Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Lema
kwiaciarka

fila brasileiro :) znasz? zazwyczaj ludzie reaguja - jaka? :Oczko:
Oddalismy z ciezkim sercem, poniewaz tak duzy pies w przypadku naszej rodziny okazal sie ... nie moge znalezc slowa - ciezko nam bylo pogodzic zycie psa z zyciem dzieci i naszym.
Jednym slowem, okazalismy sie chyba malo odpowiedzialnymi ludzmi, ktorzy nie przewidzieli wszystkich nastepstw posiadania tak duzego psa.

Znam:) Przesliczny i przewielki:) Rozumiem, ze mieszkal z Wami w domu, nie na podworku. Byliscie na tyle odpowiedzialni, zeby znalezc mu dobry dom i to jest najwazniejsze:)

Dziekuje Ci za taka delikatna ocene , ale ja siebie i tak oceniam w tym przypadku bardzo krytycznie.

Na dworze niby 5 st tylko ale slonce tak swieci, ze nie wiem jak ubrac Ele na spacer. Wczoraj bylo podobinie i mi przy tych 5st bylo goraco momentami...

a ja nie ide z Alką dzisiaj na spacer bo mi sie zwyczajnie nie chce :Oczko: zawsze zasuwam jak dzik z Alką i walimy spacerki po 3 godziny a dzisiaj mam fajrant :Śmiech: nie ide i juz :Oczko: Ali sie nic nie stanie jak posiedzi w domu a i mi sie przyda troszke lenistwa i odpoczynku (nie żeby spacer nie był odpoczynkiem heh ) :Oczko:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kajocha
kwiaciarka
Lema

Znam:) Przesliczny i przewielki:) Rozumiem, ze mieszkal z Wami w domu, nie na podworku. Byliscie na tyle odpowiedzialni, zeby znalezc mu dobry dom i to jest najwazniejsze:)

Dziekuje Ci za taka delikatna ocene , ale ja siebie i tak oceniam w tym przypadku bardzo krytycznie.

Na dworze niby 5 st tylko ale slonce tak swieci, ze nie wiem jak ubrac Ele na spacer. Wczoraj bylo podobinie i mi przy tych 5st bylo goraco momentami...

a ja nie ide z Alką dzisiaj na spacer bo mi sie zwyczajnie nie chce :Oczko: zawsze zasuwam jak dzik z Alką i walimy spacerki po 3 godziny a dzisiaj mam fajrant :Śmiech: nie ide i juz :Oczko: Ali sie nic nie stanie jak posiedzi w domu a i mi sie przyda troszke lenistwa i odpoczynku (nie żeby spacer nie był odpoczynkiem heh ) :Oczko:

ja musze isc po Kubasa :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
kajocha
kwiaciarka

Dziekuje Ci za taka delikatna ocene , ale ja siebie i tak oceniam w tym przypadku bardzo krytycznie.

Na dworze niby 5 st tylko ale slonce tak swieci, ze nie wiem jak ubrac Ele na spacer. Wczoraj bylo podobinie i mi przy tych 5st bylo goraco momentami...

a ja nie ide z Alką dzisiaj na spacer bo mi sie zwyczajnie nie chce :Oczko: zawsze zasuwam jak dzik z Alką i walimy spacerki po 3 godziny a dzisiaj mam fajrant :Śmiech: nie ide i juz :Oczko: Ali sie nic nie stanie jak posiedzi w domu a i mi sie przyda troszke lenistwa i odpoczynku (nie żeby spacer nie był odpoczynkiem heh ) :Oczko:

ja musze isc po Kubasa :)

wiem kochana, wiem :yes:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Lema
kwiaciarka

fila brasileiro :) znasz? zazwyczaj ludzie reaguja - jaka? :Oczko:
Oddalismy z ciezkim sercem, poniewaz tak duzy pies w przypadku naszej rodziny okazal sie ... nie moge znalezc slowa - ciezko nam bylo pogodzic zycie psa z zyciem dzieci i naszym.
Jednym slowem, okazalismy sie chyba malo odpowiedzialnymi ludzmi, ktorzy nie przewidzieli wszystkich nastepstw posiadania tak duzego psa.

Znam:) Przesliczny i przewielki:) Rozumiem, ze mieszkal z Wami w domu, nie na podworku. Byliscie na tyle odpowiedzialni, zeby znalezc mu dobry dom i to jest najwazniejsze:)

Dziekuje Ci za taka delikatna ocene , ale ja siebie i tak oceniam w tym przypadku bardzo krytycznie.

Na dworze niby 5 st tylko ale slonce tak swieci, ze nie wiem jak ubrac Ele na spacer. Wczoraj bylo podobinie i mi przy tych 5st bylo goraco momentami...

Nie przesadzaj, sama mowisz, ze nie przewidzieliscie, bo nie da sie wszystkiego przewidziec. Masz tylko jakies wyobrazenie o tym jak cos bedzie wygladalo, rzeczywistosc je weryfikuje i tyle. Oddaliscie go w dobre rece. Wiem jakie to musialo byc trudne i wiem jak wyglada zycie z psem, na dodatek w malym mieszkaniu i na 3 pietrze.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Wczoraj zdecydowalismy, ze jedziemy na wakacje tam gdzie zawsze jeszcze w tym roku :)
Moze jeszcze nam sie odmieni, ale wtedy juz nic nie bedzie wolno i chcac nie chcac pojedziemy tam gdzie zawsze :)
Kuba uwielbia to miejsce a Eli to bedzie debiut nad morzem :)
Juz wiem jaki jej stroj kapielowy kupie :)

no to daj linka do tego miejsca:yes:

Odnośnik do komentarza

Lema
Asia- gratulacje dla siedzacego Stefanka:)

Fajny ten pensjonat w Jastrzebiej, podoba mi sie:) Musze pokazac mezowi, moze tez sie tam wybierzemy, o ile sa jeszcze jakies wolne miejsca:)

z zewnatrz to jest niewygledny,ale w srodku wydaje sie byc fajny:happy:

nuchna Wy macie na 1 pietrze a my na 2 kolo kuchni

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
Wczoraj zdecydowalismy, ze jedziemy na wakacje tam gdzie zawsze jeszcze w tym roku :)
Moze jeszcze nam sie odmieni, ale wtedy juz nic nie bedzie wolno i chcac nie chcac pojedziemy tam gdzie zawsze :)
Kuba uwielbia to miejsce a Eli to bedzie debiut nad morzem :)
Juz wiem jaki jej stroj kapielowy kupie :)

A gdzie jedziecie? A, gdzieś na wybrzeże zachodnie, to za daleko dla nas ;)
Już strój kąpielowy, fiu, fiu ;)

No wlasnie sie zastanawiam jak to z Funiem zrobic,bo latanie na golasa odpada,nie lubie jak dzieci lataja nago po plazy nie mowiac o higienie szczegolnie u dziewczynek. No i zastanawiam sie czy mu kupic kapielowki czy moze te majtki do plywania?

Odnośnik do komentarza

nuchna
heloł.

Ja znów zdołkowana.....ale pocieszam się, że prócz problemów w firmie dochodze do "normalnosci" po dwóch trzymiesięcznych zatrzykach anty i borykam się właśnie z pierwszą@ od ponad roku:Rozgniewany::Padnięty::Szok:

Nuchna a czemu zrezygnowalas z zastrzykow? bo ja chya je chce. A na razie to mnie tak dol brzucha i krzyz boli jakbym miala miec @:oops:

Odnośnik do komentarza

dorotaiwiki
witajcie dziewczyny ale sie rozpisujecie
Wiktoria urodziła sie 11.07 o godzinie 20.20 przez cesarkę ważyła 3,500 a 54 cm
Moje urodzinki to 17.10.1983 a imieniny to 06.02

Monika-kr

Mam pytanie.
Czy wyścielacie kocykiem spacerówki? Bo się przymierzam pomału do zmiany
Tylko jak podłożę kocyk to Filipa w pasy nie zapnę.
ja tak od niedawna robie,mam taki kocyk polarowy,Wiki siedzi sama,wiec problemu nie ma
nuchna
borykam się właśnie z pierwszą@ od ponad rok
ja już też miałam miesiąc temu niestety a tak dobrze było bez:Śmiech:

fajnie tak piszecie o tych wakacjach ja niestety nigdzie(chyba) nie wyjeżdżam,wiadomo kaski mało i maż nie dostanie urlopu ale mam jeszcze taki pomysł wiec może coś sie da zrobić
pozdrawiam

kurcze Dorota nie boisz sie ze Wiki wypadnie? jak tak stoi w lozeczku to az mi skora cierpnie,takie male maja ciezka glowe i o nieszczescie nietrudno:oops:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...