Uczniowie, Nastolatki

Pominięta tabletka antykoncepcyjna

wiki56566

wiki56566

Hej wszystkim. Mam do was pytanko odnośnie tabletek antykoncepcyjnych. Ostatnio bylam nad morzem i z tego calego relaksu zapomniala o przyjeciu jednej tabletki antykoncepcyjnej byla ona jako 9 z blistra wiec 2 tydzien brania tabletek. No i w ulotce pisze ze nie jest potrzebne przyjmowanie dodatkowej antykoncepcji. Czyli to znaczy ze moge sie normalnie kochac z chlopakiem bez gumki i nie zajde tak?

60236 wiki56566 Kobieta, 20 lat, Białystok

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Petarda

~Petarda

Rzuć tabletki i przejdź na naturalną antykoncepcję. Ja stosuje tester owulacji ze śliny i nie martwię się tym, że zapomniałam tabletki. Do tego nie truje się hormonami.
[reklama usunięta]

~Karollaa

~Karollaa

Mnie ginekolog polecił bym w niejasnych sytuacjach jak np pominięcie tabletki sprawdzała sobie czy owulacja nie wróciła, jakiś czas temu kupiłam sobie tester owulacyjny ze śliny [reklama usunięta] i już wiem, jak coś jest nie tak z pigułkami czy przypadkiem nie musze sie dodatkowo zabezpieczać

~Marinkaa

~Marinkaa

ja przy pominięciu tabletki zawsze sprawdzam sobie czy owulacja nie chciała wrócić i czy seks bez dodatkowego zabezpieczenia nie jest ryzykowny, używam testera ze śliny, jest wielokrotnego użytku i szybko wiadomo czy jajeczkowanie przypadkiem nie wróciło