Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

stokrotka_87
Kaszaaaaaa
Witam się i ja :)
Stysiuprzepraszam,że sie tak zmyłam wczoraj ale mąż wyszedł z łazienki i nie chciałam żeby widział ,że się rozklejam.Przykro mi,że cały czas wspominasz swojego aniołka z bólem ale kiedyś zostaną tylko dobre wspomnienia :)

ata więc dziś u ciebie party reniferowe :) Bawcie się dobrze :)

Ja wstałam 1.5 h temu a już jestem obolała ! żebra i plecy mnie naparzają bo to moje dziecko wierci się i kopie i wierci i kopie czasami czuje się jak bym jakiegoś konia brzuchu trzymała :lol:

Kinia mam nadzieje,że się mylisz bo ja od początku ciązy płakałam już z 7 raz czyli więcej niż przez całe swoje życie :)

Kaszaaa - to hormony... ja tez jestem mega płaczliwa... jak rzadko kiedy..ciągle bym płakała ...
wchodzę na ta stronkę co się sprawdza prawko... i buuuuuuu.... nic nie piszą... nawet sprawy w toku nie ma... :le:

Tak to na pewno hormony bo szczerze mówiąc to ja się nie powinnam czepiać bo ja właściwie nic nie musze,nie chce mi się pracować to mój mąż się cieszy,że sobie siedze w domciu,jak ugotuje coś raz w tygodniu to też się cieszy normalnie to on jest od kuchni i jak otwieram lodówke i tam czegoś nie ma to jeszcze marudze ja tylko w domu sprzątam i pilnuje żeby T.po sobie sprzątał bo on nie pamięta żeby odnieść przynieść itd. ale jak nie posprzątam to on to robi i już więc niby jest o.k. tylko czemu on się zrobił taki skryty ? Zamknoł się w sobie po śmierci najpierw dziadka potem mamy a i niedawno babcia mu umarła ja nawet nie chce myśleć co to będzie jak mu jeszcze ojciec odejdzie :( Człowiek chyba zapomni języka w gębie ...
A ja mam poprostu za dużo czasu do myślenia-to wcale nie jest dobre ! Ale już postanowione ! Jak urodze to ide na impreze ! Wychodze z domu po odciągnięciu pokarmu i puki nie odreaguje nie wracam ! hehe
pewnie po wypiciu pół piwa bym padła na nos i po imprezie ale nie ważne ! Będe szaleć naj wyżej moje szaleństwo potrwa godzine :lol:

A co ci mówili ,że ile to potrwa ? z dwa tygodnie chyba nie ? Koszmarne jest takie czekanie :36_19_1: Niby masz a nie masz ...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Dobra czas się zebrać bo musimy kupić pamięć zewnętrzną.Kupiliśmy z rok temu laptopa a stary komp i tak soji bo trzeba zgrać wszystkie zdjęcia ,filmy itd.A mój mąż ma teraz wyrzuty sumienia ,że mi wczoraj odpyskował i co chwile sobie przypomina co jeszcze miał zrobić :) Mam nadzieje,że kiedyś zacznie funkcjonować to wszystko bez awantur ale puki co musze korzystać :) ale tak mi sie nieeeee chce ! Jeszcze nie patrzyłam dzisiaj do lustra nawet :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaaaaaa po prostu wiem, że czasem warto się wstrzymać z płaczem... dziecko wszystkie Nasze nastroje odczuwa razem z Nami... i dlatego ja Ci nie życzę, żeby mała tak miała jak mojej znajomej :lol: po prostu lepiej się wstrzymać z płaczem kurczę i włączyć muzyczkę cokolwiek porobić i nie myśleć o tej "złej chwili" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Hmmm ...wróciłam... cały czas w trasie...

odwiedziłam teścia, bo teściowa pojechała do Torunia , do ojca Rydzyka he he he...
potem odwiedziałam ciocie..Krysie - ma imieninki...

potem na cmentarz- no moja Ptysia ma ślicznie...kupiłam taką mała ozdóbke... na saniach Mikołaj z prezentami - jestem ciekawa czy długo będzie na tym grobiku...hmmm...

Kochane ja wiem ze czasem wspominam moją Gabrysie z bólem... ale ... popostu tak dla mnie musi być , bo dla mnie ona isttniała, i istnieć będzie... Kocham i tęsknię.... miałaby 9miesięcy...pewnie zaczęłąby juz pierwsze kroki :) hmm... wszystko teraz rekompensuje mi Hania... :36_2_15::36_2_15: Kocham obie moje córeczki :yuppi::yuppi::yuppi:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Hmmm ...wróciłam... cały czas w trasie...

odwiedziłam teścia, bo teściowa pojechała do Torunia , do ojca Rydzyka he he he...
potem odwiedziałam ciocie..Krysie - ma imieninki...

potem na cmentarz- no moja Ptysia ma ślicznie...kupiłam taką mała ozdóbke... na saniach Mikołaj z prezentami - jestem ciekawa czy długo będzie na tym grobiku...hmmm...

Kochane ja wiem ze czasem wspominam moją Gabrysie z bólem... ale ... popostu tak dla mnie musi być , bo dla mnie ona isttniała, i istnieć będzie... Kocham i tęsknię.... miałaby 9miesięcy...pewnie zaczęłąby juz pierwsze kroki :) hmm... wszystko teraz rekompensuje mi Hania... :36_2_15::36_2_15: Kocham obie moje córeczki :yuppi::yuppi::yuppi:

Ja też przed chwilą wróciłam :) Ale runde po sklepach strzeliliśmy ! Saturn,media markt,euro rtv,euro expert , dwa sklepy komputerowe i praktiker ! Na koniec jeszcze lidla zachaczyliśmy.Nogi to mi wlazły tam z kąd wyrosły ale przynajmniej zrobiłam już małe rozpoznanie co komu pod choinke :) Szkoda,że te ramki elektroniczne jeszcze taki drogie są ale jak ze wszystkim -za pare miesięcy ceny polecą w dół bo coś nowego wymyślą :)Ale już podjełam decyzje co do przewijaka,wiem jaki chcę i taki będzie :) Tylko załamka bo tych wózków wiklinowych nie ma na allegro ! qmpella ratuj ! Gdzie je znalazłaś,że ja nie moge ??? :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
stysiapysia
Hmmm ...wróciłam... cały czas w trasie...

odwiedziłam teścia, bo teściowa pojechała do Torunia , do ojca Rydzyka he he he...
potem odwiedziałam ciocie..Krysie - ma imieninki...

potem na cmentarz- no moja Ptysia ma ślicznie...kupiłam taką mała ozdóbke... na saniach Mikołaj z prezentami - jestem ciekawa czy długo będzie na tym grobiku...hmmm...

Kochane ja wiem ze czasem wspominam moją Gabrysie z bólem... ale ... popostu tak dla mnie musi być , bo dla mnie ona isttniała, i istnieć będzie... Kocham i tęsknię.... miałaby 9miesięcy...pewnie zaczęłąby juz pierwsze kroki :) hmm... wszystko teraz rekompensuje mi Hania... :36_2_15::36_2_15: Kocham obie moje córeczki :yuppi::yuppi::yuppi:

Ja też przed chwilą wróciłam :) Ale runde po sklepach strzeliliśmy ! Saturn,media markt,euro rtv,euro expert , dwa sklepy komputerowe i praktiker ! Na koniec jeszcze lidla zachaczyliśmy.Nogi to mi wlazły tam z kąd wyrosły ale przynajmniej zrobiłam już małe rozpoznanie co komu pod choinke :) Szkoda,że te ramki elektroniczne jeszcze taki drogie są ale jak ze wszystkim -za pare miesięcy ceny polecą w dół bo coś nowego wymyślą :)Ale już podjełam decyzje co do przewijaka,wiem jaki chcę i taki będzie :) Tylko załamka bo tych wózków wiklinowych nie ma na allegro ! qmpella ratuj ! Gdzie je znalazłaś,że ja nie moge ??? :(

proszę bardzo:

WĂłzek wiklinowy z baldachimem i poscie.od SS 1204 (833667231) - Aukcje internetowe Allegro

SUPER Łóşeczko wiklinowe wózek 1207 od SS (833667245) - Aukcje internetowe Allegro

SUPER Łóşeczko wiklinowe wózek 1209 od SS RATY (833671236) - Aukcje internetowe Allegro

Łóşeczko wilkinowe - wózek - kosz - WALDIN (840843331) - Aukcje internetowe Allegro

MOBILNE WIKLINOWE ŁÓŻECZKO-WÓZEK Z WYPOSAŻENI (835771793) - Aukcje internetowe Allegro

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz MODNE PASKI (830145849) - Aukcje internetowe Allegro

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz TANIA WYS (835104815) - Aukcje internetowe Allegro

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz 15 wzorow (835104813) - Aukcje internetowe Allegro

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz SERCA EXTRA (839941407) - Aukcje internetowe Allegro

WIKLINOWY KOSZ NA KÓŁKACH (834795109) - Aukcje internetowe Allegro

Łóşeczko wilkinowe - wózek - kosz - WALDIN (840843331) - Aukcje internetowe Allegro

Mam nadzieje ze pomogłam :)

Odnośnik do komentarza

http://www.ekartki.pl/cards_files/17/17830_000000.jpg

Racuszku

Ślub to piękne wydarzenie,
Bo następuje wspólnych marzeń spełnienie!

Bóg złączył Was, bo widocznie
Taki zamiar miał by sprawdzić naocznie,

Że Anna i Tomek
Na szczęśliwe życie się spotkali.

Małżeństwo to wielkie wyzwanie
Małżeństwo to bezgraniczne kochanie!

To też obiadu gotowanie,
Pranie ,mycie okien i sprzątanie.

Bycie razem to zrozumienie,
Że wspólne istnienie

Do obowiązków sprowadza się nie tylko,
Ale do cieszenia się każdą wspólną chwilką.

To jacy będziecie – od Was zależy
Dlatego zastanowić się należy

Czy Twoje to Moje zarazem.
I tak za każdym razem.

Nie czyjaś ważniejsza racja
Tylko w praktyce stosowana dyplomacja.

Nie jesteście tacy sami
Ale możecie żyć tak samo

Bo życie to fakt normalny
I niestety proces nieodwracalny

Nic nie jest tak silne jak delikatność
Nic tak delikatne jak prawdziwa siła

Jeżeli chcecie być szczęśliwi
To bądzcie!!!

Życzymy Wam tego
Z serca całego!

http://www.ekartki.pl/cards_files/1/1841_mty_slub.jpg

Odnośnik do komentarza


Racuszku:
Życzę Wam słońca i deszczu,
na przemian, żeby się nie nudzić,
kiedy Wam słońca będzie za wiele,
to deszcz Was może ostudzić.

Życzę Wam bezpieczeństwa,
ostoi w rodzinie, prawdziwego domu,
azylu, który Wam da schronienie
i nie powie o niczym nikomu.

Życzę Wam zdrowia
dla ciała, miejcie zdrową duszę,
bo kiedy dusza jest chora,
to ciało przeżywa katusze.

Życzę Wam kolorów,
czarownych barw wesołej tęczy,
barw letnich pachnących ogrodów,
czegóż można chcieć więcej?

Życzę Wam dobrego jutra,
przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu,
dużo czasu, pewności siebie,
podróży, pieniędzy i humoru.

Życzę Wam miłości
takiej normalnej głębokiej i szczerej,
ona Wam spełni te wszystkie życzenia
i tego Wam życzę szczerze.

Odnośnik do komentarza

qmello ja nie wiem jak to jest możliwe,że ja nie mogłam znależć ani jednego a ty tyle wyszukałaś ! Chyba jakaś ułomna jestem bez kitu :) Ale narazie jeszcze patrze a za kilka tyg już na 100% będe zamawiać więc jeśli nie masz nic przeciwko to jeszcze raz cię poprosze o pomoc żeby mieć pewność,że mam pełny wybór o.k. ?
Nie moge się zalogować na allegro nie wiem czemu,mieliśmy konto założone ale nigdy nic nie kupowaliśmy więc sie nie logowałam nawet oglądając i teraz nie działa ! A od nowa zarejestrować się też nie moge bo mają już moj mail :( Musze teraz chyba na T.się zarejestrować :( Byle by szybko bo za dużo mam na oku żeby komuś zawracać głowe,co innego jedna rzecz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmello ja nie wiem jak to jest możliwe,że ja nie mogłam znależć ani jednego a ty tyle wyszukałaś ! Chyba jakaś ułomna jestem bez kitu :) Ale narazie jeszcze patrze a za kilka tyg już na 100% będe zamawiać więc jeśli nie masz nic przeciwko to jeszcze raz cię poprosze o pomoc żeby mieć pewność,że mam pełny wybór o.k. ?
Nie moge się zalogować na allegro nie wiem czemu,mieliśmy konto założone ale nigdy nic nie kupowaliśmy więc sie nie logowałam nawet oglądając i teraz nie działa ! A od nowa zarejestrować się też nie moge bo mają już moj mail :( Musze teraz chyba na T.się zarejestrować :( Byle by szybko bo za dużo mam na oku żeby komuś zawracać głowe,co innego jedna rzecz :)

Wiem jak to jest, ja mam z mezem wspólne konto na allegro a moje juz dawno nie aktywne ;)

A z wózeczkami i koszami nie ma problemu napewno pomoge:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...