Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
Cześć dziewczyny :Oczko: Czuje sie fatalnie :Szok: jeszcze gorzej niz wczoraj...nos zapchany, gardło boli jak cholera.....Jula jeszcze na dodatek źle spała w nocy więc co chwilke do niej wstawałam....Jestem dzisiaj normalnie nie do życia ::(: Zaraz polece do apteki kupic jakieś leki bo samo to już raczej nie przejdzie.

Ojej, to fatalnie. Lec szybciutko do apteki i kuruj sie kochana, zdrowia zycze:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

U nas nocki fatalne, juz jakis miesiac tak jest, ledwo zyje. Dzis Franek nie spal od 4 do 5 w ogole na przyklad::(: W ogole jestem jakas taka wypompowana, zmeczona. Franek niestety nie pozwala tacie zblizyc sie do siebie w nocy, wiec nie ma mowy, zebym pospala. W nocy tylko mama, wieczorem zreszta tez, kapac tata nie moze i koniec. Bawic sie z tata i owszem, bardzo chetnie, ale ja musze byc w poblizu, a przynajmniej w zasiegu wzroku... I nie mam mowy, zebym po powrocie z pracy zniknela choc na sekundke. A jak to jest u Was?
No i martwi mnie troche Frania brak apetytu. Jak na niego to je bardzo slabo, kaszki z 80 ml gestej, drugie sniadanie ze trzy kesy kanapki, zupke zjada raczej ladnie, no ale jest niezle wyglodzony. Po poludniu zjada jakis owoc, calkiem niezle, ale kaszki na kolacje znow nie chce. On zawsze tak ladnie jadl, a teraz lipa. Ja w niego nie wciskam, jak mowi, ze nie to pytam jeszcze ze dwa razy, probuje mu podac, ale jesli odwraca glowke to mu nie daje, nie zagaduje, nie zabawiam. Poczekam jeszcze kilka dni i jesli sytuacja sie nie zmieni to wybiore sie do pediatry.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
U nas nocki fatalne, juz jakis miesiac tak jest, ledwo zyje. Dzis Franek nie spal od 4 do 5 w ogole na przyklad::(: W ogole jestem jakas taka wypompowana, zmeczona. Franek niestety nie pozwala tacie zblizyc sie do siebie w nocy, wiec nie ma mowy, zebym pospala. W nocy tylko mama, wieczorem zreszta tez, kapac tata nie moze i koniec. Bawic sie z tata i owszem, bardzo chetnie, ale ja musze byc w poblizu, a przynajmniej w zasiegu wzroku... I nie mam mowy, zebym po powrocie z pracy zniknela choc na sekundke. A jak to jest u Was?

Lema u mnie jest podobnie, Mimo że Wojtek wstaje do Juli w nocy to ona i tak sie nie uspokaja...a wystarzcy że ja do niej podejdę, poklepie po pleckach lub sie odezwę i jest juz spokojna.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Co planujecie kupic swoim lipcowiatkom na gwiazdke?::): Szukam inspiracji::):

Aha, z dobrym wiadomosci to pojawily sie dwa nowe slowka u Franusia: buko- jabluszko, papie, papi, pejpi- papier::):

:brawo: dla Frania za nowe słówka :Oczko:

Julci pod choinkę chcemy kupic dużą lalkę :Oczko: może jakies klocki i układanke z piankowych elementów (alfabet) Ode mnie z pracy Julka dostanie dużą paczke ze słodkościami a u W. w pracy jak co roku organizowana jest impreza Mikołajkowo-choinkowa :wink: W. dodatkowo dostaje też kaske na prezent dla dziecka :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Lema
Co planujecie kupic swoim lipcowiatkom na gwiazdke?::): Szukam inspiracji::):

Aha, z dobrym wiadomosci to pojawily sie dwa nowe slowka u Franusia: buko- jabluszko, papie, papi, pejpi- papier::):

:brawo: dla Frania za nowe słówka :Oczko:

Julci pod choinkę chcemy kupic dużą lalkę :Oczko: może jakies klocki i układanke z piankowych elementów (alfabet) Ode mnie z pracy Julka dostanie dużą paczke ze słodkościami a u W. w pracy jak co roku organizowana jest impreza Mikołajkowo-choinkowa :wink: W. dodatkowo dostaje też kaske na prezent dla dziecka :Oczko:
U nas niewiem jakie prezenty:)
cos sie znajdzie:)
swieta spedzamy u dziadkow Oliwki:)

Od K. z pracy tez paczka i jakies bony.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

hello,
Mikołaj dzisiaj kolejny raz dostał kasze wieczorem przed snem i wytrzymał 12 godzin, czyli całą nockę.
I powiem Wam, ze teraz wyraźnie lepiej śpi, owszem zbudzi się "po smoka", ale zastpia w sekundzie, najwidoczniej te nocne kasze obciążały żołądeczek i dzieciak się budzil, moze i z bólem brzuszka!
Dzisiaj znów nie wytrzymał do 12.00 na drzemkę, juz kładł sie na podłogę, właśnie zasypia. Czyli następny dzien bedzie z 2 drzemkami

Lema
U nas nocki fatalne. I nie mam mowy, zebym po powrocie z pracy zniknela choc na sekundke. A jak to jest u Was?
No i martwi mnie troche Frania brak apetytu.

Mikołaj bawi się z tatą pod moją nieobecność bez problemu ale w nocy tylko mój głos go uspakaja. W ciągu dnia, tez nie zostanie np. sam w pokoju jak ja jestem w kuchni, zaraz łazikuje za mną.

Alutka7912
Wczoraj sprawdzałam czy Julci wyszły juz kolejne ząbki i zauwazyłam że znowu ma zapalenie dziąseł ::(: Nie wiem czy mam jej smarowac czyms te dziąsła czy zostawic żeby samo przeszło :Szok: A jak smarowac to czym??

Alutko, a jak rozpoznajesz zapalenie dziąsła?? Mikołaj teraz też ma opuchnięte i czerwone, ale to chyba przez te wychodzące ząbki.

Lema
Co planujecie kupic swoim lipcowiatkom na gwiazdke?::): Szukam inspiracji::):

Aha, z dobrym wiadomosci to pojawily sie dwa nowe slowka u Franusia: buko- jabluszko, papie, papi, pejpi- papier::):

:36_7_8: Dla Frania za nowe słówka!:36_7_8:

Ja póki co to wyszukuję prezenty na allegro, mam kilka pomysłów ale nie wiem co wybrać.

TELETUBISIE Pływająca Wyspa do kąpieli TOMY (480831455) - Aukcje internetowe Allegro

ZNIKOPIS MEGASKETCHER OGROMNY od TOMY REWELACJA (476733569) - Aukcje internetowe Allegro

są jakby ładniejsze znikopisy z fisher prisa ale mniejsze

Tomy PŁYWAJĄCY i SPIEWAJACY HIPOPOTAM ROBI BANKI (481821220) - Aukcje internetowe Allegro

Tomy TAŃCZĄCE i GRAJĄCE TELETUBISIE TELETUBIŚ (481841837) - Aukcje internetowe Allegro

TELETUBISIE Nowy DOMEK PIĘTROWY Rewelacja *AKiJ* (473201639) - Aukcje internetowe Allegro

i napewno kupie mu namiot, zauwazyłam, że lubi wchodzić po stół i sie chować, moze namiot do zabawy w chowanego bedzie najlepszym prezentem

NAMIOT DOMEK DISNEY 11 WZ. KUBUŚ MIKI BARBIE (474244760) - Aukcje internetowe Allegro

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to cześć ::):
Zmykam do moich papierów. A jeszcze tak mi Niemcy ciśnienie podnieśli od rana (ostatnio często im się zdarza...), że normalnie rzucę chyba tą robotę :Zły:
Jest taki dowcip:
Facet czeka na przeszczep mózgu, ma do wyboru 3: polski, amerykański i niemiecki. Pierwszy najtańszy, drugi w średniej cenie, a niemiecki najdroższy. I pyta dlaczego ten ostatni taki drogi, opowiedź: bo nie używany :Śmiech:
I to jest właśnie podsumowanie współpracy z Niemcami :Zły:

I tym optymistycznym akcentem do potem :Całus:

Renata cieszę się, że Miko lepiej śpi. Może Ala też nie powinna jeść w nocy, tyle że ona się budzi z płaczem i domaga jedzenia, więc dostaje. Mam nadzieję, że nie będzie to trwało do 18-tki.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Lema
U nas nocki fatalne, juz jakis miesiac tak jest, ledwo zyje. Dzis Franek nie spal od 4 do 5 w ogole na przyklad::(: W ogole jestem jakas taka wypompowana, zmeczona. Franek niestety nie pozwala tacie zblizyc sie do siebie w nocy, wiec nie ma mowy, zebym pospala. W nocy tylko mama, wieczorem zreszta tez, kapac tata nie moze i koniec. Bawic sie z tata i owszem, bardzo chetnie, ale ja musze byc w poblizu, a przynajmniej w zasiegu wzroku... I nie mam mowy, zebym po powrocie z pracy zniknela choc na sekundke. A jak to jest u Was?
No i martwi mnie troche Frania brak apetytu. Jak na niego to je bardzo slabo, kaszki z 80 ml gestej, drugie sniadanie ze trzy kesy kanapki, zupke zjada raczej ladnie, no ale jest niezle wyglodzony. Po poludniu zjada jakis owoc, calkiem niezle, ale kaszki na kolacje znow nie chce. On zawsze tak ladnie jadl, a teraz lipa. Ja w niego nie wciskam, jak mowi, ze nie to pytam jeszcze ze dwa razy, probuje mu podac, ale jesli odwraca glowke to mu nie daje, nie zagaduje, nie zabawiam. Poczekam jeszcze kilka dni i jesli sytuacja sie nie zmieni to wybiore sie do pediatry.

NA pierwsza czesc odpowiedz brzmi, moze byc tata. A nawet musi jak tylko przyjdzie A. z pracy to zaraz dzieciaki na nim zawisaja i tak az do zasnecia. A w nocy moze byc tata, byleby polulal w odpowiedniej pozycji tj. w pionie. Bo jak zapomni ze ma byc syn hrabia lulany w pionie to wrzask i obraza. I wtedy juz musi byc mama, bo u taty sie nie da.

A na druga czesc to Funio raczej nie ma problemow z petytem, gorzej z jego siostra:oops:Od paru dni odzywia sie prawie wcael,ale wyniki ma dobre wiec bez paniki

Odnośnik do komentarza

Czesc!!

Jetsem:Padnięty: maxymalnie . I to w glownej mierze przez A. Zostal mu taki kaszel po tej chorobie, az duszacy, ze szok. A ze on jak byl maly to mial podejrzenie astmy poalergicznej, wiec jak tylko zaczynal kaslac to ja na rowne nogi czy sie nie bedzie podduszal:oops: No i jeszcze Funio, ktory zrobil mi 4 pobudki z placzem. Chyba te 2 i 4 jeszcze nie wylazly i bola :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...