Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
zobaczcie
92-98cm Cudowna Dziewczynka 60szt i NOWE!!! LATO! (649227207) - Aukcje internetowe Allegro

po co komu tyle ciuchow, toz dziecko chyba nie zdazy wszystkiego ponosic i ta cena:Szok:

ten zestaw taki sobie, kiedyś był od innej dziewczyny ekstra po prostu super :yes: poszedł za 1200 56szt. ale rozmiar 86-92 i za dużo było sukienek, a Ala praktycznie w spodniach chodzi. A te kilka które posiada w zupełnosci wystarczą.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32
kwiaciarka
zobaczcie
92-98cm Cudowna Dziewczynka 60szt i NOWE!!! LATO! (649227207) - Aukcje internetowe Allegro

po co komu tyle ciuchow, toz dziecko chyba nie zdazy wszystkiego ponosic i ta cena:Szok:

ten zestaw taki sobie, kiedyś był od innej dziewczyny ekstra po prostu super :yes: poszedł za 1200 56szt. ale rozmiar 86-92 i za dużo było sukienek, a Ala praktycznie w spodniach chodzi. A te kilka które posiada w zupełnosci wystarczą.

to chyba wlasnie ten widzialam zestaw
A Ela wlasnie w sukienkach i spodnicach woli.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Macie na all jakies fajne spodniczki na lato dla dziewczyn? musze Eli jakies kupic :) ale takie typowo letnie :)

ja obkupiła lalke jjuz dawno temu, ma z 10 spódnic i 10 sukienek :D

asia78
Wczoraj podpisalam umowe w przedszkolu. Pola bedzie w grupie 4/5 latkow bez synka szefa A.:lol:

no i gitara :great:

asia78
Kto chce mojego lenia?

dawaj, spuszcze mu taki wpierdziel i lańsko na gołe dupsko, ze poleci sobie w siną dal :D

babeczqa
Czesc
U nas nocka z jedna pobudka.
Bylam rano w biedronce bo mi sie prawie wszystko pokonczylo:lol:
I stracilam $$ haha:oczko: coz....K. przynosi ja trace:lol:

hehe mnie dzisiaj czekaja mega zakupy... juz mam dosc !!

kwiaciarka
a ja nie mam lenia heheh mam mega lenia :)

dawaj i swojego :D zajme sie nim :D

isa32
Nie wiem co mam na obiad :Oczko: mama coś wymyśli :yes:

botwinka ? :Oczko:

RenataOslo
Mikolaj juz spi a mi glowa peka, cisnienie albo co??? a moze starosc :Oczko::Histeria:

poszlabym na zakupy, ale przy piatku tlumy wszedzie, odpuszcze na przyszly tydzien

witaj w klubie :Szok:

RenataOslo
sie troche pochwale Starszakiem :36_1_1:

jest jednym z najlepszych uczniow w gimnazjum z historii i wos-u, dostalam zaproszenie do ambasady na rozdanie swiadectw 19 czerwca, pekam z dumy :36_1_1:

super :brawo: gratuluje ! ciesze sie razem z Tobą ::):

Devachan
A W OGOLE TO CHCIALAM SIE POCHWALIC ZE WRESZCIE NAUCZYLAM VICKA ZASYPIAC BEZ MOJEJ ASYSTY!!!

:brawo:

babeczqa
mam ochote na jablecznik:lol:

moja mama robi pyszny :D

Isunia dobrze, ze testy wyszły jak wyszły. Oby teraz ta wysypka zeszła !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
zobaczcie
92-98cm Cudowna Dziewczynka 60szt i NOWE!!! LATO! (649227207) - Aukcje internetowe Allegro

po co komu tyle ciuchow, toz dziecko chyba nie zdazy wszystkiego ponosic i ta cena:Szok:

Kwiaciarko wychodzi po 11,666666.... za sztukę :Oczko: To taniuchno :Oczko: A rzeczy przecudne :Oczko:

asia78
RenataOslo
sie troche pochwale Starszakiem :36_1_1:

jest jednym z najlepszych uczniow w gimnazjum z historii i wos-u, dostalam zaproszenie do ambasady na rozdanie swiadectw 19 czerwca, pekam z dumy :36_1_1:

TEz bym pekala z dumy. Malo tego juz pekam/ Za Twojego Michalka!!:brawo:

Reniu....wcale Ci sie nie dziwię że jesteś dumna :Całus:
:brawo: dla starszaka :Oczko:

kwiaciarka
isa32
Devachan gratuluję samodzielnego zasypiania!
choć przyznaję szczerze, że uwielbiam to wieczorne przytulanie z moją córeczką :yes: jak mnie obejmuje za szyję i mówi: 'mamunia kochanie' a później rozkazuje: 'rączki daj':Śmiech: i tak zasypia, a ja wcale nie chcę tego zmieniać :Oczko:

Ela rano jak wstanie to przychodzi do mnie dosypiac i tez mnie za szyje obejmuje, noskiem mojego nosa dotyka i mowi maaaaamaaaa, mamaaaaaa, kocham Cie - super to jest :Śmiech:

Julcia też...przychodzi jeszcze taka zaspana, ładuję sie pod kołdrę, obejmuje mnie i tak lezy :Oczko: Cudowne są to chwile...aż się nie chce wychodzic z domu :Oczko:

isa32
Nie wiem co mam na obiad :Oczko: mama coś wymyśli :yes:

Ja mam dzisiaj krupniczek - wczoraj ugotowałam :Oczko: Na drugie może zrobię placki ziemniaczane albo naleśniki :Oczko: Ale jeszcze zobacze czy bedzie mi sie chciało zrobić :Oczko:

kwiaciarka
Juz nie siedzi, juz przyszla i powiedziala , ze :
nie no siku :) ( czemu ona zamiast nie ma mowi nie no hehe ).

Hahahahahahaha...Julka mówi : O nie!!! O nie!!!! :Oczko:

Dziubala
Kwiaciarka - zdjęcia mam w aparacie ale nie ma gdzie ich zrzucić bo komp przepełniony. Ale kupiłam wczoraj K na imieniny dysk zewnętrzny (bo kupował go już kilka miesięcy) więc może w końcu zdjęcia (i filmiki ::):) zostaną zrzucone, bo chyba ich z 1000 jest w aparacie :Kiepsko::Oczko:

O matko, Dziubalko...ja to bym się bałą że mi karta padnie i tyle zdjęć strace na zawsze...ja wrzucam wszystkie zdjęcia na komputer i robie kopię zapasowe na dyskach zewnętrznych w razie awarii komputera :Oczko:

asia78
Ale z Was kolezanki!! Duzy jest!!! Wypasiony, na pewno szybko nie zniknie. Chce cos porzadnego podarowac za darmo to zadna nie chce::(:

Asiuniuniu...ja od Ciebie wezme tego lenia...tak mnie zachęciłaś tym opisem że biorę bez dwóch zdań :mdr:

A Kajoszka gdzie??

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Devachan gratuluję samodzielnego zasypiania!
choć przyznaję szczerze, że uwielbiam to wieczorne przytulanie z moją córeczką :yes: jak mnie obejmuje za szyję i mówi: 'mamunia kochanie' a później rozkazuje: 'rączki daj':Śmiech: i tak zasypia, a ja wcale nie chcę tego zmieniać :Oczko:

ha, no ja bym sobie tez n ie darowala!!!
mamy taki rytual, że po kąpieli mycie ząbków
(dodam iż dzisiejsze po sniadaniu po raz pierwszy obylo sie bez bitwy! oponaowal przed,ale w trakcie juz nie -na poczatku płakałam jak mu zabki myłam na siłe, ale trzeba, bo ta próchnica poantybiotykowa,zeby dalej nie szla)
Potem tabletka z "buśkom" - czyli tabletka z fluorem p/prochnicy,ma oczka i usmiech
a potem w sypialni na fotelu sie przytulamy, ja spiewam mu "sanke"(kolysanke) zazwyczaj nie jedna, zeby sie wyciszyl i dopiero takiego "zmorzonego kłade do łóżeczka i sam zasypia - kiedys musialam go trzymac ręka za buziaczka lub uszko az zasnal, zazwyczaj zasypianie zajmowalo pol godziny...
a ja chcialam go nauczyc spania samemu zeby nie miec czasem takich cyrkow z kilkuletnim dzieckiem jakie sie w "Superniani" oglada...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

isa32
Asia Alicja to też lew :yes: mały uparciuch i zawziętusek :Oczko: temperujemy - z różnym skutkiem.

Franek tez, aczkolwiek ostatnio go nie poznaje::): Albo okres buntu mamy za soba albo zbiera sily na kolejna fale:Oczko:
kwiaciarka
moj brat to tez lew , pamietam jak szlam po niego do przedszkola i zobazcyl ,ze nie mama przyszla, to zakladal rece na brzuch, tupal nogami i wrzeszczal - nie pojde!!!!!!!!!!!!!
A jak przegrywal w gry oj jak sie obrazal, i mowil ze wszyscy oszukiwali napewno hhahah.

ELa to rak a Kuba to ryby.
Ja tez rak::):

isa32
kwiaciarka
Isa a czemu do zlobka? babcia juz nie moze pilnowac?
Dobrze ze nie ma alergii, ciekawe co wiec wywoluje wysypke, tego sie pewnie nie dowiesz, dermatolog da masci napewno jakies.

Chcemy spróbować na pół dnia, żeby Ala się wyszalała, mama będzie ją odbierać ok.12 - 13. A ja (albo D.- jeśli do jesieni wróci) będziemy rano zaprowadzać. Mama będzie miała więcej czasu dla siebie, a Ala towarzystwo dzieci. O ile oczywiście przez tydzień się przyzwyczai. Jak będzie histeryzować, to wtedy nic na siłę.

Do dermatologa idziemy w poniedziałek, właśnie ją zapisałam. Mam nadzieję, że lekarka to zdiagnozuje i wyleczy - możliwie bezsterydowo :oops:

Fajnie z tym zlobkiem::): Udanej wizyty u darmatolog:yes:

RenataOslo
sie troche pochwale Starszakiem :36_1_1:

jest jednym z najlepszych uczniow w gimnazjum z historii i wos-u, dostalam zaproszenie do ambasady na rozdanie swiadectw 19 czerwca, pekam z dumy :36_1_1:

Super::): :brawo: dla MIchala::):

Devachan
A W OGOLE TO CHCIALAM SIE POCHWALIC ZE WRESZCIE NAUCZYLAM VICKA ZASYPIAC BEZ MOJEJ ASYSTY!!!
tylko kolysanka, kocyk na uszko, misiu, i butelka z woda mineralna w zasiegu...........
ile ja sie na to naczekalam - a te wszelkie etapy to nam szly tak powoli...........

uciekam natenczas dac malemu obiadek i go polozyc na drzemke :)

Gratulacje::):

isa32
Devachan gratuluję samodzielnego zasypiania!
choć przyznaję szczerze, że uwielbiam to wieczorne przytulanie z moją córeczką :yes: jak mnie obejmuje za szyję i mówi: 'mamunia kochanie' a później rozkazuje: 'rączki daj':Śmiech: i tak zasypia, a ja wcale nie chcę tego zmieniać :Oczko:

Ja tak samo::): Franek tez jest rozkoszny przed spaniem, choc czasem za dlugo to trwa, ale jak chodze do pracy to czasu mamy malo dla siebie, a to taki mily, fajny czas tylko dla nas::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Devachan a Ty po norwesku gadasz? Ten jezyk dziwaczny jest :) mnie smieszy jak oni mowia te swoje jo ( chyba jo ) na wdechu :)

gadam, gadam...
zapieralam sie rekami i nogami zeby sie go nie uvczyc i tak tez zrobilam...
ale ignorantka byc nie lubie wiec TV ogladalam a oni oprocz typowo norweskiej produkcji progrmow to nie maja ic po norwesku tylko wszystko po angielsku z norweskimi napisami a ze ja wzrokowiec to mimowoli czytalam sluchajac i mi tak do glowy weszlo, ze potem juz gazety czytalam - dopiero moja szefowa jak w ciazy bylam juz to mnie zmusila zebymz nia po norwesku gadala a nie po angielsku...
sorry dziewczyny, jak nie zauwaze to mi klawiatura litery zzera, zwlaszcza "n"... taka jakas z lamusa bo jedyna na kablu co w domu byla, bo bezprzewodówki dwie przestaly dzialac - chociaz ja mysle ze małż cos popieprzyl w moim kompie...a komp moj tylko z nazwy tzn ja kupilam, on sie rzadzi...

tak, rodowite Norki mówią "ja" (tak) na wdechu :Oczko:
oni w ogole sie zapowietrzaja ja gadaja:smile_move:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...