Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kozica szwedzka

Dziewczyny, powiedzcie mi, jak tu sie dziekuje za posty? Jestem tu od niedawna i jeszcze nie udalo mi sie znalezc tej opcji. Widze, ze sama nawet dostaje takie podziekowania, ale nie wiem, jak ja mam podziekowac.

Odnośnik do komentarza
Gość kozica szwedzka

sylwusia

a pod kazdym postem masz na dole taki pomaranczowy pasek i tam masz np,cytuj itd i na koncu jest dziekuje,wciskasz i juz!!

A wlasnie ze u mnie jest tylko "cytuj", a nie ma nic innego, ani tez "dziekuje" :O
Tak wiec dzieki za informacje! (inaczej nie moge :))

Odnośnik do komentarza
Gość kozica szwedzka

smieszek
Jeszcze raz WITAM WSZYSTKIE MAMY!!!!!

Chcialam sie zalogowac na stronie Försäkringskassan ale nie wiem jak :36_2_58:

""Mina sidor/Logga in

Logga in och gör dina ärenden enklare "" i nie wiem co mam dalej zrobic moze ktoras mama wie?????? Pozdrawiam:36_1_21:

Czesc, zeby sie zalogowac, musisz miec e-legitimation (czyli po naszemu to sie chyba nazywa podpis elektroniczny). Zalatwic to mozna przez swoj bank.

A tak w ogole, to co chcesz zrobic na stronie FK? Bo do wielu rzeczy wcale nie musisz sie logowac. Na przyklad, jak zglaszam, ze zostaje w domu z chorym dzieckiem, to moge zwrocic sie o pieniadze za to (begära) przez internet (wtedy potrzebuje e-legitimation), albo tez moga mi przslac odpowiedni blankiet do podpisania, wtedy nie potrzebuje sie logowac.

Odnośnik do komentarza

Czesc Kozica!

Cos slyszalam o tym elektronicznym podpisie ale nie wiedzialam do czego on i na co. :36_1_21:
przeczytalam na poloniinfo ze moge sprawdzic
spis wszystkich wyplaconych wczesniej pieniedzy oraz 1-2dni przed kolejna wyplata jest napisane ile dostane dlatego chce sie zalogowac

To teraz chciala bym wiedziec jak mam dostac ten e-legitimation czy moge zrobic to przez neta na stronie swojego banku?

Ja tez jezcze nie moge dziekowac za posty wiec DZIEKI KOZICA!!!!!!!:36_1_21:

Odnośnik do komentarza
Gość kozica szwedzka

Jestem niemal pewna ze mozesz to zalatwic przez swoj bank internetowy - sprawdz tam. Oczywiscie musi to byc szwedzki bank, no ale taki chyba wlasnie masz?
Na pewno tam bedzie jakas informacja o e-legitimation. Jak ja wchodze do mojego banku (Länsförsäkringar) to mam tam link do e-leg.
Jak nic nie znajdziesz, moge sie spytac mojego mezczycny jaks ie to zalatwia, bo sama nie znam szczegolow (on to zalatwial i dla mnie i dla siebie). Pozdrawiam i powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Jesli masz konto w Handelsbanku lun Skandia banku i jesli masz w tych bankach konta internetowe, to na pewno w menu , gdy wchodzisz do tych bankow jest opcja pobierz bankID. Instalujesz to i juz wszystko gotowe. Nie trzeba isc do banku, czy tez sie z nimi kontaktowac. Mysle, ze takie menu powinno byc we wszystkich bankach, jesli mamy dokonta dostep przez internet. U mnie byl problem z instalacja BankID na Viscie, na Windows pojdzie bez problemu. Na viscie do tej pory nie udalo mi sie zainstalowac BankID.

http://www.suwaczek.pl/cache/90f4636419.png

Odnośnik do komentarza

witam

dziewczyny a moze nie chodzi o viste tylko o przegladarke bo wiem ze na fk nie zaloguje sie na mozilli tylko musi byc explorer i w nordei tez na 100% przez konto z obsluga elektroniczna mozna zalozyc e-leg ja mam ja w karcie do bankomatu

do nas zawitala ospa narazie tylko Ania ale tylko patrzec ja wszystkie sie zaraza

pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywdf9hbrwt1ijr.png

Odnośnik do komentarza

To tez moze byc prawda, czesto tez Mozilla nie dziala jak nalezy, ale ja na swojej Viscie mam i Mozille i Explorela - i niestety ciagle mi nie wchodzi BankID ani na tym ani na tym. Meczylam sie z tydzien, po czym nie wiedzac o co chodzi poszlam na drugi komputer z Windowsem i Explorerem i to trwalo chyba z 10 sekund i juz wszystko bylo zainstalowane. Potem czytalam fora i po zbadaniu mojego komputera wyszlo, ze to problem z Java i wspolpraca jej z Vista.

http://www.suwaczek.pl/cache/90f4636419.png

Odnośnik do komentarza

smieszek
:23_30_126: Dziekuje Wam wszystkim za odpowiedzi. A moze ktoras z Was ma konto w SEB i wlasnie w tym banku wyrabiala e-leg. z gory dzieki za odpowiedz. pozdrawiam

Ja mam konto w SEB i uzywam e-lig. :wink:
i mam tez Viste ... zadnych problemow z uaktywnieniem nie mialam ... fakt dawno to juz bylo ... pamietam tylko , ze cos wpisywalam - dodawalam w Verktyg ... lub w Säkerhet :wink: ale dokladnie nie pamietam ... niestety ... najlepiej zadzwonic do nich ... i ktos dokladnie Cie pokieruje .. co masz zrobic i jak ... powodzenia :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza

ewka
kati jak tez mam konto w nordea ale za nic w swiecie nie moze sie zalogowac przez ten komputerek!!!!!! nie wyskakiwaly ci zadne bledy?? jak sie to robi??

Ewa nie wiem o jaki blad moze ci chodzic bo ja robie tak ze na goze jast privat to wciskam a potem po prawej sronie w meni internetbank privat i wyskakuja mi okienka do logowania wtedy karte w tekena i wedlug instrukcji
nigdy mi nie wyskoczyl blad

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywdf9hbrwt1ijr.png

Odnośnik do komentarza
Gość kozica szwedzka

Komputery sa dziwne :) Nigdy sie w nich ne polapie... U mnie e-leg dziala na Viscie, na mozili, w banku Länsförsäkringar. Wyglada na to, ze rozni sie to w zaleznosci od:

-systemu operacyjnego
-przegladarki
-banku
- szczescia? ;)

Skomplikowane :)

Pozdrawiam wszystkie i zycze powodzenia z komputerami!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...