Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Devachan klepnęłam w google i znalazłam: Szmaragd z korony carów. E. Adler. To o tą chodziło?
Sytuacji z mężem współczuję ::(: mam nadzieję, że poukładasz sobie wszystko tak, żebyś była szczęśliwa i spokojna.

dokladnie!!! kilka-nascie lat temu ja czytalam, sama bym chetnie kupila, tylko obiecalam sobi enie szalec z zakupami ksiazkowymi...strasznie drogie sa...

kwiaciarka
czesc
wczorajszy pogrzeb M.J. ogladalyscie?
Ja tak i film o nim o 23 tez - przemily gosciu.

Devachan pewnie , ze chce ta diete na 4dni! wage mam - z niecierpliwoscia czekam na opis diety :)

ok, ale tylko jak obiecasz ze jestes w stanie 3 litry wody/herbaty zielonej dziennie wypijac...zero sokow...ani kawy i herbety przez te 4 dni! zero cukru i soli.
4 dni?
wytrzymasz?

asia78
Jak dla mnie to on wlasnie jest taki zagubiony w tym wszytkim chlopaczek. A ojca to bym golymi rekami udusila

takich ojców - ja bym z karabinka snajperskiego wystrzelala, mój ojczym pierwszy! ten sam typ...

kwiaciarka
asia78
Jak dla mnie to on wlasnie jest taki zagubiony w tym wszytkim chlopaczek. A ojca to bym golymi rekami udusila

tam cala rodzina patologiczna...
ja jestem pod ogromnym teraz wplywem M. no chodze i o Nim mysle, jak opetana..
masz racje, chyba byl zagubiony...
nie dziwota , w takiej rodzinie wyrastac, u boku takiego wariata i psychopaty...
Jeszcze sie poplakalam jak corka powiedziala, ze kocha tatusia.
A na filmie co mi sie spodobalo - ze powiedzial, ze teraz juz nawet rodzina razem nie je posilkow, dzieci nie sa przytulane bo rodzice nie maja czasu.... prawde powiedzial, sam tak mial, zamiast przytulenia lansko kablem od zelazka, bo pomylil kroki - eh, szkoda , ze takie mial dziecinstwo, dobrze, ze udalo mu sie chociaz w pracy.
Lubie Go jeszcze bardziej :)

a ja jak cos takiego ogladam to sie ciesze ze w miare normalna jestem...
mial MJ przegiglane, jakos staral sie swoim dzieciom dac lepsze zycie, szkoda ze gotak udupili wtedy tymi oskazrzeniami o molestowanie dzieci, wtedy go "podcięło" na maksa...

Monika-kr
U nas tez extra:(
Dzieci mojej siostry dostaly ospe...
Filip mial z nimi kontakt ponad tydzien temu. Teraz sie modle zeby nie zlapal bo w piatek lecimy i co ja wtedy zrobie?

miejmy nadzieje ze sie ie rozchoruja!!!!!!

Lema
Devachan, ja tez sie pisze na ta diete!! Przykro mi z powodu sytuacji w malzenstiwe, zycze, zeby wszystko sie ulozylo.

tylko jak obiecasz to co kwiaciarce zalecialam...ale iile ty chcesz schudnac?? bo jak wiecej to jest kontynuacja - te 4 dni to wstep do diety wlasciwie, ale na te kwiaciarki 2 kg to spoko starczy...

asia78
Ja swoje chce zaszczepic w sierpniu

ja Vicka tez musze...siebie szczepilam - drogie szczepionki i jeszcze jaki odczyn alergiczny mialam - plac na rece wielkosci pomarnczy opuchniety i bolacy...ale ja w dziecinstwie nic zakaznego nie mialam to sie na wszystko poszczepilam...zwlaszcza jak sie o półpśćcu naczytalam, a to po ospie jak bakterie zostana to moze sie wywiazac...

asia78
Moja teoria o sku sprawdzila sie. Pola przestala wymiotowac, zjadla bulke z maslem i na razie cisza:happy:

super:36_1_11:

babeczqa
Czesc
. Chmury naszły wczoraj tak szybko a tak ciemno granatowe i czarne ze az K. sie wystarszyl i chcialmi fotke zrobic chmur i niby traby powietrznej ktora sie utworzyla:oczko: :lol: z chmur zeby mi pokazac bo ja sie kompałam wtym czasie.
Ale jak juz wyszlam to okazalo sie ze tak dziwnie chmury sie ulozyly:)
.

mam takie zdjecie, zrobilam niedawno jak byly te burze - ale na zdjeciu ie ma takiego efektu jaki byl w naturze!

dzieki tobie to zawsze wiem jaka pogoda w P-niu:Oczko:

mialas napisac gdzie ta pizamke hello kitty tak tanio kupilas?

babeczqa
Lejeeeee....niewidac swiata.

Alutka7912
Dziewczyny...jutro moje dziecko o 3.20 skończy dwa latka....nawet nie wiem kiedy zleciał ten czas.....jak wczoraj pamiętam jej pierwszą noc w domu, pierwszą kąpiel.....a tu mi nagle dwulatek w domu teraz siedzi hihihihihi :Oczko:

to ja już:
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM :flower2::36_3_15::smile_jump:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

wlasnie grzecznie opierdzielilam sasiada ze ma se odpuscic wiercenie do 15ej bo mi dziecko spi...

znalazlam swoj lancuszek zerwany, moj swietny malz mi go po zlosci schowal, na bank on, bo dzis mnie naprowadzil gdzie mam szukac,a tam bym nie wlozyla, pomiedzy jego pierdoly na stole mikserskim...pewnie mial wyrzuty sumienia ze po raz kolejny z lapami na mnie poszedl, wtedy mi musial wypasc ten lancuszek z reki, a zanim sie uspokoilam to juz nie wiedzialam wlasnie co sie z nim stalo...cala chate przerylam, nawet worek w odkurzaczu, posprzatane mam we wszystkich zakamarkach, bo moze gdzies polecial, wiec nawet pod szafkami sprawdzalam i od razu sprzatalam...a im bardziej szukalam (od wczoraj) tym bardziej bylam zla ie mogac znalezc, Vic tez dzis szalu dostawal, co chwila chcial cos czego ie mogl dostac - wkretarke zostawiona przez malza na wierzchu (3 dni prysznic skreca,do tego popsul rolki do mocowania drzwi, zejdzie 2-3 tyg zanim z serwisu dosla) przez co dostawal furii z wrzaskiem takim ze glowa odpadala, alebo jak wreszcie siuśnął na nocnik to z nim uciekł i wylał mi na środku pokoju na podloge...
oczywiscie małż w żadeN sposób nie kooperuje w nauce nocnika, zakłada mu rano pieluche!
ech, szkoda gadac...

dobrego humorku wam wszystkim, mi sie odrobinek polepszyl...:smile_move:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
u nas ladna pogoda, wlasnie sie na taras wybieramy ...

papa

No i znow jestes fuksiara:OczkO: U ans paskudnie i z tego co wiem to tak ma byc przez najblizsze dni::(:

Alutka7912
Dziewczyny...jutro moje dziecko o 3.20 skończy dwa latka....nawet nie wiem kiedy zleciał ten czas.....jak wczoraj pamiętam jej pierwszą noc w domu, pierwszą kąpiel.....a tu mi nagle dwulatek w domu teraz siedzi hihihihihi :Oczko:

Ja tez jak patrze na Frania to nie moge sie nadziwic, ze to juz dwa lata. Jak dla mnie za szybko, duzo za szybko czas mija. Ani sie obejrze a wyfrunie mi z domu dorosly mezczyzna.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
babeczko z gotowych sosow spagetti przepyszny jest FIX Knora spagetti - no pychota :)
tzn. w torebeczce to jest :)

A nie musisz z przecieru , swojej roboty to z pomidorow w puszce super wychodzi.

Dobra ja pomykam.,

nie lubie tego

asia78
kwiaciarko Ty kupujesz ciasto francuskie z lidla? Bo teraz jest w promocji po 2,09 a zawsze 2,99

ja kupuje w biedronce

Alutka7912
Właśnie usłyszałam w radio......W Katowicach ojciec pobił czteromiesięczną córeczkę bo za głośno płakała....::(::Rozgniewany:

kija od mopa i spuścić dziadowi wp... :Zły:

kurde reszta wieczorem... płaczliwa Alusia mi nie da posiedziec ::(:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Deva podziwiam Cię za dobry humor w takiej atmosferze :oops: cieszę się, że znalazłaś zgubę :great:

dobrego nie mam, ale sie ucieszylam jak znalazlam...klebek nerwow jestem i Vic to wyczuwa i tez jest nieznosny - my jak te naczynia polaczone od poczatku,,,,

kwiaciarka
Devachan i to wsio? 3litry wody, zero kawy , herbaty, soli i cukru? nie wiem czy zmieszcze 3 litry, z reszta bym dala rady, ale........... czy to nie chwilowe zgubienie tych 2kg? jak zaczne pic znow kawe itp to nie wroci szybciorem?

nie no, nie tylko to, ale te warunki musisz spelnic przez te 4 dni, ale jedzenia dos duzo jest do tego - moge ci przykladowy jeden dzien z pamieci napisac, dasz rade 4 dni to samo jesc?

Lema
Devachan, ja bym chciala 5 kg zgubic. Ale na poczatek moge sprobowac na 4 dni z Kwiaciarka. U mnie picie 3 l, zero cukru i soli to nie jest az taki duzy problem, najgorzej bedzie bez kawy, ale dam rade.

to moze super wysoko proteinowa chcesz?? ona na wiecej kilo lepsza - ale to przepis tez za kilka dni - ale tam tylko czysto postaciowe bialka przez 2 do 7 dni (mieso, nabial, skorupiaki, ryby) i potem warzywa i bialka tak dlugo az zrzucisz te kilogramy co chcesz - (ale z polepszeniem kondycji miesni wygladu skory wlosow, sily) - u ciebie to moze jakies 2-3 tygodnie by zeszlo jak sie umiesz przypilnowac - mozna tam pic kawe herbate cole light i wode, nie sooki - nic co ma cukier i weglowodany az do czasu ustabiizowania wagi (10 dni na kazdy zgubiony kilogram) a potem nigdy efektu jojo pod warunkiem jednego wysokobialkowego dnia w tygodniu...aaaa, i jesz bez ograniczen!!!!!!!!!!ile chcesz...w procesie stabilizacji wagi wracaja normalne pokarmy!

asia78DObra to ja Wam potowarzysze. Moja niania przyniosla mi diete, przez pierwsz tydzien je sie smazony na smalcu karczei i warzywo. Je sie taki posilek 3x dziennie a raz tylko karczek. Mozna pic wode, cole light (fuj) i zielona herbate. Tez soli nie ma ani pieprzu

dziewczyno, ze sie tak wyraże (pozwolisz?) daj sobie od razu spokoj z ta dieta!!!!!
nigdy nie schudniesz bez uszczerbku na zdrowiu stosujac diete z wysoka zawartoscia tluszczu!
prawo bytu maja tylko te co obcinaja tluszcz i weglowodany, i to w odpowiednich proporcjach...np.dieta South Beach...smaczne przepisy :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

bylismy u dermatologa z Kuba i z tymi jego wysypkami na lokciach i pod kolanami.
No wiec skora nie jest alergincza ( bo w koncu alergia nie wyszla na nic) ,ale atopowa, wiec to co wiedzialam. Ale co sie dowiedzialam to to, co mam robic z tymi jego wysypkami. A wysypki sa od nagrzania promieniami slonecznymi, ale rownie dobrze moze byc na wszystko inne, co w polaczeniu ze sloncem daje efekt wysypki w lato. No w sumie problem sie pojawia tylko w lecie.
Filtr max jaki mozna dostac, na wysypke silna i ostra na lokciach i pod kolanami - cutivate ( najmniej zawierajacy sterydy krem z tych wszystkich sterydowych), podleczyc ostry stan i wtedy elidel. Powiedziala, ze elocom nie jest dla dzieci. Do picia nie zyrtec ale syrop xyzal. No i masc mocznikowa, balneum i do kapieli zele do skory atopowej.
A na jesien powtorzyc testy, ale jesli ostatnio byly z krwi to teraz skorne.
Takie uczulenia pojawiaja sie i znikaja u dzieci, wiec miejmy nadzieje ze minie, tak samo jak minela mu skaza bialkowa i uczulenie na czekolade.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...