W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Betti789

~Betti789

Mnie lekarz zainteresowałam żelem wspomagającym zapłodnienie, kupiłam go w necie i używałam przez 4 cykle, udało się!

N3ss

N3ss

Rysia przykro mi... Choć rozumiem o co Ci chodzi. Życzę Ci żeby się udało. Może jednak będzie dobrze podchodzić rekreacyjnie do tego i nie myśleć o tym caly czas.
Super było nad morzem. Trochę pogoda się popsuła ale nie było dużo deszczu więc było super. Dwa dni mieliśmy tak gorąco a później trochę chłodniej. Nie brałam termometru ani pasków ani nic... Jedynie leki więc nie wiem jak ten cykl i chyba tak samo będę robić do końca cyklu.

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
Rysia06

Rysia06

N3ss to bardzo fajnie że zadowoleni z wyjazdu;-) wracasz do pasków i mierzenia temp?który masz dc?
Iwa jak twoje obserwacje?owulaki?staranka? wrzuć:-)
Ale tu cisza beze mnie się zrobiła:D oj...
Ktoś jeszcze z nami jest? Kasiaaaa?co u ciebie?

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
~Miaaa

~Miaaa

Również Was obserwuje. I trzymam kciuki za dwie krechy ;* i przemyślcie to dziewczyny....takie odpuszczenie psychiczne naprawdę pomaga. Coś w tym jest Mi i Nadii udało się :))))

iwa1987

iwa1987

To i ja się pokaże :D
Nass na pewno trochę odppczelas :)
Rysia A co u Ciebie? No bez Ciebie to temat może nie potrwać :P
A foty zrobie jutro. Dziś nie mam mocy i natchnienia. 11 dc co do ovu to albo była dziś albo jeszcze. Więc nie ms reguły
Raz wcześniej raz później ostatnio u mnie.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
N3ss

N3ss

No właśnie Rysia jesteś klejem tej rozmowy :-p
Ja mam dziś 13 dc. Robilam paski przedwczoraj, wczoraj i dziś. Przedwiczraj był ciemny, wczoraj ciemniejszy i dziś już jasny. Temp nie mierze w tym cyklu. Robiłam paski tylko dlatego że tyle śluzu co miałam w tym cyklu jeszcze nie miałam. I szok że były takie ciemne.
Mia i Nadia mam nadzieję że 7 Was wszystko dobrze :)
Iwa super że owu jest albo będzie. Ciekawa jestem jak u Ciebie

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
Rysia06

Rysia06

Miałam ostatnio mętlik w głowie więc wolałam nie pisać bzdur, tak się nastawiłam na ten cykl że...doopa 1dc @ dziś, do ostatniej chwili łudziłam że nie przyjdzie, naprawdę potrzebuję odpoczynku od tych starań, bawię się w to i nie wiem po co, mój M zjeżdża na dobre w połowie sierpnia i we wrześniu zaklepuje termin kliniki i działamy, przemyślałam to wszystko i zrobię badania TAM na miejscu bo po co wyrzucać pieniądze teraz jak będą i tak robić swoje, teraz już mam spokojną głowę....ufff
Przytulanka u nas oczywiście będą:D ale chowam głęboko testy ovu ciążowe, termometr i suplementy... pełen luzik
Dajcie znać jak którejś się uda, powodzonka dziewczyny, :-* dla was

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin