Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
Nie mam jeszcze cherbatki :D Ale raczej nie będe kupować bo piszą ,że jak sie karmi piersią to nie trzeba a jak się chce to woda naj lepsiejsza...to wyjdzie w praniu jeszcze :)

Racuszku bardzo ładne !

Stysia mi wyświetla się wszystko na 1 stronce :)

Jesli bedzie chciało wode pic :P
Ja herbatke na trawienie zamierzam kupić dla SIEBIE :) maluszkowi nie szkodzi a z mleczkiem wyssie co nieco :lol:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Ale i tak moim zdaniem masz duzo... ja nawet nie wiem nie orientuje się... troszke miałam , troszke dostałam,ale wszystko w szafch głeboko pochowane..będzie trzeba je odświeżyć niedługo:)

Stysia jesli chodzi o mnie to mam tylko w teori i na karteczce bo nie kupuje jeszcze nic, zaczne pewnie juz po nowym roku, wiesz tak naprawde wiem ze troche rzeczy dostane od mamy, w sumie to o ciuszki martwie sie najmiej, zostana mi tylko gadzety do kupowania bo z ciuchami to ja porblemu nie bede miec dokupie tylko co nieco :)

EDIT: mysle ze niedługo bedziesz mogła to powolutku wyciagac, wszystko jest na dobrej drodze ku temu :)

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Tak ..dla nas będzie najtrudniej wybrać wózek , łóżeczko i tym podobne sprzęty... i myślę ze po nowym roku dopiero...teraz dla nas za wcześnie... hmmm troszke sie boje czy dam rade, ale Aniołek i pomoże :)...mam nadzieje ze bede dobra mama:)

Stysiu bedziesz dobra mamą !! Dla niuni najwazniejsza i najukochansza :) Wszysto sie ułozy, ja z zakupami tez nie szaleje, w sumie to nie mam juz takiego parcia na zakupy jak w pierwszej ciazy, oj wtedy to szalałam :lol: :)

Zazdroszcze dziewczynom, które sa w pierwszej ciazy i szaleją, buszują kupują :) Mąz sie smieje ze ja bede kupowac tydzien przed terminem bo ciagle nie moge sie zmobilizowac;)
Doszłam do wniosku ze musze miec wszystko przed 38 tygodniem wiec moze sie wyrobie a czasu mam jeszcze wieeeeeeeeeeeeele:)

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Teraz tak już się świątecznie robi heh...nie ma czasu na myślenie o "wyposażeniu " dla dzieciątka... no za dobry miesiąć groch z kapusta:)

Dokładnie, ale ja mam taka powtórke z rozrywki prawie choc z dwumiesiecznym opóźnieniem :) Z Lenuśka na początku 9 miesiąca byłam na wigilii teraz to bedzie dopiero końcówka 6 miesiąca :) No ale znów brzuszek tak fajnie światecznie rodzinnie :love: ;)

Odnośnik do komentarza

A qmeela myślałam że dla dziecka cherbatka :D Bo wlaśnie słyszalam,że jak sie da cheatki to już na wode się nie przestawi spowrotem :) Nic dziwnego :)

A ja w grudniu już zaczne kupować chce na to przeznaczyć dwa miesiące-grudzień i styczeń żeby w lutym już nie mieć nic na głowie bo może już być ciężko a marca nawet nie licze te 5 dni !
A tak na jeden miesiąc to dość duży wydatek jednak.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Szczerze mówiąć , w pierwszej ciązy nie poszalałam ... chyba teraz w tej poszaleje :) ale to dopiero w Nowym Roku:)...och, oby wsio ogarnąć:)...macie już pomysły na prezent dla swoich rodzin?

Ja dla moich rodziców wymyśliłam coś takiego i na 7 będą imiona wnuków, jesli ja i moja siostra zdecydujemy sie z imionkami do swiąt to będzie 9 imion wnuków + jedno z napisem wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
A qmeela myślałam że dla dziecka cherbatka :D Bo wlaśnie słyszalam,że jak sie da cheatki to już na wode się nie przestawi spowrotem :) Nic dziwnego :)

A ja w grudniu już zaczne kupować chce na to przeznaczyć dwa miesiące-grudzień i styczeń żeby w lutym już nie mieć nic na głowie bo może już być ciężko a marca nawet nie licze te 5 dni !
A tak na jeden miesiąc to dość duży wydatek jednak.

Tak ty masz czas do 5tego a ja do 30tego wiec cały miesiac ;P dlatego planuje styczen + luty robic zakupy :)

Co do picia moja córka nie korzystała z butelki do 6 miesiaca i nie piła w tym czasie nic oprócz mojego mleka;) Po 6 zaczełam wprowadzac stałe jedzonko i nauczyłam ja korzystac z niekapka wiec butelek nie uzywalismy wcale :)

Teraz niesttey bede sciagac i podawac od początku bo w maju mam egzaminy i bedzie musiała mała zostawac z tatusiem :)

Odnośnik do komentarza

Ja już kupiłam mamie zestaw kremów od złodzieja bo nie dała bym tyle kasy w drogerii za chiny ! A mężowi chce kupić golarke jeśli będziemy sobie robić prezenty osobno a jeśli wspólny to kupujemy pleya3 ,jeszcze zostaje mi siostra i teściu.A dla babci jakąś pierdułke tylko bo ona niby nie obchodzi świąt jest swiadkiem jechowy no i jtaki prezent do domu robie dla cioci dziadka etc. Albo jest to kosz z np.kawa alkochol perfumy śiece itd albo coś do kuchni im biore no i słodyczki dla dzieciaczków.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...