Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
kwiaciarka
babeczko z gotowych sosow spagetti przepyszny jest FIX Knora spagetti - no pychota :)

Nigdy nie probowalam. Jelsi robie z gotowego to Lowicz lub Pudliszki.

Ja spagetti robie tak..podsmażam mięso mielone, wlewam szkalne wody i do tego dodaję fix knorra spagetti bolognese z torebki :Oczko:

RenataOslo
asia78
Polusia wstala 11.45:Szok:Ma kobitka melodie do spania. Chyba po mamusiach:yes:

no faktycznie, ja tez bym tak chciala, tylko kto na to pozwoli???

Oj ja też bym tak chciała ...tak tak :Oczko:

Kajoszko - zdrówka dla Alusi :Całus:

Lema - wytrwałości w odpampersowywaniu :Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

isa32
asia78
A Stefan wlasnie poszedl spac. Sam polozyl sie i zasnal:lol:

:great:

Asiu, Julka wczoraj połozyła się na mnie jak oglądałam jakis program...za chwile patrzę a ona śpi hihihihihi...na nieszczęście usnęła po 16:Szok: obudzic ją musiałam przed 19 więc wstała z rykiem bo rozbita była.....później szała i w gruncie rzeczy poszła spać dopiero po 22 :Szok:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
asia78
Ja juz ze sloika to dawno spagetti nie robie. Wole jak sama zrobie, szczegolnie ze to duzo trudu nie kosztuje. Najwiecej czasu to na smazenie mielonego schodzi:yes: Ale to tez sie samo smazy tylko zamieszasz

No a masz jakis rewelacyjny przepisa na to spagetii??
bo Ja z miesa i przecieru pomidorowego nie lubie..i K tez nie.

ja tez bardzo lubie ze sloika choc i fixa uzywam

Mikolaj ma goraczke, obustronne zapalenie uszu i antybiotyk, ktory dzieki bogu chetnie wypija-augumentin.
kazala mu podawac flegamine na kaszel, nie kupilam cos mam uprzedeznie, on nie kaszle bardzo mocno, no sama nie wiem, kiedys jak dostal flegamine, to myslalam, ze wypluje wnetrznosci
dostal jeszcze nurofen na noc

Kajoszko a jak Ala???

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Lema
Czesc::):

W koncu mam chwile na forum:yes: W sobote zalozylam Franiowi majteczki, wydaje mi sie, ze powinien w miare szybko zalapac o co chodzi, bo za kazdym razem jak zrobil siku to biegl i wolal nocniczek, ale niestey juz jak sie zlal. Ale marnie to widze, bo ja nie mam bzika na punkcie porzadku i czystosci, a juz mi pod koniec dnia brakowalo cierpliwosci, bo Franek upodobal spobie lozko na sikanie i mialam zlany ze 3 razy materac, poduszki, koldry. I to tak porzadnie zmoczone, przesikane na calego. Dywan rzecz jasna tez kilka razy, a jak zrobil kupe to juz lepiej nie mowic co sie dzialo. Watpie, ze moja mama to zniesie ze spokojem.

oj, mi by nerwy na postronku wisialy po takich akcjach...
cierpliwosci zycze...duuuuzo....

asia78
babeczqa
asia78
Ja juz ze sloika to dawno spagetti nie robie. Wole jak sama zrobie, szczegolnie ze to duzo trudu nie kosztuje. Najwiecej czasu to na smazenie mielonego schodzi:yes: Ale to tez sie samo smazy tylko zamieszasz

No a masz jakis rewelacyjny przepisa na to spagetii??
bo Ja z miesa i przecieru pomidorowego nie lubie..i K tez nie.

No my chyba tu wszystkie podobnie robimy. Nie z przecieru tylko z pomidorow. A teraz jak sa swieze to ze swiezych nawet mozna:yes:

ja smaze lekko przecisnieta przez praske glowke czosnku i cebule, do tego daje mieso (najpierw 5 minut w mikrofali, odparuje woda, potem zmielone w braun multi) zalewam pomidorami (2-3)puszki, garsc ziol prowansalskich troche soli pieprzu i cukru, odparowuje sie samo...

isa32
Asia tabletki do zmywarki też tam kupuję. I inne rzeczy też, np. ciasto czekoladowe. Ale jakoś z przyzwyczajenia do tesco jeżdżę :Oczko:

asia78
Ja po drodze jak wracam z miasta mam lidla i biedronke przedzielone tylko stacja:yes:

ja biedronke mam pod nosem, naprawde dobre zaopatrzenie, ale w lidlu niektore rzeczy taniej, nie mam nigdzie po drodze, tesco tez z przyzwyczajenia, nie mam az tak daleko...

Alutka7912
isa32
asia78
A Stefan wlasnie poszedl spac. Sam polozyl sie i zasnal:lol:


wow...mi dzis Vic nie chcial spac w dzien wiec padl w lozeczku w sekund 5 o 19.45!

:great:

Asiu, Julka wczoraj połozyła się na mnie jak oglądałam jakis program...za chwile patrzę a ona śpi hihihihihi...na nieszczęście usnęła po 16:Szok: obudzic ją musiałam przed 19 więc wstała z rykiem bo rozbita była.....później szała i w gruncie rzeczy poszła spać dopiero po 22 :Szok:

jak sie tak Vickowi zdarzalo to budzilam po 45 minutach...

RenataOslo

Mikolaj ma goraczke, obustronne zapalenie uszu i antybiotyk, ktory dzieki bogu chetnie wypija-augumentin.
kazala mu podawac flegamine na kaszel, nie kupilam cos mam uprzedeznie, on nie kaszle bardzo mocno, no sama nie wiem, kiedys jak dostal flegamine, to myslalam, ze wypluje wnetrznosci
dostal jeszcze nurofen na noc

Kajoszko a jak Ala???

pamietaj tylko o probiotykach, minumum 2 godz po podaniu antybiotyku...
co do syropu to nie zalezy chyba czy duzo tylko jak kaszle? jak mu rzęzi to musi odpluć...ale moze daj mu inny syrop, moglas zapytac od razu lekarke, faktycznie flegamina jest bardzo mocno wykrztusna, nawet w wersji dla doroslych tak dziala jak piszesz...

Eurespal taki fajny syrop, ale na recepte, tylko w samku taki sobie, z posmakiem anyżku...
Zdrowka zyczymy:36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...