Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kajocha
JOŁ Dziubalku :D

Super, ze jesteście zadowoleni z urlopu :yes: Maciuś zuch, ze spał ładnie na tapczanie i nie spadł a Adaś pewnie super bedzie sie bawił :yes:

jak dobrze ze nie spadł! moj tak kilka razy podloge zaliczal, ale tylko raz jedyny sam parkiet jak sie mamie przysnelo w drugim pokoju, potem juz zawsze oblozony byl na miętko w razie spadania - bo to pierwsze przyplacilam zlamanym palcem tak bieglam do niego i w sofe wyrżnęłam stopą...

kajocha
Kajoszka od rana na ketonalu :Szok: wykończy mnie ta 8-ka :Szok:

pewnie do wyrwania...chociaz mi ostatnio lekarka plombowalal twierdzi ze nie warto wyrywac zeby nie oslabiac szczęki tzn.zeby sie zęby nie poluzowaly bo jak maja wiecej miejsca to sie przesuwaja - ale ja lecze zanim zaczna bolec...
napraw jak najszybciej a teraz oby cie nie bolalo...

Lema
Czesc::):

Franio wola na nocniczek!!!
Ale jestem dumna, od piatkowego popoludnia wola, ani razu nie zsikal sie w majteczki!!!
Oczywisice siku tylko wola, z kupka jest straszny problem::(: Pol soboty przeplakal z tego powodu, w koncu zrobil w majteczki. A pozniej plakal, ze kupa w majteczkach i takim placzacym glosikiek pytal: mamusiu, mienimy majtecki?
Poza tym weekend fajny, ale stanowczo za krotki:yes:

och słodziaczek, :brawo: dla bohatera!
powoli do przodu, widzisz?

asia78
Wczoraj wieczorem wchodze do dzieci a tam smierdzi. Oni juz spali, wiec sobie pomyslalam, ze to maly pokoj i sie zaduch zrobil. Za jakis czas idzie do nich >A bo cos stamtad potrzebowal i mowi, ze smierdzi. Ja na to, ze wiem ze smierdzi. I zaczelismy szukac zrodla smrodu, bo podejrzewalismy jakies jedzenie, ze sie zasmierdlo. Ale zrodlo smrodu znajdowalo sie w gaciach Stefana!!!:Szok:Chyba pierwszy raz od roku zrobil kupe przez sen. Na szczescie w trakcie przewijania nie obudzil sie:happy:

:sofunny:
jak byl maly moj synek to sie dawal tak przewijac, teraz na pewno by sie obudzil ...

kajocha
kurde no troszke mi smutnawo bo A. miał 2 tygodnie urlopu a Alka sie nam pochorowała i lipton a ta kase co na leki i pielęgniarke i na taksówki (jeździlismy po nocach na dyzurke) mogliśmy wydać na weekend w Wiśle... ehhh no nic, ważne ze lalka zdrowieje ::): odbijemy sobie !!

na pewno sobie odbijecie!!!
najwazniejsze ze malutka ma sie lepiej!!!!!!:36_1_11:
tez tak mialam z oplatami za pielegniarke, 10zl za jedno podanie zastrzyku...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

asia78
isa32
Asia słyszałam o tym chlorze w radio jak wracałam w piątek do domu. Pomyślałam od razu o Tobie, że nie będziecie mogli się tam wybrać :oops:

Wsiedlismy w samochod i pojechalismy ok 30-40km. Miedzy Naleczowem a Kazimierzem

wiem, doczytałam, tylko tak mi się skojarzyło jak wstawiłaś zdjęcia basenów :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Deva mam bardzo podobne do tych, tylko jasne na ciemnym spodzie i nie ma tej opcji, że można z nich zrobić klapki, ale na tym mi nie zależało, potrzebuję do samochodu, a na dłuższe trasy nie lubię klapek. Są super wygodne, właśnie tej firmy mam.

LEMAR_Postaw naWygode_NOWA CENA_sandały od MACRIS (681581711) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Kwiaciarka, Dziubala- czesc::)::Całus::Całus: Ale sie za Wami stesknilam::): I mialam dzis fajna niespodzianke, bo o ile wiedzialam, ze Dziubalka wroci to o Kwiaciarce myslalm, ze za 2 tyg. dopiero. Fajnei, ze Wam sie urlop udal::):

no wlasnie, zapomnialam dodac - super ze urlopy udane i wrocilyscie wypocztete i zadowolone:36_1_11:

Lema
Kajoszko, dobrze, ze Alunka zdrowieje::): :Całus: w zab dla Ciebie.

Dziubalko, Macius chetnie zostal w zlobku?

no wlasnie, jak z tym żłobkiem? bylas juz z nim wczesniej na jakims spotkaniu interacyjnym, czy tak na gleboka wode zostal wypuszczony?

asia78
Stefan juz 2 dni z rzedu (wylaczajac wczorajsze wieczoren) zrobil kupe na sedes. Ale ja sie nie ciesze, bo wiem, ze to przypadek. Wiem, ze mu sie chce, ale nie moze zrobic, bo sie nie skupia. Sadzam go na sedes i jak nie moze zrobic to daje czopek. A wczoraj spuscialm wode, on zrobil papa kupie:takwyszlo: a potem pocalowal klape:sofunny:

:sofunny:

przypadek, ale juz zajarzyl o co chodzi!
Vic dzis tez po raz kolejny zrobil, na nocnik, ale sam, nawet wola 'nocik,nocnik" i biegiem leci i siada i tez wola "blawo" jak zrobi!
a na moja prosbe 'usiadź na nocnik' siada i robi a wczesniej nie bylo mowy...

babeczqa
Oliwka teraz siku to na sedesik....kupka tez....zdaza sie ze zacznie robic w majtki..ale ja nierobie z tego wielkiego klopotu...bo sa postepy z ta kupka ....nie to co wczesniej pampers do kupki.
Jestem z niej dumna i z jej postepow....
Pozatym dostala apetyt...sama uzke otwiera do jedzenia....mowi am am....i na razie poki co odpukac niema problemow.
:ol:

no to super!!!!:36_1_11:

asia78
Kajocha ja wiem, ze sie nauczy, ale kiedy??? jak bedzie mial 3 lata??

na pewno predzej! zobacz Lemy Franio jeszcze niedawno nie bylo mowy a teraz jakie postepy!
dzieci sie ucza skokami, dlugo dlugo nic a potem sie dziwisz skad on to umie...

kajocha
Lema
A Franek jak pytam czy chce siku to mowi nie, a za sekunde z usmiechem na buzi wola mama, skiu, bo wie, ze jestem z niego dumna i on z siebie chyba tez, ze sie tego nauczyl. Normalnie polubil to wolanie, bo jak nie jest czyms mocno zajety to co chwile wola siku i krzyczy bjawo bedzie, mama dumba (dumna) bedzie::): I mowi ze Fjanio duzi opiec (chlopiec). A, wczoraj wyjechal z takim tekstem: Fjanio bedzie duzi, cipsy bedzie jadl, piwko bedzie pil, kawke tez. Chwile pomyslal i dodal: winko tez bedzie Fjanio pil:sofunny:

BOSKI :sofunny:

naprawde boski!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema, Isa - Maciuś bez żadnych problemów został w żłobku ::):::):::):.
Jak się zaaklimatyzuje to na maksa zapełnię czas załatwianiem spraw mieszkaniowych bo trzeba finiszować z wszystkim.

SUPER SUPER ze tak ladnie poszly poczatki!!!
jest duza szansa ze tak bedzie nadal!
a na zmiane lepiej zeby mial wiecej niz mniej, jak panie chetne do zmieniania to i lepiej...

a co z mieszkaniem musisz finalizowac?na pewno pisalas, ale jakos nie kojarze...

Lema
asia78
Kajocha ja wiem, ze sie nauczy, ale kiedy??? jak bedzie mial 3 lata??

Nauczy sie szybciej niz myslisz:yes: JA po poczatkach Franka z laniem w majtki myslalm, ze nigdy nie doczekam, a tu nagle jak za pstryknieciem palcow- jak w piatek zaczal wolac tak wola. Nawet w nocy raz zawolal. Trzymam kiuki za Stefanka, wierze w niego::):

no wlasnie, a taka mialas zalamke:Oczko:
a teraz inne pocieszasz:Oczko:
nastawienie pozytywne dziala cuda...albo przynajmniej pozwala sie nie zalamac od razu...

Lema
isa32
asia78
Tradycyjne leczo wegierskie jest wlasnie z cukinia albo kabaczkiem albo patisonem

Robię z cukinią :yes:

JA z kabaczkiem, z cukinia nigdy nie robilam.

ja na przyklad na maselku podduszam lekko posolone kawalki cukinii i moj Viciu takie uwielbia jesc...
a lecza juz wieki cale nie robilam,podajcie przepisik na szybko tzn tylko skladniki...

asia78
A skad wiecie, ze dziecku chce sie kupe? I co jak widzicie ze chce to wtedy lapiecie? Czy dzieciaki maja stale pory?

Stefan zazwyczaj robi po rannej flaszce, jak nie zrobi to znaczy, ze po obiedzie bedzie

stale pory to tak po sniadaniu zawsze byla, a teraz czesto przed kolacja i zawsze jak tylko pampka na tylku poczuje - bo jak gzies dalej niz do piaskownicy to mu zakladam jeszcze, moze zle robie...ale Vic nie wola jeszcze, zdarzylo mu sie kilka rzy dopiero - a ja nie wyobrazam sobie przebierania go z kupy na miescie...
ja go po prostu sadzam czesto i albo zrobi albo nie...ale najczesciej robi na nocnik...
przypominam mu zeby siadal na nocnik.

isa32
Lema

Ciekawe jak to jest, ze3 dzieci tak szybko ucza sie tego, czego najmniej powinny:Szok:::):

Moja Ala w sobotę: cholela jasna :Szok: od nas nie usłyszała... ale nie uniknę tego, skoro w najbliższej rodzinie może się nauczyć :Zły:

no niestety...ja jestem na odwyku bo choleryczka jestem i klęłam jak szewc (załapałam od ojczyma juz w wieku 8 lat, wstyd, ale on uzywal przeklenstw jak przecinka - i jak ciezko tego sie oduczyc!!!)
teraz nawet jak zaczne slowo to gryze sie w jezyk po pierwszej sylabie...albo wychodzi mi kurrrrr-ka wodna

asia78
A Stefan ucieka, zebym go nie widziala i wali po cichu. Jak nie zrobi z rana to wtedy go mam caly czas na oku i zabieram na deske

no czasem to jest jedyne wyjscie, pilnowac zeby nie rbil tam gdzie nie ma i wysadzac tam gdzie ma..:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jesuuuuu...dziewczyny.....chwile mnie nie było a tu tyle już do czytania :o_noo:

kajocha
Kajoszka od rana na ketonalu :Szok: wykończy mnie ta 8-ka :Szok:

Kajoszko, ciesze się że Alusia już lepiej sie czuje :Całus: A Ty kochana uważaj z tym ketonalem bo to bardzo silny lek jest :Całus:

Lema
Czesc::):

Franio wola na nocniczek!!!
Ale jestem dumna, od piatkowego popoludnia wola, ani razu nie zsikal sie w majteczki!!

:36_7_8: dla Frania :mdr:

asia78
Wczoraj wieczorem wchodze do dzieci a tam smierdzi. Oni juz spali, wiec sobie pomyslalam, ze to maly pokoj i sie zaduch zrobil. Za jakis czas idzie do nich >A bo cos stamtad potrzebowal i mowi, ze smierdzi. Ja na to, ze wiem ze smierdzi. I zaczelismy szukac zrodla smrodu, bo podejrzewalismy jakies jedzenie, ze sie zasmierdlo. Ale zrodlo smrodu znajdowalo sie w gaciach Stefana!!!:Szok:Chyba pierwszy raz od roku zrobil kupe przez sen. Na szczescie w trakcie przewijania nie obudzil sie:happy:

:lup: A to Ci niespodzianka hahahahahahaha

kajocha
Nocnikowanie u Alusia wygląda tak:

Coraz częściej widze wyraźne sygnały, ze chce siku. Bo Alka stanie i sie zastanawia i wtedy widze, ze bedzie chciała siku i sie pytam czy chce siku to mówi, ze tak i daje mi raczke i idziemy albo na nocnik albo do kibelka. Żeby zawołac MAMA SIKU to nie, ale to jest do wyćwiczenia :yes:
Qpa - musze pilnowac, ale bez problemu siada i robni do nocnika a potem zanosi do kibelka i dostaje nagrode :yes: mały wafelek albo guma rozpuszczalna Mamba :yes:

Kajoszko Julka tez nie wołałą że chce siku czy kupkę...sadzałam ja na nocnik gdy widziałam że już chodzi i przytrzymuje. Ale po jakimś czasie zaczęła wołać tak więc daj jeszcze trochę czasu Alusi, na pewno szybko zacznie wołać bo to mądralina mała jest :Kiss of love:

asia78
Stefan juz 2 dni z rzedu (wylaczajac wczorajsze wieczoren) zrobil kupe na sedes. Ale ja sie nie ciesze, bo wiem, ze to przypadek. Wiem, ze mu sie chce, ale nie moze zrobic, bo sie nie skupia. Sadzam go na sedes i jak nie moze zrobic to daje czopek. A wczoraj spuscialm wode, on zrobil papa kupie:takwyszlo: a potem pocalowal klape:sofunny:

Asia, właśnie powinnaś sie cieszyć bo to sukces Funia :Kiss of love: Od jeden kupy sie zaczyna, zobaczysz że i on niedługo bez pampersiaka będzie latał, daj mu jeszcze trochę czasu :wink:

asia78
A skad wiecie, ze dziecku chce sie kupe? I co jak widzicie ze chce to wtedy lapiecie? Czy dzieciaki maja stale pory?
Stefan zazwyczaj robi po rannej flaszce, jak nie zrobi to znaczy, ze po obiedzie bedzie

Julka woła jak chce qpkę.

kajocha
z piosenek Alkowych bardzo mi sie podoba BEBE LILLY "w kosmosie" normalnie fajna skoczna jest mozna z dzieciaczkiem poszaleć :D

Julka uwielbia Bebe Lilly :mdr: Zgrałam jej kilka piosenek i tańczy do nich jak mała prima balerina :wink:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Deva tutaj robiliśmy zakupy :Oczko:

Polros S.A. - Centrum Handlowe

jak nie zapomnę to podam Ci jutro nazwę producenta tych sandałek.
Ja obcasy uwielbiam, ale nie w upał i nie jak muszę ganiać za Alką :Oczko: Do pracy chodzę prawie codziennie w szpilkach lub na obcasie - choćby niewielkim. Im starsza jestem tym bardziej cenię jednak komfort :Oczko: Większe wyjścia to szpilki obowiązkowe.

A co do solarium - muszę mieć przerwę - więc co 2 dni najczęściej. Gdybym weszła na 7 minut to bym przez tydzień chyba leczyła skórę... na początek to 5 max. Później może właśnie 7. Taka karnacja.

tez wole obcasy...jednak wiem ze grozi mi operacja na halluxy jesli bede przesadzac wiec z koniecznosci na co dzin nosze juz plaskie - w Oflo zawsze, bo tam góry góreczki terenu wzniesienia - no i przy Vicku to wiadomo....

widze z opisu ze karnacje masz takim razie jeszcze bledsza niz ja...to musisz uwazac, ja jedno poparzenie kilkanascielat temu przezylam na solarium - jeden dzien 10 minut, kolejne po dwoch dniach 15 minut, skora schodzila, a a jak bolalo ...

Dziubala
asia78
A skad wiecie, ze dziecku chce sie kupe? I co jak widzicie ze chce to wtedy lapiecie? Czy dzieciaki maja stale pory?

Stefan zazwyczaj robi po rannej flaszce, jak nie zrobi to znaczy, ze po obiedzie bedzie

Pierwszą z reguły robi po śniadaniu, idzie po nocnik i sam się szybko próbuje rozebrać :D. Najgorzej jak się czasem zdarzy druga qpa (nigdy nie wiadomo kiedy będzie), bo wtedy jesteśmy gdzieś poza domem ale widzę, że ostatnio często wstrzymuje ją do powrotu do domu. Tyle dobrze.

no to super, :brawo: dla Synka!

asia78
Lema
Znow mamy oberwanie chmury::(:

A u nas czarne chmury sie zaciesniaja

w P-niu tez, a juz mialam nadzieje ze sie wypogodzi bo szlo w takim kierunku, nawet pranie na balkon rzucilam...

Dziubala
Ale dziwnie bez dzieci w domu, zwłaszcza bez Maciusia, którego zawsze wszędzie pełno :Śmiech:. Co chwilę łapię się na tym, że muszę sprawdzić co robi bo jest coś za cicho :Śmiech:
Zaraz idę po niego, nie było telefonu więc to dobry znak, ciekawe co się dowiem.
Odbiorę Maćka i jedziemy wybrać uchwyty do szafek do salonu, mam nadzieję, że dziś się uda, bo mam długą listę spraw i chciałabym zacząć wykreślać punkty.

tego ci zyczymy!
a z tym sprawdzaniem , ze 'za cicho' to chyba wszytskie mamy tak maja:Oczko:

isa32
Rowerek właśnie przyszedł!!! Matko jakie tempo. W piątek w południe przelewałam pieniądze, a dziś przed południem przyjechał kurier :Szok: mam nadzieję, że po jego złożeniu będę równie zadowolona :Oczko:

tego ci zyczymy!
no i pociechy z niego dla twojej Córci!

Dziubala
Lema - fakt, że finiszujemy ale nie skończymy wszystkiego (tak jak planowaliśmy) przed przeprowadzką. Ale grunt, że już bliżej niż dalej.

Deva - z pachami trzeba delikatnie się obchodzić bo coraz więcej kobiet ma raka piersi (lub różne guzki) i już parę razy czytałam, że może to mieć związek z antyperspirantami, których kobiety używają. Pot musi mieć ujście a jak go wyhamowujemy i stłumiamy to robią się "problemy". Dużo by pisać...

Zbieram się po Maćka, czuję mały skręt w brzuchu na to co usłyszę.

Miłego popołudnia :Całus:

wiem, popuchly mi po probach uzycia Etiaxilu...
ale tego nt.guzków po antyperspirantach nie czytalam...
przeciez zaden antyperspirant nie blokuje calkowicie ujscia potu, nie mniej jednak u co wrazliwszych osob moze szkodzic...
tak to jest jak sie walczy z natura....
ale trudno zeby tego nie robic - jak w domu siedze czy na ogródku to nie problem chodzic spoconym, ale wsrod ludzi, w pracy to sie człek krępuje...

ja teraz uzywam garniera z mineralami - mimo ze nieekologicznie bo wrocilam do dezodorantu, ktory jest lagodniejszy od sztyftu i nawet po goleniu moge...

A co do przedszkola - miejmy nadzieje ze poszlo dobrze i ze i Macius jak i Panie beda zadowolone:smile_move:

kajocha
Deva ja jestem po zabiegu chirurgicznego usunięcia prawej dolnej 8-ki. Miałam zabieg 19 marca tego roku. Została mi lewa dolna 8-ka... Ból nie do zniesienia

A za zastrzyk płace tez 10zł

ło matko, no ósemki potrafią zapodac ....
och ci zycze co by juz nie bolalo i pozbycia sie zrodla bólu jak najszybciej...

babeczqa
isa32
Deva raczej nie będę się ostrzykiwać botoksem :Oczko: może gdybym była wewnętrznie spokojniejsza, to z tym poceniem też by było lepiej :oops:

ja tez sie poce i co...i nic nieprzejmuj sie lato jest;)
ja sie poce nawet zima:):lol:

wiesz, nawet nie polecalam, napisalam jako ciekawostke - duzo pism przedrukowalo tą 'kuracje' po tym jak zaczely je stosowac gwiazdy hollywodzkie - ale cena tez taka chyba jest...
ja bym sie tez nie zdecydowala - jeszcze jakby efekt byl taki jak pisza to bym sie uzaleznila, bo nie miec nagle w ogole tego problemu to byloby super...

ja sie poce dosc mocno, na twarzy i pod pachami, a nawet pod biustem - taki to minus za wielkich cycków...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Lema
Ja polecam bardzo ten dezodorant:

Aloes zdrowie i uroda
Rewelacja::):

A ja polecam Rexonę - dezodorant antyperspirant który nie zostawia białych śladów na czarnych bluzkach :wink: Wypróbowałam juz wiele antyperspirantów i ten jest dla mnie najlepszy :great:

no nie powiem, calkiem dobry, tez uzywalam, ale w kulce...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Devachan
isa32
Deva tutaj robiliśmy zakupy :Oczko:A co do solarium - muszę mieć przerwę - więc co 2 dni najczęściej. Gdybym weszła na 7 minut to bym przez tydzień chyba leczyła skórę... na początek to 5 max. Później może właśnie 7. Taka karnacja.

A propo solarium.....mój rekord to 20 minut z wyłączonym nawiewem :36_1_21: oczywiście mam na myśli 20 minut jednorazowo. Poparzyłam sobie wtedy biust masakrycznie...a bo młoda byłam i głupia :o_noo:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...