Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Deva - polecam kanary bylam na Fuertaventurze i mam do polecenia bardzo taki a swietny hotel w Corralejo. Co do Brazylii bylam w okolicach Recife i komercyjne plaze omijalam ze wzgledu na tlok i zagrozenie rekinami ale plaze oddalone juz od miasta CUDNE ...szczegolnie Maragogi ...cisza, spokoj, tylko miejscowi :) Najblizsza podroz to Karaiby ale narazie za bardzo sie stresuje jechac z Michaela (choc moj maz byl ze swoim synem tam jak ten mial 2 miesiace i bylo idealnie wszystko).

Dragon Lady - Suzzy juz nam jedna fotke z "bitwy " wstawila ale Wam zazdroszcze ze macie dzieci w jednym wieku ja tu niestety nie mam nikogo.

Reszta Mieszanek - milego wekendu , my z Miska same bo Jonathan w pracy do nocy :(

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

agha910
Deva - polecam kanary bylam na Fuertaventurze i mam do polecenia bardzo taki a swietny hotel w Corralejo. Co do Brazylii bylam w okolicach Recife i komercyjne plaze omijalam ze wzgledu na tlok i zagrozenie rekinami ale plaze oddalone juz od miasta CUDNE ...szczegolnie Maragogi ...cisza, spokoj, tylko miejscowi :) Najblizsza podroz to Karaiby ale narazie za bardzo sie stresuje jechac z Michaela (choc moj maz byl ze swoim synem tam jak ten mial 2 miesiace i bylo idealnie wszystko).

CUDOWNE PLANY WAKACYJNE MASZ!!!!!!!!!!!!

ja w granicach Europy natenczas :) blisko samolotem przede wszystkim ...

pozdrawiam i milego weekendu!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

ej wyyy co tyle pisecie... kopalka w dupalka???

Agha , gdzie one podobne!!!???:lup: szatan i anioł.... :lol:
cudowne zdjecia :) jaka Ty jestes fotogeniczna... czy jak to tam sie pisze... :zwyrazami_milosci:

Tyyy Dragon... spac nie mozesz!!!?!!?!??? wscieklizna nie spi??? moja wlasnie poszla spac.... :hot:


Reszta buziaki... i nie wiem kiedy do uslyszenia... bo jak mowilam przeprowadzka, a teraz juz pelna para... wiec nie wiem kiedy nam internet podlacza w nowym mieszkaniu... powiedzieli ze potrzebuja do 3 tygodni, na co ? nie wiem .

ide spac poki moje ADHD spi....:lup::lup::lup::lup:

Asik dzieksss wielkie za stronke... jest super... z tym ze Nastka sie nie chce od kompa oderwaC.... "juhuuuuu"

Odnośnik do komentarza

hej Suzzy:) ja wlasnie czekalam na 12, zeby nie budzic sie ( a wiedzialam, ze Mloda sie obudzi i obudzila oczywiscie) bo nie cierpie zasypiac i byc wyrywana z tego milego glebokiego snu placzem Izy:/

ale (tfu tfu) spala cala noc i nawet nie byla wscieklizna taka jak jej sie zdarza:)
zeby jej ida, wiec pewnie dlatego

milego weekendu mieszanki i Suzzy - trzymaj sie z tym pakowaniem i pamietaj co proponowalam:) jestem do uslug:*

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/mWgg.jpghttp://lb3f.lilypie.com/mWggp2.png

Odnośnik do komentarza

Hey !

Jeszcze jestem na straych śmieciach więc piszę kiedy tylko mogę.. choć przyznam że padam z nóg. Dobrze że nowe mieszkanko nie tak daleko i ocywiście że mamy autko dobre do przewożenia wszystkiego. Patrzcie ile to się bzdur nazbiera z tak małego mieszkania. :lup:
Bo nie wiem czy wiecie ale ja to poprostu mieszkałam w dziurze! "salon" hehe razem z kuchnią... wejście do sypialni bez drzwi... i łazienka, a sorry jeszcze super balkon... i płać teraz za tą dziurę 480 euro. Huh... już naprawdę jestem tym mieszkaniem tak zmęczona że szok.

Gdzie się wogóle podziewacie? Agatko... co tam słychać? Jak dziewczynki?
Wogóle to brakuje tu Majeczki, która z was ma może numer do niej?! Normalnie przesadziła kobita, tak nas perfidnie zostawiła...
Dragonie mój... parapetów najprawdopodobniej w sobotę ale jeszcze nic nie wiem. Wogóle nasza trzecia część paczki... do czerwoności mnie doprowadza. Kasia ma takiego lenia że tylko kopa w dupe zasadzić. Bo nawet telefonu nie odbierze... nie wspominając o oddzwonieniu.

Mamo słoneczka nawet Ty dzisiaj nic nie napisałaś... a na Ciebie akurat można zawsze liczyć, także czekam :):Kiss of love: ... zapomniałam że to niedziela... przez tą przeprowadzkę jestem tak zakręcona ...:lup:

Moniq, Devachan, FLOR, Asik i reszta buziaki:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

:36_1_67:
Mam Rodzicow, hurra!!!
Najgorsze jest to, ze wszyscy tu ich chcieli witac wiec nie pogadalismy jeszcze za dobrze... No, ale Alex zachwycony i to najwazniejsze
:yuppi:

Z innej beczki, wczoraj nie napisalam juz, bo pradu nie bylo. Traba powietrzna przeszla, na szczescie nas ominela, "tylko" drzewa poprzewracala, ale biednym ludziom 5 km stad dachy zerwalo z domow takze dozu gorzej :(

Ide spac Mieszane
Dobranoc
:Kiss of love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Noooo... Mamo sloneczka ... Nie zawiodlas mnie przy niedzieli!!! :Całus: super ze masz rodzicow :-) kolo siebie... To chyba oznacza ... O d p o c z y n e k ??? :-) devachan czekamy , nigdzie nie uciekamy. Udanego i spokojnego lotu Ci zycze.... :-**. A ja ... Nie moge zasnac... A tu juz 1... Rano o 5 z Andreasem w gory po wode, potem kontynuacja akcij przeprowadzka... Ciezki dzien a ja nie spie... Ale juz w wyrku jestem wiec mam nadzieje ze szybko padne. Dobranoc wam :-*

Odnośnik do komentarza

Jestem!!! hehehe:D

Czytam caly czas ale jakos ciut checi brak na pisanie bylo, a teraz czasu w srode jedziemy na wegry z moim M i moja siostra wiec szykujemy sie, do notariusza dzis musimy jechac jeszcze, jutro do dentysty ja ide a moj M zdaje prawko na C+E zeby mu sie wreszcie udalo, trzymajcie kciuki!!!:D

Jeszcze zakupy robic dla nas i dla rodziny M na wegrzech, wiecie ze oni nie maja krówek ciągutek !!!!!! i bardzo je lubia wiec jedziemy dzis kupic, i jeszcze kilka innych rzeczy :), juz nie moge sie doczekac:D

Fige zostawiam u moich rodzicow, to jest straszne bo chyba bede ryczec ze ja na 5 dni zostawie, a to pies, wiec co bedzie jak bede miec dziecko hahahaha:D:lup::lup:

Jeszcze nie mam okresu no ale jeszcze nie czas, mam nadzieje ze dziadu nie przyjdzie hehehe:D
Napisze chyba dopiero jak wroce wiec wszystkiego dobrego kochane :) udanego tygodnia, weekendu, duzo radość usmiechu cierpliwosci spokoju:D :):*:*:*:*

Buziaczki dla wszystkich :*:*:*

I dla dzieciaczków waszych kochanych:*:*:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!

Wyspane?
SUZY, spokojnej przeprowadzki pracowita dziewczyno!!!
Flor, kciuki za Twojego M zacisniete!!!

Ja mam super, rodzice na spacerze z dzieckiem (troszke mi go brakuje hahaha)... Ale to dobrze robi i mnie, i dziecku, a Rodzice wiadomo - PRZESZCZESLIWI :))))
Tym bardziej, ze ogladanie zdjec i Skype zadzialaly i ROZPOZNAL DZIADKA I BABCIE, a wiecie jaki dla Nich to podarunek ;)))

MILEGO DNIA!!!
:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Flor, tzrymamy w myslach, bo rece beda bagazami zajete, moj tez bedzie robil kurs i egzamin late, mam nadzieje ze zda...

Suzy buziaczki i oby wszystko sprawnie poszlo !
mamo szloneczka, milego pobytu rodzicow i spedzania razem czasu.

zaraz sie pakuje i po malej drzemce Vicia startujemy, kolo 15ej. na miejscu bedziemy o 21ej. Tyle przejazd na lotnisko i odprawa zajmuje...

buzka!!! dla wszystkich!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Suzzy - jestem jestem , wylaczylam kompa wczoraj bo jak jest wlaczony to za duzo czasu trace na gapienie sie w niego a juz padnieta bylam. Mam jakis spadek energii (jak by jakies chorobsko mnie lapalo, wiecie zimno, slabo itd). Ale dzis Jonathan ma wolne to zabral Miske na dol po tym jak razem padlysmy na drzemke (ona u siebie ja u siebie) to wstalam jak nowo narodzona. Bo jak sama z nia jestem to nie spie tak gleboko bo podswiadomie nasluchuje.
Mamo sloneczka - ciesze sie ze odpoczywasz i cieszysz sie rodzina :)

Agata juz po przeprowadzce Oliwka szczesliwa bo ma ogrodek, Aleksandra lekko rozregurowana jakby sie bala ze tyle zmian to i rodzice sie zmienie wiec lekko marudzi. Ale generalnie wszystko dobrze bo smsa dostalam
Devachan - milego pobytu w Polsce
Flor bawcie sie dobrze na Wegrzech ... ja kiedys planuje tam pojechac bo moja niezyjaca juz Babcia byla wegierka wiec chciala bym zobaczyc jej miasto (Budapeszt)

Wyslalam Kacie smsa ale nie wiem czy dostala bo cisza narazie (moze w Polsce nie uzywa telefonu wloskiego)

My dzis bylysmy na echo bioder Michaeli ale wyniki beda w czwartek bo system tu jest inny , echo robi technik pozniej zdjecia pokzuje lekarzowi i on wydaje opinie i przesyla ja do lekarza domowego z ktorym my sie mamy skontaktowac w czwartek. Michaela zakochala sie w swoich rekach i spedza godziny na ich ogladaniu, lizaniu, ssaniu i trenowaniu. Lapie wszystko co sie da, skubie, sciska i jak tylko jest mozliwosc to pcha co zlapie do buzi hehehe.

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

DZIEN DOBRY MIESZANE!!!

Agha, jak juz beda wyniki echa daj znac koniecznie. Bardzo dobrze, ze robia, tutaj tak sie bioderkami nie przejmuja, tzn. jak nie widza nic podejrzanego to nie kieruja... Tylko, ze to dla pediatry nie takie latwe wykryc cos droga 10-minutowej obserwacji... I jak Alex mial te problemy ze stawaniem na nozke zatanawialismy sie czy nie zaniedbalismy czegos...

Devachan, dolecialas szczesliwie? Milego pobytu i wypoczynku!!!

Super, ze Agatka juz w swoim nowym gniazdku, Dziewczynki szybko sie zaaklimtyzuja, oby skoncyly sie tez ich problemy z otoczeniem!!! Wracaj do nas Agatko!!!

Do Katy probowlam sie dodzwonic dwa dni przed wylotem, ale nie odbierala, pewnie nie wiedziala gdzie rece wlozyc. Mysle, ze zagladnie jak sie uda.... Milego pobytu w Polsce Katus i przede wszystkim odpoczynku od wloskiej rodziny (jak ja Cie rozumiem)!!!

Popisze troche to pozniej zjem sniadanie z moimi...

Pa pa pa!!! :36_2_53:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

HALLLLOOOOOO ... nie ma nikogo?

Michaela spi wiec ja do kapa bo i Jonathan jeszcze spi wiec nie bede im odkurzacza wlaczac. Ja calymi dniami sama bo co z tego ze Jonathan wraca o polnocy jak pozniej spi do poludnia i znowu do pracy. Pogoda tez do bani wiec ani na spacer dluzszy ani nic. Posprzatam ... ugotuje byle co bo tylko dla siebie to mi sie nie chce starac. Dobrze ze chociaz internet istnieje :)
Co tam u Was Mieszanki????

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

jestem...
jak zwykle wciagnela mnie proza zycia i omijalam laptopa szerokim lukiem, nie wiem czemu od czasu do czasu cos takiego mnie dopada, pewnie przez ta jesienna pogode! dzis wyjzalo slonce wiec od razu lepiej sie czlowiekowi zrobilo :)

przez ta pogode moje dziecko sie zamienia w chodzaca marudke, uczepiona mojej nogi i wez tu czlowieku cos zrob...

Agha super ze bioderka w porzadku!! tutaj tez nie robia rutynowego usg tylko jak sa jakies podejrzenia, u nas pediatra niby cos tam wybadal i wyslalam nas na takie ale na szczescie nic nie wyszlo ale przyznam ze sie strachu najadlam.
Ja tez calymi dniami sama, jak pogoda to staram sie jak najwiecej wychodzic a jak leje to wlasnie robi sie do d...
Agha nie ma tam u was jakis grup jak baby&toddler group? bo to naprawde duzo daje, ja zaczelam chodzic na taka jak natalka skonczyla 2 miesiace i do tej pory spotykamy sie z dziewczynami, jutro sie wybieram na inna grupe dla starszych dzieci, jeszcze tam nie bylam, moze bedzie fajnie

MamoSloneczka fajnie ze rodzice zadowoleni, moi tez juz nie chce nic zwiedzac tylko w domu siedziec :) co do skype to mam nadzieje ze bedzie jak u Ciebie i Natalka pozna dziadkow, jak na razie przesyla caluski mojej mamie i jej macha wiec moze nie zapomni :)

Suzy jak tamna nowym? A gdzie Wy po ta wode chodzicie i czemu tak daleko? jakas specjalna woda?

Katy Zosia juz proboje raczkowac?? no ladnie, taka sprinterka? Natalka dopiero w 8 miesiacu zaczela

mam ochote sie napic dzis ale oczywiscie nie ma z kim :( mezulek juz prawie chrapie na kanapie... moze kot sie napije? tak mi tu ladnie mruczy....

Odnośnik do komentarza

Asik, ja dzis Cie zawiode, bo tez ide do lozka... Wczesniej dowiedzialam sie, ze podeslane mi przez szwagierke wieczorem dzieci nie byly calkiem zdrowe... :/ Nie lubie takich sytuacji...
Bede wygladala z niepokojem nastepnego dnia, a mielismy wybrac sie gdzies z moimi w weekend...

Usmialam sie z ta woda u Suzy to chyba zawodowo, prawda? Cos mi sie przpomnialo takiego, ze Jej Andreas z ojcem wode do miasta dowozili?

Dobranoc i nie zanikajcie, Kochane!!! A Ty Asiku przywiaz sobie laptopa do szyi nastepnym razem zamiast go omijac szerokim lukiem ;)))

:36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...