Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Lema nawet nie wiesz jak się cieszę z Waszych przespanych nocy :yes:

A co się dzieje??? Dlaczego humor kiepski?

Mój też średni, ale zganiam na pogodę :oops:

Ja nie zganiam na pogode, tak naprawde to jednym okiem ja rejestruje, bo na wiecej nie mam czasu. Za duzo sie dzieje po prostu, w pracy jakis koszmar, takiego nawalu jeszcze nie bylo. Do tego mnostwo zaleglosci pozwolnieniowych, z ktorych niepredko sie wykaraskam. Po pracy jeszcze gorzej- miliony decyzji w zwiazku z domem, tyle samo mniejszych i wiekszych problemow, niebezpiecznie szybko kurczacy sie budzet itp. itd.. Co noc inny problem nie djae mi spac. Jakis kociokwik, kolwrotek nas wciagnal, po prostu biegamy z ciagla zadyszka. W mieszkaniu to juz jest taki balagan, ze sie nie mowi, nie ma na to czasu, Franio zasypia przed 22, robie to co najpilniejsze i siadamy do neta, ogladamy, przegladamy,wybieramy, kalkulujemy. Kladziemy sie spac po polnocy, o 6 trzeba wstac. I od rana pospiech. I tak codziennie... Cieszy mnie ten dom, tylko zwyczajnie nie wyrabiamy sie. Ale juz coraz blizej, coraz blizej, tak sobie powtarzam. I bede sie byczyc w nowym domu...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Lema Ala też w pampkach. Woła tylko qpę, jak nie posadzę, to siku nie zrobi, często nie chce w ogóle siadać. Nie wiem kiedy nam się to uda... na razie się nie martwię. Nie piła długo przez słomkę. W ub. weekend zaczęła i tak zostało. Widocznie przyszedł jej czas. Tak jak i na samodzielne jedzenie obiadu. Mam nadzieję, że z pieluchą też tak będzie.

Ja tez sie nie martwie, kiedys sie uda. Chyba nie jest znany przypadek doroslego mezcyzzny sikajacego w pieluche, moze Franek nie bedzie pierwszym:Oczko:
Ale podziwiwam nasze lipcowiatka, ktore juz tak ladnie wolaja, :brawo: dla Olwiki i Eli::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Hej

U nas pogoda fatalna..leje i lalo cala noc niema konca... tzn konca niewidac

Oliwka nadal chora...katare sie przezedzil leci sam z noska....doszedl kaszel ktory meczy Oliwke.
Wczoraj na wieczor zwymiotowala....
potem spala o 2.00 zachciala sobie biszkopciki zjadla dwa i spala do rana.
Osluchowo ok. jest wiec czekam az sie jej polepszy.

Ogolnie boli mnie cala klatka piersiowa..niewiemod czego..

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

hej!

Asiu nie ma sprawy, moge Ci posprzątać :Oczko:

Babeczqo :brawo dla Oliwki za wołanie na nocnik ::):

Lemo
ja jakoś nie martwie sie pieluchą. Alka jak posadzę to sika czyli wie o co kaman a na zdjecie pampka przyjdzie czas ::): Teraz pogoda mało sprzyjająca na latanie z gołym tyłeczkiem, ale nie sie stresuje ::): Wszystko sie uda ::): A w nowym domu sie tak, jak napisałaś nabyczysz :Oczko: Wszystko minie i bedzie git !

Isa widać, ze pogoda sie Alusi udziela. Moja Alka w nocy w miare śpi, ale w dzień już po 11:30 sie kładzie. Deszczowo, szarawo i ogólnie lipa więc dziecko senne. Nie ma sie co dziwić bo ja sama chodze jak pitoma :Szok:

A i nocnikowanie i mowa lipcofffych pokazuje jak dzieci są różne i jak różnie i swoim rytmem sie każde rozwija ::): Moja Alka gada jak stara, Franio też superaśnie mówi a nocnik leży i kwiczy :Oczko: I co z tego? Ano nic ::): Każde dziecko wcześniej czy później bedzie mówić, sikać do nocniczka itp. ::):

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Lema
isa32
Lema Ala też w pampkach. Woła tylko qpę, jak nie posadzę, to siku nie zrobi, często nie chce w ogóle siadać. Nie wiem kiedy nam się to uda... na razie się nie martwię. Nie piła długo przez słomkę. W ub. weekend zaczęła i tak zostało. Widocznie przyszedł jej czas. Tak jak i na samodzielne jedzenie obiadu. Mam nadzieję, że z pieluchą też tak będzie.

Ja tez mam nadzieje, ze sie w koncu nauczy. Tylko ze na jesieni bedzie o wiele trudniej

Ja tez sie nie martwie, kiedys sie uda. Chyba nie jest znany przypadek doroslego mezcyzzny sikajacego w pieluche, moze Franek nie bedzie pierwszym:Oczko:
Ale podziwiwam nasze lipcowiatka, ktore juz tak ladnie wolaja, :brawo: dla Olwiki i Eli::):

Lema sa faceci, ktorzy uwielbiaja miec pieluche na tylku, lubia jak je kobiety karmia i przewijaja:Szok:takie lekkie zboczenie

Odnośnik do komentarza

heloł :)

dzieki za brawa dla Eli.
2mce chodzenia bez pampka po domu i murowane wybranie nocnika przez dziecko niz mokre majty. Sprawdzone mam na Kubie i na Eli. Ela od kwietnia lata po domu bez pieluchy i od paru dni wszystko laduje w nocniku.
Na poczatku Ela sikala w majty i zdawalo jej sie to nie przeszkadzac. Pozniej udalo jej sie zrobic siku na nocnik i zauwazyla roznice. Najsmieszniej bylo z qpa, bo jak zrobila 1sza na nocnik to powachala i powiedziala - ojej! beeeeeee!
I nagle od weekendu tego kazda siku i kazda qpa laduje na nocniku. Wczoraj i dzis nie zdazyla sie ani jedna zmiana majtek, wszystko laduje w nocnik :)

Kazde dziecko wkoncu wybiera nocnik, wiec na kazde przyjdzie czas. A najlepsza pora na sciagniecie pieluchy to lato , wiec wszystko przed dziecmi :)

tesciowa pojechala wlasnie, fajnie bylo z nia :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kajocha
hej!

Asiu nie ma sprawy, moge Ci posprzątać :Oczko:

Babeczqo :brawo dla Oliwki za wołanie na nocnik ::):

Lemo
ja jakoś nie martwie sie pieluchą. Alka jak posadzę to sika czyli wie o co kaman a na zdjecie pampka przyjdzie czas ::): Teraz pogoda mało sprzyjająca na latanie z gołym tyłeczkiem, ale nie sie stresuje ::): Wszystko sie uda ::): A w nowym domu sie tak, jak napisałaś nabyczysz :Oczko: Wszystko minie i bedzie git !

Isa widać, ze pogoda sie Alusi udziela. Moja Alka w nocy w miare śpi, ale w dzień już po 11:30 sie kładzie. Deszczowo, szarawo i ogólnie lipa więc dziecko senne. Nie ma sie co dziwić bo ja sama chodze jak pitoma :Szok:

A i nocnikowanie i mowa lipcofffych pokazuje jak dzieci są różne i jak różnie i swoim rytmem sie każde rozwija ::): Moja Alka gada jak stara, Franio też superaśnie mówi a nocnik leży i kwiczy :Oczko: I co z tego? Ano nic ::): Każde dziecko wcześniej czy później bedzie mówić, sikać do nocniczka itp. ::):

A moja Ela tez juz mowi slicznie, tesciowa w szoku , ze tak sie rozgadala, wszystko rozumie co Ela mowi, mimo, ze nie czesto sie widuja.
Ale nie chce oddac na noc smoka jeszcze :) przyjdzie czas i na smoka ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Mielismy dzis spotkanie z glazurnikiem o 19, wiec Franio zostal na noc u dziadkow, bo nie bylo sensu zabierac go pozno od nich i z rana zawozic. Spotkalismy sie z glazurnikiem, ze stolarzem, zalatwilismy jeszcze pare spraw i pora sie zbierac spac, a ja nie moge sobie miejsca znalezc w domu bez Frania::(: Jak ja za nim tesknie...::(:

No nic, zycze dobrej nocy, pewnie juz spicie.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Deavachn – bezpiecznej podróży :Oczko:

Dziekuje, dziekuje, Dziubali równiez, trzymanie kciuków pomogło, była wyjątkowo spokojna:Oczko:
Bylismy juz nawet w międzyc zasie na wycieczce w Niemczech i juz sie zbliza nasz wyjazd do Grecji w towarzystwie mojej best psiapsiółki i jej rok młodszego od Vicka synka bedzie nas 2+2:smile_move:

Kwiaciarko,
ja nie wyłączam i w ogóle burze uwielbiam i mam rewelacyjny na nie widok z 14 piętra...akcje z siostrą popieram,po to sa zabawki, żeby je uzywać,choc jak Vic rozbroił w kilka godzin laptopowego ekrana to tez szkoda bylo, ale to wina małżona była, że taki delikatny sprzęt-zabawke mu wybrał...chcociaz to miało byc po to, żeby normalnego nie tykał, a i tak woli...a co do szczepionek, to ci powiem sie nie przejmuj terminami - konsultowalam to i w PL i w Norge, wazne by nie podac przed terminem, a po juz można - Vic mi wiele chorował i MMRII to dosyał w efekcie z prawie 3 miesiecznym opóźnieniem!
tak samo było z trzecia dawka hepatitB.

Iso,
kartofli będę bronić ( w koncu ja poznanska pyra) ale dlatego, że jest to naprawde produkt nie wywolujacy zadnych alergii a odpowiednio przygotowany zawiera duzo witamin i skladnikow odzywczych (ktoś z rodziny mojej b.szefowej opublikował badania, że zyjąc rok tylko na kartoflach i mleku nie dośc , że można przezyc to jeszcze nie nadwerężyc organizmu).Co do wędlin sie zgadzam całkowicie, byłam na produkcji kurczaka od poczatku do konca , ble...
Co do problemów skórnych córci- poradzić nie poradze, pharmaceris do skóry atopowej tez uzywamy jak trzeba, skuteczniejsze jest jeszcze rózowe SVR atopic skin dla dzieci, rewelacja. A jak sie Danonki mojej psiapsióły synkowi działy chrostki itepede to ona go zaniosla do swojej dermatolog-kosmetolog i to własnie ona pomogła, a potem dermatolog jakas super, wiec może faktycznie nie do alergologa, skoro nic wam nie pomaga?a ze zmiana mleka to musialabys tez córcie obserwowac, a przechodzenie na zasadzie mieszania-zwiekszania dawki nowego i zmniejszania poprzedniego...co do Humany to w rodzinie stosowano i bdb opinie na ten temat były.
I zgadzam sie z Kwiaciarka, skoro ma na ciele to moze faktycznie ma uczulenie na srodki piorące lub rodzaj materiału lub płyny do płukania - ja polecam dodatkowe płukanie, no i może powinnas poprasowac jakis czas b.gorącym żelazkiem jak dla niemowląt i zobaczyc czy cos sie zmieni?to tez zmiękczy i wygładzi tkanine, prasując od wewn strony...

Asiu
z Barbie to tak juz jest - one sa sliczne w pudelku a potem to juz tak sobie, haha, tez na pierwsza dostalam od śp.Dziadka...Przykro, że operacja sie nie udała - i serdeczne zyczenia dla twojej Babci - zdrowia, tak czy inaczej...I jak faktycznie Pola przechodzi do starszej grupy? Jakiez ona ma świetne imię!A u nas Vic ma nocniki dwa, i do zabawy ok, nawet woła, że chce siusiu , ale siada i nic nie robi i juz chce zejsc...nie mniej jednak poczatek jakis wolania jest :Oczko:

Babeczko brawa dla Oliwii, u nas z nocnikiem na bakier - siada na chwile i jak nic to wstaje, nie posiedzi...najlepiej rano idzie zaraz po spaniu...

Lema ja tez skomikowana jak slyszę odmianówki końcówków mojego małego:Oczko: znowuz Vic odmienia rzeczowniki dodajac koncówke -eka :) najbardziej mi sie to spodobalo z jego jakna razie jedynym totalnie wymyslonym slowem "dobek" co oznacza maszyny budowlane, i jak pokazywal dob-eka, dziadek-dziadeka itp.
Boskie skecze:smile_move:z twoim Franiem, tubisie i puziejka, hahah!!!
ja ostatnio zachodzilam w głowe co to jest "tinkiłi" - a to tinky-winky z tubisiów!!
Ja obliczyłam że w miesiącu spędzam średnio półtorej doby na usypianiu dziecka, bo 2xdziennie po 30 minut, lub dłużej...teraz juz cześciej ma tak, że kołysanka, łóżeczko i pochwili moge wyjść, ale zdarzalo sie zw wyszedl z pokoju po chwili za mną...

Nuchna witam, tez mnie nie było tydzin i nie mam jak nadrobić, tak te nasze lipcóweczki produkuja posty!!! a co do opisu synka to jakbym o swoim słyszała, tyle że aż takiego spustu do żarełka nie ma:Oczko:

Renata fajnie masz z antena, u nas na blokach nie wolno montowac pod groźbą eksmisji, teraz nam je remontują...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
lekarka albo sie gdzies spieszyla albo miala opoznienie, bo potraktowala mnie w ciagu moze 7 minut, kurcze tu mnie czeka operacja a ta, ze nic wiecej od niej sie nie dowiem, bo musze najpierw na konsultacje do szpitala i potem oni ustala,
no dobra, ale sie pytam jakie sa terminy, ile czeka sie na konsultacje? ona nie wie, nalezy zagladac do skrzynki, wszytsko przyjdzie poczta:Rozgniewany:
kurcze, za poltorej tygodnia wyjazd do Pl, 10 lipca Chorwacja a ja nic nie wiem... nawet nie zinterpretowala mi wynikow z krwi, jeszcze musialam mlodego targac ze soba, bo nie mialam go z kim zostawic
Mikolaj u niej tylko yyyyy i yyyy, a ona pyta, czy dziecko jeszcze nie mowi? odpowiadam, ze bardzo slabo, mama, tata, daj i jeszcze kilka a ta do mnie, ze obowiazkowo powinnam juz go dac do przedzskola, bo bedzie opozniony!!!! :Rozgniewany:
nerwy mnie wziely starszane!
raczyla mi wypisac recepte na silniejszy lek przeciwbolowy i tyle
nadal nic nie wiem

a i jeszcz wczoraj przyszlo 2 pismo z upomnianiem o sciagniecie anteny /zakladamy tylko wieczorem i sciagamy jak idziemy spac/, bo bedzie nastepnym razem kara administracyjna 7 tys nok :Histeria::Rozgniewany:

masz ci babo placek a chcialas swieze bulki!!!!!!!!!!
z antena to wiadomo :Oczko:
a norwescy lekarze jak mi na nerwy dzialaja!
ja mam Polaka, ale takis jakis znorweżony, ze też tylko p/bolowe by wuypisywal!
jak ostanio mu mowie zrobcie mi tomografem kregoslup bo mi sie wypie to ona na to ze nie ma potrzeby i ze mam cwiczyc!!!!!!! a migreny mam napieciowe od barkow a barki od kregoslupa - najpierw wszelkie ogolne badania a on potem ozbaczy zy trzeba przeswietlnie... a ja wole w oslo, bo tam bez czekania (1-2tyg a w sytuacjach zagrozenia jak jest dobry lekarz to na zaraz) i prawie za darmo (płacisz tylko egen andel 200kr)...
I zoperują cie tam też lepiej i tez za darmo, a w Pl operacja, na norweskie ubezpieczenie?hm, wiem jakie mialam cyrki w szpitalu na poparzeniowce...niby wszystko okay, ale...nie mniej jednak w PL masz prawo do szpitalnej i w ogole lekarskiej opieki w takim stopniu jak polacy, tylko kurna lekarze w Pl nie umieja tych papierków wypełniać!!!
karty zdrowotne dla calej rodziny te niebieskie z NAVu masz? bo jak za granice jedziecie to warto miec, nawet jakbys miala placic i potem mieliby ci w Norge zwrócic...a to nawet przez internet zamowisz, przychodzi poczta do domu...
my frikort-a nie uzywamy, bo Vic ma do 7go roku za darmo,a my za czestonie chodzimy.
Gdzie masz rodzinnego?? ja Adama Kubaka w Veitvet Legesenter, tam nalezalam jak mieszkalam na Bjerke i rodziłam, i tam zostałam, tylko Helsestasjon mam na Romsas.
A dentysta jest dla dzieci bezplatny do ukonczenia 18 lat, a jak ukonczy to przychodzi jeszcze wezwanie na ostatnia bezplatna kontrole. Maja dobry sprzet itp, bo ja juz z malym musze chodzic ma poantybiotykowa prochnice, musza mu to fluorowac regularnie, na razie sie to zatrzymalo, jeszcze nie plombuje sie takich malych zabkow bo sie plomby nie trzymaja, musze sie jeszcze dowiedziec czy ozonuja w narkozie. Bo że zabiegi stomatologiczne w razie potrzeby w narkozie robia to wiem na pewno , chcociaz w Oslo jest chyba tylko jedna taka klinika i jest dlugi okres oczekiwania jakmi pani stomatolog powiedziala. Leczenie ortodontyczne tez jest za darmo wiec jakby ckolowiek to idz i zalatwiaj a jak cokolwiek ci trzeba pomoc jezykowo w norweskim to służe o ile tylko bede w czasie i na miejscu...

Pozdrawiam serdecznie i zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia i formy i zeby juz cie nic nie bolalo (małżon swego czasu tak na wrzody zdychal, na pograniczu perforacji żołądka - tylko wtedy mielismy lakarza na Mqajorstuen i tobyl Polak starej daty, wszystko zalatwil, dzwonil, jaka szkoda ze juz jest na emeryturze, bo przy nim to bym sie renty w Norwegii juz dorobiła z moim steranym na szmacie kręgosłupem...)

A co do czekania na operacje w Norge to tragedia, fakt - moja b.szefowa czekala na operacje kregoslupa, po porodzie jakis czas i juz zalatwiali z mezem prywatnie w kilnice w szwecji i dobrze ze sie doczekala w oslo bo miala w tej szwecji placic 50tys operacja byla rozleglejsza i koszt wynioslby 200tys NOK, a tak to miala z ubezpieczenia i nie placila nic...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Lema rozumiem rozterke,ja mam propozycję od Babuni Victora, żeby zabrac jej 17letnia córke i siebie na urlop tygodniowy last minute, a ona sie w tym czasie zajmie Viciem i ci powiem, ze o ile opcja odpoczynku totalnego jest kusząca to ja tez nie wiem jak ja bez niego wytrzymam? dotychczas najdalej na wieczór noc do południa nastepnego kilka razy był u babuni jak jej syn-mój brat cioteczny przyjezdzal z Anglii i chciał ze mna pobalować...

Uwierzycie ze przeczytalam wszystko od mojego wyjazdu z Norge i bylo tego razem z tym troche odp 4 godziny cierpniecia przy kompie?? o malo mi sie zastój zyln y z nogach nie zrobił, nawet zmiany pozycji nie dawaly rady...
Produkujecie tych postów Lipcóffki jak fabryka!
najwiecej na calym forum smialabym powiedziec chyba ;)

tak więc ja wam zycze udanego dnia bo juz sie dawno rozpoczal jest 2:45 a ja jeszcze musze pranie rozwiesic bo o nim zapomnialam...
ja jak juz wsiakne w kompa to koniec...
tak samo mam z ksiażkami...przy tym tez mi cierpna gali oczne i kregoslup...ktoremu nie odpuszczam tez jak robie tipsy, bo normalnie przy paznokciach uwielbiam grzebać...

Pierwsza poranna kawka dla rannych ptaszków :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:

oj jak ja bede rano Vicka tulic zeby dospał do 8-9ej :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Czesc!!

Dzieci spaly z nami czyli spalismy w 4. Najpierw byl plan zeby Stefan spal w turystycznym ale pospal tam tylko do polnocy i to tylko dlatego, ze zsnal na sofie i go prznislam. Pola zasnela w naszym lozku, ale wynieslismy ja do salonu do jej lozka, ale ok 3 objawila sie z powrotem.

Sorki za literowki, ale siedze jakby z boku lapka, bo innej mozliwosci nie ma

Jejku ile A. mial roboty u nich to masakra. Stefan powybijal mlotkiem z ikei takie dziurki i to wszystko poszlo do gladzenia

Davechan witej z powrotem. Pola owszem idzie do starszej grupy, ale tylko dlatego, ze jej grupa bedzie zlikwidowana.A wlasciwie to bedzie skrocona o rok. Budynek w ktorym jest ich balet jest starym klasztorem i idzie do remontu na 3 lata a w nowej szkole nie bedzie miejsca na tyle grup. I jej zostanie skrocona o rok, bo powinna jeszcze rok byc na rytmice a potem dopiero balet. I do tej najmlodzsej grupy naboru przez 3 lata nie bedzie::(:

Babeczko zdrowka!!

kwiaciarko nie pytam co robial w nocy:smile:

Lema a Ty wyspalas sie?

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Hej

U nas pogoda fatalna..leje i lalo cala noc niema konca... tzn konca niewidac

Oliwka nadal chora...katare sie przezedzil leci sam z noska....doszedl kaszel ktory meczy Oliwke.
Wczoraj na wieczor zwymiotowala....
potem spala o 2.00 zachciala sobie biszkopciki zjadla dwa i spala do rana.
Osluchowo ok. jest wiec czekam az sie jej polepszy.

Ogolnie boli mnie cala klatka piersiowa..niewiemod czego..
Pewnie ze stresu...

kajocha

A i nocnikowanie i mowa lipcofffych pokazuje jak dzieci są różne i jak różnie i swoim rytmem sie każde rozwija ::): Moja Alka gada jak stara, Franio też superaśnie mówi a nocnik leży i kwiczy :Oczko: I co z tego? Ano nic ::): Każde dziecko wcześniej czy później bedzie mówić, sikać do nocniczka itp. ::):

Oj mowi, mowi. Buzia mu sie nie zamyka. Zdecydowanie teraz nie moze rozwijac nowych umiejetnosci, bo wszytsko idzie w rozkrecanie mowy:Szok: Nie moge sie nadziwic jak z dnai na dzien ladniej mowi.
kwiaciarka

A moja Ela tez juz mowi slicznie, tesciowa w szoku , ze tak sie rozgadala, wszystko rozumie co Ela mowi, mimo, ze nie czesto sie widuja.
Ale nie chce oddac na noc smoka jeszcze :) przyjdzie czas i na smoka ;)

:brawo:
RenataOslo
Hej Laski,

u mnie ok, tatus jest u nas, dzis dzien zwiedzania Oslo, bedzie mnie malo :Oczko:

pozniej poczytam, buziaki!

Milych dni z tata::):

Devachan
Lema rozumiem rozterke,ja mam propozycję od Babuni Victora, żeby zabrac jej 17letnia córke i siebie na urlop tygodniowy last minute, a ona sie w tym czasie zajmie Viciem i ci powiem, ze o ile opcja odpoczynku totalnego jest kusząca to ja tez nie wiem jak ja bez niego wytrzymam? dotychczas najdalej na wieczór noc do południa nastepnego kilka razy był u babuni jak jej syn-mój brat cioteczny przyjezdzal z Anglii i chciał ze mna pobalować...

Ja na tydzien nie wybralabym sie bez Frania. Zatesknilabym sie chyba...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...