Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!

Kilka dni mnie nie bylo, ale jakis niedoczas mnie tez dopadl. Wybaczcie dziewczyny brak komentow, chociaz wsio ladnie przeczytalam. Postaram sie wdrozyc na biezaco:smile:

U mnie caly czas kurs, w czwartek mialam zajecia z doradca napisala mi cv i list. W poniedzialek i wtorek mielismy takie zajecia, ze w ogole nam sie nie przydadza. Glownie byly to testy psychologiczne i techniki pamieciowe. A nazywaly sie Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy. Pomylka w ogole!!!

Chorujemy wszyscy::(:Ja podejrzewam, ze mam zapalenie pluc, bo wszystko mnie boli. A pojechal do Wawki wroci w nocy pewnie albo jutro dopiero

Odnośnik do komentarza

Hejka

Dziubala

Kwiaciarko – jogurtów w czasie chorób z kaszlem się nie podaje bo utrudniają odkasływanie. Jogurt „przykleja” się do błon śluzowych czy jakoś tak :Oczko:, stąd nie zaleca się ich podawania.

nie wiedzialam o tym, a mój Vicus taki mleczno jogurtowy!!!

Dziubala
Isa - Twoja siostra ma dziś urodziny? Najlepsze życzenia dla Niej! Przede wszystkim powodzenia w życiu osobistym!

dołaczam sie do zyczen!:36_3_15:

Dziubala
Kwiaciarka - nie wiadomo czy śmiać się czy płakać :Szok::sofunny:

o Boshe, chyba jednak plakac........

Dziubala

A swoją drogą nie cierpię takich ludzi :Zły:. Jak słyszę takie komentarze, to często się odzywam do tych ludzi :yes:, bo nie mogę słuchać tego co mówią :Szok::Zły:

tez nie cierpie wlasnie czegos takiego...i tez zawsze skomentuje glosno...

kwiaciarka

Teraz ELa szuka, liczy 1,2,3,4 szukam ! hahahah duzo czasu im nie dala, no ale do 4 liczy wiec hahahah, o nie, slysze ze powiedzieli ze jeszcze nie, zeby liczyla do 20 hahahhahaha dooobre, ale dzielna liczy - 8,12,17,18,19 ( koncowka nawet jej dobrze idzie ) ;)

Vicus tez tak czesto sam liczy 1, 2, 3, 4 , 8 , 9, 10!!

kwiaciarka
o, a mi sie przypomnialo - nic nie mowicie ,ze jest tlusty czwartek, ile paczkow zjadlyscie?? :)

....5....:ehhhhhh:
ale nie moglam sie powstrzymac, facet przyjaciolki ma cukiernie, dostalam 8 sztuk cieplutkich z ktorych Vic zjadl 1go a Luby 2szt a reszte ja, partiami...
ale Tłusty Czwartek jest tylko raz w roku, a poza ta okazja paczkow raczejnie jadam...
jednak waga na wiosne przewazona, trza sie znow troszku odchudzic...

asia78 W poniedzialek i wtorek mielismy takie zajecia, ze w ogole nam sie nie przydadza. Glownie byly to testy psychologiczne i techniki pamieciowe.

techniki pamieciowe przydadza sie na pewno, i to nie tylko w pracy:Oczko:

[quote=kwiaciarka

niestety migrena jest wstretna, wlasnie czlowiek sie czuje jak ciezko i osowialy, ciagly bol glowy, mnie nie dawno zlapala to tydzien chodzilam jak scieta . .

bo na migrene trza wziac lek , polozyc sie i jak zacznie dzialac to przespac...
Mi pomaga Mefacit, Solpadeine, Pyralgium, ale nie zawsze jeden lek, czasem dopiero kolejna dawka i sen jesli moge sobie pozwolic...wczoraj mnie lapalo w dzien,ale dzieki tabletce i pol-drzemce w ciemnym przez 45 minut doszlam do sie...

babeczqa
No nie spał ze mna boja nie spałam, to i on niespal.
Siedzial ze mna:yes:

alez masz kochanego meza...a do pracy rano poszedl taki niewyspany?dzielny facet...

babeczqa
W LESIE W SADZIE - 2 GRY PLANSZOWE (1477783153) - Aukcje internetowe Allegro takie grzybki macie???
zastanawiam sie czy kupic
:]

niezla ta gierka, ta kolejna tez, chyba kupie zobaczymy jak sie Vicusiowi spodoba...

asia78
Dziewczyny a jak sie cos gubi w grze, ale da sie nia grac to wyrzucacie czy uzywacie dalej?

jak sie da grac to nie wyrzucam, a ja w ogole nie wyrzucam, bo oddaje do przedszkola albo biednym...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...