Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
Kaszaaaaaa
tom
kurde jeszcze 5 postów i dopiero będe mógł wklejac emoty :P

To dawaj 5 X to samo byle się nazbieralo :D Ja żeby dziękować zamiast jednego dlugiego postu pisałam 6 mniejszych :hahaha:

Zdolna bestia z Ciebie :) :lol:

a to prosze specjalnie dla Ciebie :

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz 15 wzorow (818470278) - Aukcje internetowe Allegro

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz MODNE PASKI (813542468) - Aukcje internetowe Allegro
Wszystkie bym chciała....ale bym musiała jakąś hale wynająć :) hehe

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
A wiesz,że ja nie wpadłam na to,że są jakieś komisy z dziecinnymi gadżetami ! Nie widziałam nigdy ale teraz sprawdziłam w necie i jest kilka ! Musze zagląnąć ciekawa bardzo jestem czy mają tak coś konkretnego ! ::)

Ja byłam i naprawde maja duzo rzeczy, oczywiscie zalezy gdzie i co, ale u mnie w komisie maja w dobrym stanie wózki i foteliki a kołyski dopiero bede poszukiwac:)

mi podoba sie jeszcze ta, ale to juz ktos dorabial pokrowce na zamówienie :)

PRZESLICZNA KOŁYSKA SIMPLICITY jedyna taka (816964035) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Ja bym kupiła bez zastanowienia za 300zł ! Tylko trzeba dbać żeby nie skurczyć w suszarce pościeli i git :D

No dlatego się nie nastawiam bo nastawiłam się zbyt optymistycznie na ten przewijak i konika i dupa ! Moge zapomnieć :(

A czemu? Nie kupujesz przewijaka czy jak ?? Za 300 ta rózowa jest od razu moja, szkoda tylko ze jakos nie widac ich uzywanych na allegro.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...