Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
racuszek
czy jest wygodna ,czy łatwo się zamotać ?? bo teraz przy deszczu motając dziecko na parkingu 5 metrową chustą tarzam ją w kałużach i wkurza mnie to , wiec biorę ją w nosidełku , a ono jest ciężkie i niewygodne

Kółkowa jest ok, zamotać jest łatwo ;) Ja nie miałam z tym większych problemów :) ale... osobiście bardziej polecam ergonomiki :) Chyba, że właśnie takie nosidło posiadasz???

nosidełko= fotelik :)
mam gdzieś nosidło takie plecaczkowe , dostałam od kogoś , ale mam wrażenie że mała w nim wisi , jest upchnięta i ograniczona..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
mam ten sam problem i właśnie chciałam kupić taką w której dziecko na biodrze siedzi ale nawet nie orientowałam się cenowo bo allegro mi się nie chce otworzyć :/

to zależy od modelu, ale za 90zł można już coś kupić... jednak to będzie pewnie zwykły len, który nie będzie pracował... Skośno krzyżowe będą droższe... Ja czekam aż Ninek usiądzie sama i kupuję Nubigo. Wygodne, zdrowe i fajne ;)

Odnośnik do komentarza

racuszek
qmpeela
racuszek
czy jest wygodna ,czy łatwo się zamotać ?? bo teraz przy deszczu motając dziecko na parkingu 5 metrową chustą tarzam ją w kałużach i wkurza mnie to , wiec biorę ją w nosidełku , a ono jest ciężkie i niewygodne

Kółkowa jest ok, zamotać jest łatwo ;) Ja nie miałam z tym większych problemów :) ale... osobiście bardziej polecam ergonomiki :) Chyba, że właśnie takie nosidło posiadasz???

nosidełko= fotelik :)
mam gdzieś nosidło takie plecaczkowe , dostałam od kogoś , ale mam wrażenie że mała w nim wisi , jest upchnięta i ograniczona..

Nie no w wisiadle to jej nie nos ;) To nie zdrowe. Lepiej kółkowa, albo ergonomik :) Powiem tak łatwiej z ergonomikiem z zakładaniem bo tylko klamerki zapinasz;)

Odnośnik do komentarza

racuszek
Kasza fajnie wygląda ta piłka ,a co ona robi ??? :D

Ona jest dla starszego dziecka bo nawija np. Gdzie jest kotek i jak się wciśnie kotka to krzyczy juhujuhu i są polecenia typu gdzie jest trójkąd i wszystkie przyciski wydają dżwięki jak zwierzątka lub piszczą ale bardzo fajne te dżwięki dla ucha...jak się jej nie dotyka to krzyczy żeby ją gonić i zapinadala po pokoju i takie tam. Lence się podoba :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
racuszek
qmpeela

Kółkowa jest ok, zamotać jest łatwo ;) Ja nie miałam z tym większych problemów :) ale... osobiście bardziej polecam ergonomiki :) Chyba, że właśnie takie nosidło posiadasz???

nosidełko= fotelik :)
mam gdzieś nosidło takie plecaczkowe , dostałam od kogoś , ale mam wrażenie że mała w nim wisi , jest upchnięta i ograniczona..

Nie no w wisiadle to jej nie nos ;) To nie zdrowe. Lepiej kółkowa, albo ergonomik :) Powiem tak łatwiej z ergonomikiem z zakładaniem bo tylko klamerki zapinasz;)

Ja znalazłam nosidełko szukając odkurzacza :lol:
dostałam je kiedys tam i wsadziłam wczoraj Lenke na chwilke i powiem ,że jest ułożenie identyczne jak w chuście tyle tylko,że można jeszcze taka podpórke wsadzić że dziecko ma opartą główke. Obczajałam długo i doszłam do tego,że nie widze żadnej różnicy.piszą tyle o tym,że w nosidełkach ciężar ciała na łonie spaczywa:lol: a tu jest dokładnie tak samo między nóżkami przeplecione :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
racuszek

nosidełko= fotelik :)
mam gdzieś nosidło takie plecaczkowe , dostałam od kogoś , ale mam wrażenie że mała w nim wisi , jest upchnięta i ograniczona..

Nie no w wisiadle to jej nie nos ;) To nie zdrowe. Lepiej kółkowa, albo ergonomik :) Powiem tak łatwiej z ergonomikiem z zakładaniem bo tylko klamerki zapinasz;)

Ja znalazłam nosidełko szukając odkurzacza :lol:
dostałam je kiedys tam i wsadziłam wczoraj Lenke na chwilke i powiem ,że jest ułożenie identyczne jak w chuście tyle tylko,że można jeszcze taka podpórke wsadzić że dziecko ma opartą główke. Obczajałam długo i doszłam do tego,że nie widze żadnej różnicy.piszą tyle o tym,że w nosidełkach ciężar ciała na łonie spaczywa:lol: a tu jest dokładnie tak samo między nóżkami przeplecione :)

czyli nie jest zle ;) a jakiej to firmy/?

Odnośnik do komentarza

racuszek
Mei Tai nosidła dla dzieci
ładne to to jest :) i wygodnie wygląda... hmmmm trzeba pomysleć :D

Kochana Gosię Foks znam osobiście :) Szyje również na zamówienie, do komplety może uszyć np. Torebkę czy kapturek do nosidła, jest miła i można się z nią super dogadać :) Ja już wzór mam w głowie czekam tylko aż mała zacznie siadać i potem wezmę pomiary i będę zamawiać:)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

Nie no w wisiadle to jej nie nos ;) To nie zdrowe. Lepiej kółkowa, albo ergonomik :) Powiem tak łatwiej z ergonomikiem z zakładaniem bo tylko klamerki zapinasz;)

Ja znalazłam nosidełko szukając odkurzacza :lol:
dostałam je kiedys tam i wsadziłam wczoraj Lenke na chwilke i powiem ,że jest ułożenie identyczne jak w chuście tyle tylko,że można jeszcze taka podpórke wsadzić że dziecko ma opartą główke. Obczajałam długo i doszłam do tego,że nie widze żadnej różnicy.piszą tyle o tym,że w nosidełkach ciężar ciała na łonie spaczywa:lol: a tu jest dokładnie tak samo między nóżkami przeplecione :)

czyli nie jest zle ;) a jakiej to firmy/?

nie mam zielonego pojecia :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Ja znalazłam nosidełko szukając odkurzacza :lol:
dostałam je kiedys tam i wsadziłam wczoraj Lenke na chwilke i powiem ,że jest ułożenie identyczne jak w chuście tyle tylko,że można jeszcze taka podpórke wsadzić że dziecko ma opartą główke. Obczajałam długo i doszłam do tego,że nie widze żadnej różnicy.piszą tyle o tym,że w nosidełkach ciężar ciała na łonie spaczywa:lol: a tu jest dokładnie tak samo między nóżkami przeplecione :)

czyli nie jest zle ;) a jakiej to firmy/?

nie mam zielonego pojecia :lol:

To jeszcze fajniej :lol: Może to handmade?? Ja chce foto owego nosidła pliiis :P

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
racuszek
Mei Tai nosidła dla dzieci
ładne to to jest :) i wygodnie wygląda... hmmmm trzeba pomysleć :D

ładne ładne ale nie wolisz na biodrze nosić ?

W tym jest możliwość noszenia na plecach (dużo zdrowsze od noszenia na biodrze). A ja np. na biodrze nie mogę... :cry:

tak na plecach najwygodniej! Jak Lenka będzie większa to chcemy takie konkretne nosidełko ze stelarzem kupić żeby po górach śmigać a puki co jak mam do wyboru brzuch lub biodro to mi wygodnie na biodrze z resztą jak ją nosze na rękach to też tak sadzam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

ładne ładne ale nie wolisz na biodrze nosić ?

W tym jest możliwość noszenia na plecach (dużo zdrowsze od noszenia na biodrze). A ja np. na biodrze nie mogę... :cry:

tak na plecach najwygodniej! Jak Lenka będzie większa to chcemy takie konkretne nosidełko ze stelarzem kupić żeby po górach śmigać a puki co jak mam do wyboru brzuch lub biodro to mi wygodnie na biodrze z resztą jak ją nosze na rękach to też tak sadzam :)

Pewnie, że tak, tylko nie wiem czy nosidło ze stelażem jest lepsze od ergonomika? Na codzień go nie założysz, a w górach cały rok nie będziesz. A co do noszenia na biodrze, ja też nosiłam, ale mi sie kręgosłup sypie i nie mogę... :(

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

W tym jest możliwość noszenia na plecach (dużo zdrowsze od noszenia na biodrze). A ja np. na biodrze nie mogę... :cry:

tak na plecach najwygodniej! Jak Lenka będzie większa to chcemy takie konkretne nosidełko ze stelarzem kupić żeby po górach śmigać a puki co jak mam do wyboru brzuch lub biodro to mi wygodnie na biodrze z resztą jak ją nosze na rękach to też tak sadzam :)

Pewnie, że tak, tylko nie wiem czy nosidło ze stelażem jest lepsze od ergonomika? Na codzień go nie założysz, a w górach cały rok nie będziesz. A co do noszenia na biodrze, ja też nosiłam, ale mi sie kręgosłup sypie i nie mogę... :(

Wiesz my jak jedziemy w góry to naprawde w góry ,stawiamy auto i zasówamy do schroniska z całym ekwipunkiem bo dopiero po kilku dniach wracamy do cywilizacji więc potrzebne nosidło razem z plecakiem.
Ja też mam problemy z kręgosłupem ale na biodrze mi wygodniej bo odciążam w ten sposób choć napewno nie jest to za mądre bo kręgosłup wygiety w bok.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Szczerze mówiąc nie wygląda mi na ręczną robote ale w sumie kto wie... to ,że ja szyć nie potrafie nie znaczy jeszcze,że inni też są ułomni :D

eeee, a nogi to w te dziury sie wklada ?? ;p

Nie ,uszy :lol:

Tak myślałam :hahaha: Ja bym powiedziała ze to prototyp ergo, moze to juz zabytek? :lol: jakis limit czy coś ;) hyhyhy

A no z tymi górami to tak ale wiesz jedno może wziąć plecak (pojemniejszy niż ten w stelażu) a drugie nosidło i włala :P a tak poważnie to wiem jak to jest, wyobraź sobie, że ja mam zawsze ekwipunek podwójny :lol:

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

eeee, a nogi to w te dziury sie wklada ?? ;p

Nie ,uszy :lol:

Tak myślałam :hahaha: Ja bym powiedziała ze to prototyp ergo, moze to juz zabytek? :lol: jakis limit czy coś ;) hyhyhy

A no z tymi górami to tak ale wiesz jedno może wziąć plecak (pojemniejszy niż ten w stelażu) a drugie nosidło i włala :P a tak poważnie to wiem jak to jest, wyobraź sobie, że ja mam zawsze ekwipunek podwójny :lol:

Nie wiem z kąd się wzieło więc całkiem możliwe,że mój lub twój pradziad w nim siedział :lol:

A wracając do gór to eeeeeyyyy ja niose plecak z piciem i chusteczkami reszta musi się zmieścić na meżowych barach :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Nie ,uszy :lol:

Tak myślałam :hahaha: Ja bym powiedziała ze to prototyp ergo, moze to juz zabytek? :lol: jakis limit czy coś ;) hyhyhy

A no z tymi górami to tak ale wiesz jedno może wziąć plecak (pojemniejszy niż ten w stelażu) a drugie nosidło i włala :P a tak poważnie to wiem jak to jest, wyobraź sobie, że ja mam zawsze ekwipunek podwójny :lol:

Nie wiem z kąd się wzieło więc całkiem możliwe,że mój lub twój pradziad w nim siedział :lol:

A wracając do gór to eeeeeyyyy ja niose plecak z piciem i chusteczkami reszta musi się zmieścić na meżowych barach :lol:

O tak tak :lol: Skąd ja to znam :P Z tym, że Ninę chustuję tylko ja, ale wsio inne niesie małżonek, co odbija sobie jak zostawiam małą z teściową bo każe mi siaty ze sklepów nosić :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość madzialenka

Hej hej

Stociu zdrówka dla Cyprianka
Gośka ja też mocno trzymam kciuki za operacje

Młodemu katar minął na szczęście , bałam się że może zrobić się z niego coś gorszego.
A ja poważnie przymierzam się do pieluch wielo, za tydzień wybieram się na targi do Opola i mam nadzieje sobie pomacać i na żywo zobaczyć o co chodzi.
A co do chusty kółkowej to ja ją kocham bardzo bardzo mocno, za łatwość i szybkość użytkowania i za możliwość karmienia w miejscach publicznych bez obnażania się :):):):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...