W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Witaj Neska;-) długo się starasz?1 cykl?czy narazie chcesz uregulować wszystko?odpowiedz coś nam o sobie
Wiecie co, zamówiłam owulaki 50szt. iiii teraz odpakowałam i miały być 5 testów ciążowych gratis 18,50+17zł pobranie, zapłaciłam 35,5zł a ja dostałam 10 hch JESZCZE???? chyba pomyłka ALE mam uzbrojenie jak na wojnę:D

• inofem-a-plodnosc_75846.jpg
60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
~Neska1212

~Neska1212

Mam 26 lat w sierpniu 2018 odtawilam antykoncepcję i dostałam normalnie @. Cykle się wydłużały aż do kwietnia nie miałam @ ponad 60 dni. Dostałam tabletki na wywołanie i w połowie cyklu byłam na USG a tam cisza. Więc teraz jestem po duphastonie i 3 dnia cyklu zaczynam brać Clo przez 5 dni. Za 11 dni jestem umówiona na USG żeby sprawdzić czy coś się ruszyło. Od kilku miesięcy nie uważamy ale dopiero od miesiąca myślę już na serio o fasolce. Badałam tarczycę, robiłam krzywa cukrowa i insulinę wszystko w normie. Jedyne u mnie objawy to długie cykle lub ich brak, trądzik od grudnia i tłusta bardzo tłusta cera. Waga ok mam 169 i ważę ok 54kg.

iwa1987

iwa1987

Rysia witamina C skraca malpe nie widziałam. Ja mam teraz krótkie Ale też nieobfite. I biorę dużą dawkę witaminy C.
Ale masz zestaw.
Witaj Neska :)
Fajnie że do nas dołączyłas. Jak nie boli to już dużo. Wiem coś o tym.
Co do cyklu to nie mam pojęcia. Coś się dzieje. Chyba zaczyna się zapalenie pęcherza raz w życiu to miałam i było to przestraszne. Od 2 h to czuje. Mama dała mi furagine. Mogę brać?
A co ze staraniami? Jest to zaraźliwe? Można się tarmosic? :(
czy owu była nie mam pojęcia Wg temp to chyba nie
Była jedną wzwyzka temp Ale dziś spadło. Testy też słabsze więc nie mam pojęcia.
Wrzucam foty

• inofem-a-plodnosc_75853.jpg
  • inofem-a-plodnosc_75854.jpg
60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
~Neska1212

~Neska1212

Biorę inofolic w tabletkach jedną tabletkę rano jedną wieczorem. Jakie macie doświadczenia z Clo? Pierwszy raz będę brała.

Rysia06

Rysia06

Neska no widać że poważnie podeszłaś do sprawy;-) Clo, Duphaston, będziemy trzymać kciuki za 11 dni, starania o 1 dziecko?
Iwa wróciłam do wit C (1000) bo mnie też pobolewa często pęcherz (to moja zmora) klima wiatraki eh
Jeśli chodzi o starania to nie przeszkadza, wiele kobiet zachodzi z zapaleniem pęcherza tylko to zależy od ciebie, samopoczucia, raczej nie jest zaraźliwe, sięgam czasem po furagine, żeby pomogło bierz tydzień.

Na pasku ovu- masz 8dc pozytywny?owulację?tak szybko by było?ło, mi się wydaje że tak 8,9 i 10, dziś tempka pokazuje że byłby koniec- że ovu do 10dc;-/ no ale nie wiem, może to jeszcze nie teraz, jak myślisz Iwa?

Rysia06

Rysia06

Neska brałam 3 cykle Clo (i Luteinę) 2 cykle monitoring i zawsze miałam 3 pęcherzyki, zastrzyk Ovitrelle i starania, nie zaskoczyło w 1 cyklu, w 2 to samo tylko M zaczął wyjeżdżać i w weekend starania, wtedy zaczęłam mierzyć temp i okazało się że Clo przesunął mi dużo później owulację i w 3 cyklu brałam ale na monitoringu nie byłam, później poszedł w odstawkę bo mijało się z celem, jest fajny Clo napewno jak M jest na miejscu, mam nadzieję że tobie się z nim poszczęści
Teraz jestem na Inofem i Castagnus, choć ciężko to nazwać staraniami

~Neska1212

~Neska1212

Tak pierwsze starania o pierwsze dziecko, w ciąży nigdy nie byłam. A te zastrzyki to po co? Czytakam, że pijecie siemię lniane, jak? Mam w ziarnach.

Rysia06

Rysia06

Ovitrelle tj na pękanie pęcherzyków, siemie lniane też mam w ziarnach, ja robię jak herbatkę raz dziennie z łyżeczki (z 2 nie wypiję, nie słodzę tego ale sprubuj jak lubisz) piję się w płodne na śluz bo u mnie skąpo, ucb też?
również Olej z wiesiołka (6tabl) i Guajazyl (rano i wieczór łyżeczka) od 1dc do owulacji

iwa1987

iwa1987

Rysia dziękuję za info.
Straszne to jest. Spania dziś nie bedzis. Ogólnie jak kiedyś miałam to było gorzej Ale wtedy później zareagowałam bo nie wiedziałam co to. Teraz siedzę i pije herbatę z żurawiny A wcześniej pokrzywe.
No może faktycznie 8 pozytyw Ale doszłam do wniosku że to niemożliwe że tak wcześnie. Temp następnego dnia była w górę Ale żeby od razu spaść. Ciekawe jaka tempka bedzis jutro Ale że się nie wyspie to i tak bedzis niewiarygodne.
Rysia A jak u Ciebie?
Weekend spokojnje ?
Co do owu nie mam pojęcia nie czaję tego. Staranka były tylko dziś rano.
Neska ja też brałam clo. Ovitrelle jest na pęknięcie pecherzyka. Na wizycie na usg lekarz określi czy była już owulacja czy nie.Ten zastrzyk to nic zlego.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

To miałaś Iwa noc.... współczuję, miejmy nadzieję że szybko przejdzie paskudztwo;-) o super herbatki
No właśnie by musiały wskoczyć tempki teraz najwyżej a nie spadek, no ciekawe, zobaczysz co będzie dalej, może tj "mała owulacja", że płodne się zaczęły
Ja dziś chyba po @, jak na złość wczoraj leciała smoła i nie było nic, szkoda ale nie chcę nic mieszać, brakuje mi tej bliskości, tęsknię...ale nadrobimy:D w tą sobotę wyjazd! zaklepane Mielno 5 dni a N3sss kiedy dokładnie wyjeżdżasz?co u ciebie?