Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Alutko w myśl powiedzenia inteligentna żona po 10 latach sama odchodzi :sofunny: ja przegapiłam, muszę chyba kolejne 10 (tzn. teraz już 7) odczekać :Oczko::Śmiech:

:sofunny:

RenataOslo
Kajocha, jak Alusia? :36_3_15:

dziekuje Reniu za troskę, Alusia nie za dobrze ::(: W sumie jak nie ma gorączki to jakoś przemęczy dzień, ale jak jest gorączka to masakra :Szok:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Babeczqo wytrwałości w dietowaniu !

Reniu ja oddałabym wsio za wczasy w Chorwacji :Oczko: Ale rozumiem Ciebie :yes:

Lemo
czekam na przepis na nutelle :D

Isa niezłego włamywacza miałaś :Oczko:

Alutko
moja Alka to ma krótkie nóżki i nie sięga do pedałów :Oczko:

Asiu z tym leczem to powaznie aż mi wara wisi :D A robisz leczo z cukinią ? Nie wszyscy z cukinią robia wiec pytam bo ja cukinie obowiazkowo :yes:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

A w domu to szpital mamy... Nie dość, że Alka chora to A. ma antybiotyki (kontynuacja leczenia) od laryngologa (na tle alergicznym ma katyar i kaszel) a ja na dyzurce dzisiaj wylądowałam po antybiotyk... moja lewa dolna 8-ka sie odzywa... spuchniete i ból jak nie wiem :Szok: czas ją usunąć...

A. sie urlop kończy i w poniedziałek do pracy i lipa jak nie wiem bo przez 2 tygodnie Alka chorowała i nigdzie nie pojechalismy a plany były ehhh...

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Hej to ja wasza rozowa swinka!! Tak sie strzaskalam na sloncu nad basenami, ze szok. Super sa te baseny, drozej i dalej niz nasze, bo 40km od Lublina, ale super.

Oj Kajocha to nie za dobrze sie u Was dzieje::(:Leczo oczywiscie robie z cukinia. W zeszlym roku robilam z patisonami, bo tesc hodowal, ale w tym sie wypial. Jedyne co sie nadawalo z dzialki od niego

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Czy u was tez tak tną komary???? U nas nie można usiedzieć...nawet w biurze latają :Szok:

Winogrady Poznan komarów brak, mufu umiarkowanie, za to te majowe żuczki - zatrzesienie wieczorami!!!trzeba okna zamykac...
i szczypawki zdecydowanie na 14tym pietrze nie powinny sie pojawaic, a jednak...

dla dzieciaczkow polecam Ziaja anty bzzz mozna kupic na Ziaja
oraz
bransoletki w mothercare na wszelkie owady koszt 10-17zl czas dzialania (tylko gdy sa zalozone) 120-170godzin
oraz ponoc sa
plasterki MOSBITO w aptekach, jak znajde wyprobuje...

Lema
Czesc::):

Wczoraj Frani zrobil kupke na nocnik i siku zawolal raz, dzis z rana zsikal sie w majtki i straszny placz sie odbyl przy robieniu kupki (zrobil ja w majteczki, ale z histeria). I histeria tez byla przy zdejmowaniu majtek. Cos strasznego odbylo sie z rana, juz prawie z nim plakalam z tej bezsilnosci::(:

no to mi pozostaje sie ciszyc ze Vic ze swietym spokojem czy to w pampka czy to w majty, na podloge, w wannie - w zaleznosci co ma na sobie, bo nadal jak wychodzimy z domu na dluzej to mu pampka zakladam, a tak to wie ze jeszcze do spania , nie zawsze wytrzymuje nocke na sucho...

isa32
Lema
A dzis na 17 jedziemy do znajomych na pierwsze urodziny ich corci::): Za rok tez na pewno zaprosimy znajomych z dziecmi dla Frania, w tym oku po pierwsze nie mamy warunkow, po drugie Franio malo sie interesuje zabawa z dziecmi.

My dopiero za dwa lata będziemy mieć warunki :Oczko: a poza tym Ala najmłodsza w najbliższej rodzinie. Gdybym chciała zapraszać kuzynostwo to wtedy takie małe wesele :Oczko: jak będzie chodzić do przedszkola, to wtedy dzieci jak najbardziej :yes:
A nasi przyjaciele to jedni bez dzieci, a drudzy mają już takie "odchowane" nastolatki :Oczko: Moja przyjaciółka ma synka - we wrześniu 4 latka ale na pewno nie przyjadą z W-wy. Mamy bardzo wąskie grono przyjaciół :oops:

tez mam bbbbbaaaaarrrrddddzzzzzooooo wąskie grono ludzi wokól, ja sie izoluje chyba, nie ufam ludziom juz na tylu sie przejechalam w realu....
a fajne kobitki to w necie poznaje tylko....

asia78
Isa u nas tez duzo przyjaciol nie ma. Doslownie pare par, ale nie wiem jak ich upchnac na tarasie. 5 par to juz duzo a nasz taras nie za duzy jest:oops:Zastanawiam sie czy nie zrobic nad jeziorem. Zrobi sie jakiegos grilla a potem pojdzie z dzieciakami nad jezioro. Poradzcie mi. Jakbyscie dostaly zaproszenie na wyjazd nad jezioro (40-50km) to byscie pojechaly na jeden dzien na urodziny?

no pewnie!
a jaby byla MOZLIWOSC PODNAJAC MIEJSCE DO SPANIA TO JESZCZE BARDZIEJ :Oczko:
ja w zeszlym roku roczek robilam nad anziorkiem...

isa32
Devachan

play doh oraz mozaika wodna wydaja mi sie najiekawsze...ten domek to tak srednio ie za bardzo na jeza...

Deva ta mozaika to nie wodna, tylko taka

Quercetti FANTACOLOR JUNIOR w walizce - REWELACJA (687539578) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla kaĹźdego.

Ala dostanie playdoh i domek miki, tak uzgodniliśmy. Chcemy jej kupić coś innego, bo jej zabawki to głównie klocki, puzzle, układanki i książki. Ala uwielbia klub myszki miki i dlatego ten pomysł :Oczko:
A mozaikę kupimy na pewno, tylko nie teraz. Poza tym zobaczymy co dostanie od reszty rodziny.

mi sie tak ta wodna wydala ciekawa z oferowanych takze przez ta firme, moj Vic potrafi kredkami nawet material kanapy porysowac i TV ekran, wiec cos co nie brudzi 'to je to ale bajel' jak mowi moj syn...

asia78
Hello!!

Pospalismy wszyscy do 9:Szok: nie wiem co sie stalo z moim synkiem ze tak pozno wstal:takwyszlo:

moj tez mię tak czasem uraduje :Oczko:]

babeczqa
isa32
Lema z tym zapiekaniem to tak jest :oops: zrobiłam ostatnio polędwiczki wg. nowego przepisu. I zostawiłam otwarte i też wyschły. Teraz będę wsadzać do piekarnika pod przykryciem i otwierać przed końcem, żeby się zrumieniły.

Uwielbiamy lasange, ja robię z sosem pomidorowym, bo jakoś beszamel nie podszedł. I też zawsze robię w zakrytym naczyniu i wychodzi super. Ser też się zdąży zrumienić.
Lasange to robi przepyszna mojego brata dziewczyna.
No palce lizac.
Musze ja kiedys poprosic zeby mi blaszke zrobila.
No umie laseczka gotowac....a pizzaaaa mmmmmmm palce lizac.
Trafila do brata serca przez zoladek ewidentnie haha:lol:

szybkosciowy przepis na pizze:

2szkl mąki
lyzeczka soli
garsc oregano
pol szkl oliwy
pol szkl wody
suche drozdze
wszystko razem wymieszac, jak za twarde rozluznic woda, rozciagnac-rozwalkowac na blache, posmarowac rozmieszanym woda na konsystencje sosu koncentratem pomidowrowym a potem juz co kto ma w lodowce szynka, miesko, pieczrki w talarkach surowe lub z puszki, cebula, kukurydza itepe itede i na to ser zolty i ziola prowansalskie i piec w 220st az sie zrumieni ser i brzegi

lasagne szybkosciowe
sos jak do spaghetti (jak nie ma czasu to zasmazyc mieso mielone i zalac sloikowym
zrobic rzadki beszamel mocno przyprawiony
nakladac warstwe sosu bolonskiego platy lkasagne suche i zalewac beszamelem, znow bolonski, lasagne, beszamel zakonczyc bolonskim i na wierzch ser i zapiekac do zlotosci sera...

poledwiczki ja robie inaczej - kroje na 2-3 cm plastry i lekko je splaszczam reka i na to sol pieprz swiezo mielony i na paletnie, odrobina oleju z maslem, jak sie jedna strona zarumieni to przekladamy i na wierzch mazarella lun zolty ser i plaster pomidora i pokrywka zakrywam i to sie tak ladnie stapia jak dochodzi, takie miesko na jeden kęś, okrągłe malutkie sympatyczne....

smacznego

a jedzeniowo to ja pochlaniam teraz do reszty imieninowe sushi zapijajac drineczkiem


miarka wódki czytej lub szkockiej
2 miarki martini bianco
cola i lod wg uznania

bardzo delikatne smaczne - ale i niebiezpieczne w wiekszych ilosciach, martini jest "cięzkie"

a dla wielbicieli upałów polecam "mojito" dla orzeźwienia

tłuczemy brązowy cukier z listkami mięty i sokiem z limonki zarzucamy kruszonym lodem i porcja rumu - podajemy slomeczke do zamieszania i spijania :Oczko:
spragnieni dodaja tez wody mineralnej do pełna, jak kto woli

tak samo swietnie sie sączy
samo martini ze spritem i plasterkiem limonki z duuuza iloscia lodu

to urodzinowe propozycje dla doroslych oczywiscie!

a ja chyba zosganizuje u mojem Mamy na ogrodzie bo ma w srodku miasta ale taki kameralny, w sobote po 29tym...
tort gruszkowy zamowiony - pyyyyycha!
kawy, napoje
wiecej slodyczy nie przewiduje, moze tylko lody w upał
dzieci nie bedzie
tylko roczny Krzysinek mojej psiapsiolki Danonki
jeszcze nie ten wiek, przyjecia dzieciece to sie zaczna w przedszkolu w rodzinie nikt nie ma w tym wieku....
a potem - mięsa, owoce, w formie szaszlyków i jakies salatki zawczasu przygotowane, serowa z kukurydzą, mozarella z pomidorami to sztandar, uwielbiam....

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...