Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Lema
asia78
Lema milej kontroli, o ile to moze byc mile:takwyszlo:

Moze byc mile, pewnie, ze moze:Oczko:

Ty to jednak zboczona jestes:sofunny:

Dlaczego?::):Przeciez nie jade tam i nie zaczynam od krzyku. Sa zaklady, do ktorych nie lubie jezdzic, to fakt, ale to dlatego, ze ludzie tam nie sa fajni::(: A tak to wiesz- oni maja swoje obowiazki, ja mam swoje- szanujemy sie i jest ok:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :Oczko:

Witam czwartkowo z upalnego i dusznego pomorza :Szok:
Julka na szczęście dzisiaj już bez temperatury....już wczoraj wieczorem jej spadła tak więc jestem spokojniejsza. Myślę że ten stan podgorączkowy i gorączka jest od wychodzącym zębów bo Julka wkłada sobie palce a nawet i całe ręce do buzi :Szok:

Pierwszy wniosek o kredyt złożony :Oczko: Fajnego mamy tego doardcę nie powiem :Oczko: Konkretny ale z poczuciem humoru...okazało się wczoraj że mamy szanse na kredyt we frankach :Oczko: Zobaczymy co z tego wyjdzie. Drugi wniosek o kredyt składamy w przyszłym tygodniu.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Asia mnie upał wykańcza, biuro na piętrze bez klimy - kosmos :Męki:

U mnie to samo.....gorąco i duszno w biurze....a klimy brak :Szok:

kajocha
ale dzisiaj pięknie zrobiła na nocniczek qpkę i jestem dumna jak nie wiem ::):

:brawo: dla Alusi :Całus:

asia78
Juz wiem kiedy bede robila urodziny Funia. Dzien przed 26. Ciica i moja siostra cioteczna robia swoj imieninowy obiad dla rodziny i my sie dolaczymy. Nie bede musiala sprztac, bo bedzie grill w ogrodzie u cioci:lol:Zrobie tylko slodkie rzeczy:smile:

No proszę hihihihi..fajnie że udało Ci się to tak zorganizować :Oczko:

isa32
Alutko podawałaś kiedyś przepis na strogonowa z kurczaka. Chyba go wydrukowałam, ale może w wolnej chwili napiszesz jeszcze raz :Całus:

Isa, ostatnio robiłam takiego Strogonowa :Oczko: Składniki: 2 piersi z kuraka, 1/2 kg pieczarek, 2 cebule, papryka czerwona, ogórki kwaszone, groszek konserwowy, 250 ml śmietany 30%, 2 łyżki koncentratu pomidorowego, sól, pieprz, cukier i bulion drobiowy :Oczko:

Na patelni najpierw smażę posiekana cebulę i pieczarki, wrzucam to do garnka. Następnie podsmażam pokrojone w kostkę piersi z kurczaka i wrzucam do gara. Zalewam bulionem, dodaje groszek i pokrojona w paski paprykę która wcześniej sparzam i obieram ze skórki. Dodaje koncentrat, śmietanę, sól i pieprz. Na końcu jak już mięso jest ugotowane dodaję pokrojone w kostkę kiszone ogórki i chwilkę gotuję :Oczko:

isa32
Lema widzę, że też będziesz robić obiad/kolację. U nas będzie kolacja - jednak. Na początek tort, bo chcę żeby Ala była w miarę przytomna, poza tym to jej święto, więc może być inaczej niż to zwykle bywa.
Chcę zrobić jedno danie na ciepło. Myślę, że właśnie ten strogonow drobiowy (może zupa gulaszowa). Chciałam leczo, ale nie jestem pewna czy rodzina D. to jada, bo my uwielbiamy :Oczko: do tego bagietka. A później już na zimno, dwie sałatki (jedna gyros, druga pieczarkowa) pomidory z mozzerellą, jakiś śledzik, talerz wędlin, deska serów, owoce, ciasta (sernik zrobi teściowa, ja chyba ten na zimno z czereśniami - Alutki), lody. I myślę, że wystarczy. W końcu będą też dzieci nikt nie będzie siedział do 4 na ranem :Oczko:

Isa bardzo fajne menu wymyśliłaś :great: Ja może jeszcze zrobiłabym jakieś mięsko tzn. albo udka z kurczaka albo kotlety z piersi z np. anansem i serem bo to nawet na zimno jest smaczne :Oczko:

asia78
Jakbyscie dostaly zaproszenie na wyjazd nad jezioro (40-50km) to byscie pojechaly na jeden dzien na urodziny?

Ja bym pojechała :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

Wczoraj Frani zrobil kupke na nocnik i siku zawolal raz, dzis z rana zsikal sie w majtki i straszny placz sie odbyl przy robieniu kupki (zrobil ja w majteczki, ale z histeria). I histeria tez byla przy zdejmowaniu majtek. Cos strasznego odbylo sie z rana, juz prawie z nim plakalam z tej bezsilnosci::(:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Czesc::):

Wczoraj Frani zrobil kupke na nocnik i siku zawolal raz, dzis z rana zsikal sie w majtki i straszny placz sie odbyl przy robieniu kupki (zrobil ja w majteczki, ale z histeria). I histeria tez byla przy zdejmowaniu majtek. Cos strasznego odbylo sie z rana, juz prawie z nim plakalam z tej bezsilnosci::(:

Lema brawo dla Frania :Całus:
A jeśli chodzi o płacz przy robieniu qpki to Julka też się tak zachowuje.....woła że chce qpke, sama siada na nocnik ale później zaczyna powstrzymywać i płakać, wstawać z nocnika...wtedy ja przytrzymuję, mówię żeby się nie bała zrobić qpki...i robi za chwilkę i bije sobie brawo :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...