Ciebie.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

No hej;-) u mnie 14dc i jak myślicie?? TAK owulacja!! a mąż pojechał dziś, ja to mam szczęście:D ale były 2 serduszka
skusiłam się na robienie owulaków...
Kasiaa to wspaniałe wieści! trzymamy kciuki mocno mocno, robiłaś test?wrzucisz wykres z temp? jak przeczucia?/dziewczyny?
Kasiaa pre-seed...hmm:-/ też myślałam o żelu, od wczasów spodobało nam się z olejkiem...zamówię żel bo nawet M się pytał czy z Durex ma kupić, ale on "zabija" plemniki więc ten żel byłby super: "ty się na tym lepiej znasz kochanie to zamów" no oki:D
Przepraszam za odważne pytanie ale: daje poślizg? podobnie do Durex czy bardziej olejek?
Ktoś testuje w tym miesiącu?
Neska jaki plan działania na ten cykl?jakie badania robisz?
N3ss cucb?i Iwa? udało się wykorzystać te dni?kciuki

• inofem-a-plodnosc_76761.jpg
Rysia06

Rysia06

aaaa i Olka jeszcze jest:D który masz dc?cucb? myślisz o gin w kolejnym cyklu?
Badacie hormony?
Ja mam namiary na tego gina z Wrześni, jutro lub pojutrze spróbuję się skontaktować.

N3ss

N3ss

Cześć Wam! U mnie nic, czekam na @. Może jutro albo pojutrze będzie. Dobrze się czuje po lekach, nic takiego mi nie jest więc jest ok. Oczywiście już zaczęłam testować z tydzień temu. Kupię może lepszy test na jutro bo mam te z allegro i nie wiem jak o nich myślę.
Co tam u Was? Który dzień cyklu?
Dzisiejszy test tak dla jaj. Jeden z fleszem i jeden bez w ciągu 5 min były zrobione.

• inofem-a-plodnosc_76773.jpg
  • inofem-a-plodnosc_76774.jpg
65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska