Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Ja w piątek jak mąż pił wzielam takiego maluteńkiego łyczka żeby tylko smak poczuć to mało co mi nie wyrwał butelki razem z ręką :sofunny:
Oczadział chłop :36_19_1:,kiedyś mi nie dał pawełka bo stwierdził,że jest w nim alkochol i zanim wytłumaczyłam mu,że to niemożliw bo to batonik dla dzieci tylko taki aromat pewnie ma to już bylo zapóżno bo zjadł :sofunny:

Miał racje :) Pawełki mają w składzie alkohol :D
:

Nie miał ! Racja była tylko jedna i to taka że ja chciałam gryza !:sofunny: A on mi odmówił i będzie się w piekle smaży za to :lol:

Myslisz ze odmowa taka niebezpieczna?? Musze mojemy powiedziec ;) :lol: czego moze sie spodziewac jak mi odmówi :P

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Kurcze już tańsze o 200zl ale dalej troche drogo :( Naj bardziej bym się cieszyła jak by mi się udalo takie używane kupić ale raczej marne szanse :(

Ja tez szukam moze cos trafie uzywanego, bo tego nie da sie tak naprawde bardzo zniszczyc przez te kilka miesiecy. Ja mam w planach jeszcze objazd komisów dzieciecych u mnie w miescinie, moze tam uda mi sie cos upolowac jesli nie kupie pewnie tą która podałam w drugim linku lub kolkraftu z gadzetami ;)

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
tom
kurde jeszcze 5 postów i dopiero będe mógł wklejac emoty :P

To dawaj 5 X to samo byle się nazbieralo :D Ja żeby dziękować zamiast jednego dlugiego postu pisałam 6 mniejszych :hahaha:

Zdolna bestia z Ciebie :) :lol:

a to prosze specjalnie dla Ciebie :

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz 15 wzorow (818470278) - Aukcje internetowe Allegro

MY-SWEET-BABY wiklinowe lozeczko kosz MODNE PASKI (813542468) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...