Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

lulka
pimpus222
Wlasnie tu pisze ze jesli kobieta sie ekstremalnie boi przeprowadzaja cesarke mam nadzieje ze mnie sie uda

ja sie extremalnie balam do tego w 30 tyg dzidzia wazyla ok 3-3.5 kg wg usg a nikogo to nie ruszylo ja zylam mylsla o cc ale sie nie udalo, jesli i Tobie sie nie uda spróbuj sie zapisac tzn. przeniesc do mammamia np. na karlavagen w centrum jest tam polska ginekolog magdalena kapelli i ona pomogla mojej znajomej z cesarka

Dzieki za info co to jest to mammamia karlavegen to gdzies w T-Centralen tak????? Decydujac sie na cesarke nie mysle tylko o sobie jak tu ktos napisal na forum kazdy kto mial porod naturalny bedzie wmawial innym ze to nie boli ze jest cudownie mi nie trzeba niczego mowic mam zdanie wyrobione.Na forum zapytalam poprostu czy ktos orientuje sie jak to jest z cesarka nie interesuje mnie porod naturalny.Lulka bede wdzieczna za odp gdzie znajduje sie ta mammamia.

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

pimpus222
Decydujac sie na cesarke nie mysle tylko o sobie jak tu ktos napisal na forum kazdy kto mial porod naturalny bedzie wmawial innym ze to nie boli ze jest cudownie mi nie trzeba niczego mowic mam zdanie wyrobione.Na forum zapytalam poprostu czy ktos orientuje sie jak to jest z cesarka nie interesuje mnie porod naturalny.[\quote]


jestes niesympatyczna

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór

na wstepie wielkie gratki dla Patrycji dwupaku

Pimpus222 powiem tak z wlasnego doswiadczenia choc juz pisalas ze masz wyrobione zdanie ze nic bardziej mylnego niz okreslenie bezbolesny porod i nie chce cie straszyc ale od dawien dawna kazdy wie ze to boli jak cholera ale zeby sobie zdanie wyrobic najpierw cos trzeba sprawdzic i nie powiem co wole bo nie wiem bo nie mialam cc ale wiem ze nigdy swiadomie nie zdecyduje sie na niepotrzebne ciecie swojego ciala tym bardziej ze nie ma wiekszego szczescia jak momenta jak dzidzia wyjdzie na swiat a kobieta jest w pelni tego swiadoma wiec moze warto zglosic sie do psychologa ktory pomoze ci zwalczyc ten strach a nie odrazu sie nastawiac na cc ale zrobisz jak uwazasz bo wsumie to twoje zycie

Szpilka kobieto prosze o relacje z pierwszej nocki na swoim i kiedy ta obiecana parapetowa

dobranoc

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywdf9hbrwt1ijr.png

Odnośnik do komentarza

kati
dobry wieczór

[

Pimpus222 powiem tak z wlasnego doswiadczenia choc juz pisalas ze masz wyrobione zdanie ze nic bardziej mylnego niz okreslenie bezbolesny porod i nie chce cie straszyc ale od dawien dawna kazdy wie ze to boli jak cholera ale zeby sobie zdanie wyrobic najpierw cos trzeba sprawdzic i nie powiem co wole bo nie wiem bo nie mialam cc ale wiem ze nigdy swiadomie nie zdecyduje sie na niepotrzebne ciecie swojego ciala tym bardziej ze nie ma wiekszego szczescia jak momenta jak dzidzia wyjdzie na swiat a kobieta jest w pelni tego swiadoma wiec moze warto zglosic sie do psychologa ktory pomoze ci zwalczyc ten strach a nie odrazu sie nastawiac na cc ale zrobisz jak uwazasz bo wsumie to twoje zycie

Mi mowisz ze nie powinnam wyrabiac sobie zdania zlego na temat naturalnego porodu.Tak to oebralam a sama wyrobilas sobie zdanie na temat cesarki nie majac jej.Podczas cesarki rowniez mozesz byc przytomna i odrazu zobaczyc dziecko.Nie rozumiem po co ta nagonka kazdy sam decyduje o sobie najwazniejsze jest chyba to ze na swiat przyjdzie nowa istota ktora bedzie kochana prawda???

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

pimpus222
Jeszcze raz przypominam ze nie potrzebuje rad typu ze porod naturalny jest najlepszy.25 maja bede wiedziala czy mam jakiekolwiek szanse na cc.Dobranoc Wam!!!


poloznej,psychologowi tez tak bedziesz odpowiadac:D jak beda cie przekonywac do naturalnego?

kazda z nas napisala wyraznie-to i tak Twoja decyzja(wglednie poloznej,czy lekarza:D)
a zdanie kazdy moze napisac:P

Odnośnik do komentarza

pimpus222
kati
dobry wieczór

[

Pimpus222 powiem tak z wlasnego doswiadczenia choc juz pisalas ze masz wyrobione zdanie ze nic bardziej mylnego niz okreslenie bezbolesny porod i nie chce cie straszyc ale od dawien dawna kazdy wie ze to boli jak cholera ale zeby sobie zdanie wyrobic najpierw cos trzeba sprawdzic i nie powiem co wole bo nie wiem bo nie mialam cc ale wiem ze nigdy swiadomie nie zdecyduje sie na niepotrzebne ciecie swojego ciala tym bardziej ze nie ma wiekszego szczescia jak momenta jak dzidzia wyjdzie na swiat a kobieta jest w pelni tego swiadoma wiec moze warto zglosic sie do psychologa ktory pomoze ci zwalczyc ten strach a nie odrazu sie nastawiac na cc ale zrobisz jak uwazasz bo wsumie to twoje zycie

Mi mowisz ze nie powinnam wyrabiac sobie zdania zlego na temat naturalnego porodu.Tak to oebralam a sama wyrobilas sobie zdanie na temat cesarki nie majac jej.Podczas cesarki rowniez mozesz byc przytomna i odrazu zobaczyc dziecko.Nie rozumiem po co ta nagonka kazdy sam decyduje o sobie najwazniejsze jest chyba to ze na swiat przyjdzie nowa istota ktora bedzie kochana prawda???

zle zinterpretowalas moje slowa powtoze ze nie mialam cc i nie porownuje do naturalnego porodu tylko ze nie chciala bym byc krojona jesli nie ma takiej potrzeby
wiem doskonale ze zrobisz jak uwazasz ale nie odbieraj naszych wypowiedzi jako nagonke staralam sie milo ci opisac moje wrazenie a ty odwracasz wszystko a to jest tak ze my to przeszlysmy i prubujemy ci przyblizyc jak to wyglada i powtoze jeszcze raz wybor i tak nalezy do ciebie i zycze ci rozwiazania w dogodny dla ciebie sposob
a na kiedy masz termin
i tak zmieniajac temat zebys zobaczyla ze tu potrafi byc naprawde milo napisz nam cos o sobie z kad pochodzisz w pl i wogule
mam nadzieje ze mimo odmiennych zdan bedziesz do nas zagladac i daj znac co ci polozna powiedziala czy mozesz miec cc

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywdf9hbrwt1ijr.png

Odnośnik do komentarza

pimpus222
lulka
pimpus222
Wlasnie tu pisze ze jesli kobieta sie ekstremalnie boi przeprowadzaja cesarke mam nadzieje ze mnie sie uda

ja sie extremalnie balam do tego w 30 tyg dzidzia wazyla ok 3-3.5 kg wg usg a nikogo to nie ruszylo ja zylam mylsla o cc ale sie nie udalo, jesli i Tobie sie nie uda spróbuj sie zapisac tzn. przeniesc do mammamia np. na karlavagen w centrum jest tam polska ginekolog magdalena kapelli i ona pomogla mojej znajomej z cesarka

Dzieki za info co to jest to mammamia karlavegen to gdzies w T-Centralen tak????? Decydujac sie na cesarke nie mysle tylko o sobie jak tu ktos napisal na forum kazdy kto mial porod naturalny bedzie wmawial innym ze to nie boli ze jest cudownie mi nie trzeba niczego mowic mam zdanie wyrobione.Na forum zapytalam poprostu czy ktos orientuje sie jak to jest z cesarka nie interesuje mnie porod naturalny.Lulka bede wdzieczna za odp gdzie znajduje sie ta mammamia.

nie gniewaj się ale strasznie dziwne masz podejście do sprawy:no1:
będąc w Szwecji naprawdę nie masz tak wiele do decydowania jakbyś była w Polsce! mimo że to Twoje ciało i Twoje dziecko, tutaj nie ma tak jak Ty chcesz tu jest tak jak lekarz zadecyduje!
wiem coś o tym bo sama miałam podobne plany i myśli.
Pytasz nas co myślimy więc każda z osobna odpowiada to co myśli i czuje. Ja jak już pisałam bałam się bardzo ale teraz Bogu dziękuję że rodziłam naturalnie i prawda jest to co powtarzają wszystkie kobiety po porodzie że jak dostaniesz swoje dzieciątko na pierś zapomiasz absolutnie o wszystkim zwłaszcza o bólu który najwidoczniej jest do zniesienia bo w końcu tyle jest porodów.

Odnośnik do komentarza

taki miałam pierwszy termin wyznaczony jeszcze przez lekarza w Pl .A urodziłam 14.
Jeszcze masz sporo czasu. Mozesz wszystko przemyśleć :) Poczytaj trochę o tym, pogadaj z polozną.
Powodzenia.
I to nie jest nagonka. Pisząc na forum musisz liczyc sie z tym, ze ludzie moga wyrazic swoje zdanie.

Moj mis obudzil sie w nocy tylko raz.
Patrycja a Ty jak sie czujesz?? Emilka juz raczkuje??

http://suwaczki.maluchy.pl/li-22519.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydagtwhn27.png

:smile_move::pig::smile_move:
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81764df5aed2504bb.png

Odnośnik do komentarza

Pimpus222witaj tak wogole,ja mialam cc,nie z wlasnego wyboru lecz z koniecznosci,fakt bylam przytomna caly czas,ale bolalo mnie jak cholera,ale tylko na poczatku i jak kladli sie na brzuch zeby lozysko wyszlo,w sumie po 5 min bylo po wszystkim i juz nie czulam jak mnie czyscili i szyli i po 3 godz mialam mala przy sobie,bo najpierw sie czeka czy nie bedzie zadnych problemow po cc,a potem na sale juz z dzieciatkiem.Bol po operacji byl straszny nawet jak sie oddychalo bardziej to bolalo,i w sumie juz prawie 4 mce po a mnie ta rana troche boli jak dotykam i dodam ze po wyjsciu do domu napewno duzo dluzej zajmie aby moc normalnie wziac dziecko na rece lub schylic sie nie mowiac juz o wstawaniu,i szczerze drugim razem wolalabym rodzic normalnie,ale oczywiscie wybor to indywidualna sprawa,dodam tylko ze mozna miec max 3 cc w zyciu..

http://s9.suwaczek.com/200901124568.png

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

Patrycja Bardzo sie cieszę z twojego szczęścia i trzymam za was kciuki.http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020144.gif

Witaj Pimpius gratuluję dzidzi .

Toszkę zaczęłaś atakować dziewczyny.http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002039F.gif za ich wypowiedzi.
Ja powiem krótko : U mnie pierwsza cc a druga ciąża naturalnie. Tutaj cesarka tylko ze wskazania zdrowotnego matki ( wada wzroku lub wcześniejsza cc) lub dziecka.Bardzo trudno ich przekonać nawet jeśli twoim argumentem jest to że sie boisz itp.Zresztą do końca ciąży będą ciebie przekonywać.Ja miałam wybór i wybrałam naturalny.Bo po cc byłam niesprawna przez 3m , a zrosty do tej pory czasami bolą.
Dojrzejesz psychicznie pod koniec ciąży i będzie tobie wszystko jedno byle urodzić i zeby dzidzia była zdrowa.Życzę zdrowia dla ciebie i maluszka i mniej nerwów.http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201AE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...