Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i sie ja!Dawno mnie tu nie było,ale znow mialam problemy z internetem,bo raz był raz go nie było,ale za nie dlugo bedziemy miec stacjonarny wiec jeszcze tyle wytrzymam hihi,Dziekuje Wam ślicznie za zyczonka i pamiec!!!w imieniu Dominica i moimale ten czas leci...dzis mam jakis kijowy dzien jakos od rana zle sie czuje,mały spi wiec i ja sie chyba pojde na chwilke polozyc...Miłego dnia zycze...:36_2_25:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

Mma kilka pytan - moze bedziesz zorientowana.......

Mieszkam z moim facetem w Szwecji. Oboje mamy numery personalne i pobyt w Szwecji, ale bez obywatelstwa. Ja jestem zatrudniona za granica, wiec w Szwecji nie mam zadnych dochodow. Moj partner ma prace teraz tylko do konca marca, a potem przechodzi na A-kasse.

Planujemy dziecko - tzn. ja chce go przekonac, ze to juz czas!

Jednak moj pracodawca zapewnia tylko pol roku platnego maciezynskiego, a potem moge przejsc tylko na bezplatny urlop. Jednak chcialabym zostac w domu z dzieciaczkiem pelen rok! Co moge oczekiwac od socialu tutaj w Szwecji?

Wie ktos moze?

http://www.suwaczek.pl/cache/41b0c3be6a.png

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

katarzynka100
Mma kilka pytan - moze bedziesz zorientowana.......

Mieszkam z moim facetem w Szwecji. Oboje mamy numery personalne i pobyt w Szwecji, ale bez obywatelstwa. Ja jestem zatrudniona za granica, wiec w Szwecji nie mam zadnych dochodow. Moj partner ma prace teraz tylko do konca marca, a potem przechodzi na A-kasse.

Planujemy dziecko - tzn. ja chce go przekonac, ze to juz czas!

Jednak moj pracodawca zapewnia tylko pol roku platnego maciezynskiego, a potem moge przejsc tylko na bezplatny urlop. Jednak chcialabym zostac w domu z dzieciaczkiem pelen rok! Co moge oczekiwac od socialu tutaj w Szwecji?

Wie ktos moze?

Barnbidrag 1050sek miesięcznie i tz.macierzyński/tacierzyński ale mniej dni niż przysługuje bo pewnie wykorzystasz w Polsce. Muisz poczytać cały nasz watek pisałyśmy kilka razy o tym .Wszystkie tutaj rodziłyśmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...