Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Miko śpi - ale już lada moment wstanie i zrobi mniam i znów pójdzie w kimono :)

Tata na zakupach - właśnie dzwoni, że kupił 100 pampków-chyba sam je będzie nosił :P

Noooo - dziewczynki cudne - a 3 zdjęcie - fakt- urocze! :-*

Moja po kąpieli też kima :) Najadła się w końcu ładnie i usnęła. Pewnie koło 22 znów wstanie na cysia i pójdzie i kime ;)
Żartujesz? U nas pampki idą jak woda:P Ja obecnie używam huggiesów premiumek :) A chusteczek tylko nivea jak narazie bo inne ją odparzają.

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Moja po kąpieli też kima :) Najadła się w końcu ładnie i usnęła. Pewnie koło 22 znów wstanie na cysia i pójdzie i kime ;)
Żartujesz? U nas pampki idą jak woda:P Ja obecnie używam huggiesów premiumek :) A chusteczek tylko nivea jak narazie bo inne ją odparzają.

nie, no u nas też idą jak woda - tylko to tak brzmi :-)
no właśnie co do chusteczek to u nas sprawdziły się Hipp i Pampers

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Moja po kąpieli też kima :) Najadła się w końcu ładnie i usnęła. Pewnie koło 22 znów wstanie na cysia i pójdzie i kime ;)
Żartujesz? U nas pampki idą jak woda:P Ja obecnie używam huggiesów premiumek :) A chusteczek tylko nivea jak narazie bo inne ją odparzają.

nie, no u nas też idą jak woda - tylko to tak brzmi :-)
no właśnie co do chusteczek to u nas sprawdziły się Hipp i Pampers

Hipp też są świetne ale pampersowych nie lubie jakieś takie ciapowate;P Niwejki mają chropowatą powierzchnie(edit: są to tzw. mikrogąbeczki) :lol: świetnie czyszczą, poza tym w wersji sensitive (takich używamy) są delikatne jak woda i małej nic się nie robi. Jak narazie huggiesowe mi nie podchodzą, drą się przy wyjmowaniu i jakieś takie tępe są.

A co do pieluch to z pampersiaków wylatywała kupa tyłem, a sikutki bokiem w nocy, a z huggiesów nic nie wycieka więc jestem happy bo dziecka w nocy nie trzeba całego przebierać:)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela

Moja po kąpieli też kima :) Najadła się w końcu ładnie i usnęła. Pewnie koło 22 znów wstanie na cysia i pójdzie i kime ;)
Żartujesz? U nas pampki idą jak woda:P Ja obecnie używam huggiesów premiumek :) A chusteczek tylko nivea jak narazie bo inne ją odparzają.

nie, no u nas też idą jak woda - tylko to tak brzmi :-)
no właśnie co do chusteczek to u nas sprawdziły się Hipp i Pampers

Hipp też są świetne ale pampersowych nie lubie jakieś takie ciapowate;P Niwejki mają chropowatą powierzchnie i świetnie czyszczą, poza tym w wersji sensitive (takich używamy) są delikatne jak woda i małej nic się nie robi. Jak narazie huggiesowe mi nie podchodzą, drą się przy wyjmowaniu i jakieś takie tępe są.

A co do pieluch to z pampersiaków wylatywała kupa tyłem, a sikutki bokiem w nocy, a z huggiesów nic nie wycieka więc jestem happy bo dziecka w nocy nie trzeba całego przebierać:)

kurcze, a mnie właśnie Nivea się wyciągały po 3 czasem po 5 naraz.. może trafiłam na jakieś felerne paczki :/

co do przebierania to odkryłam niedawno półspiochy - są mega u nas no i pajacyki :-)
No, ale teraz juz kupuję Mikołajkowi bardziej szpanerskie ciuszki :yipi:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

REDZIA SUUUUUPERRRRRRRRRR!! haha nie mogę teraz z tej lekarki, a właściwie konowałki! Ledwo się kwalifikuje diecko do rehabilitacji a ona mowi o porażeniu mózgowym!!!- od razu taką w mordę lać i by się zamknęła następnym razem!!

qmpeela diewczyny superaśne!

milli ja też diś miałam problem z dodaniem zdjec!

Zuzia ogląda z tatusiem żużel i przysypia a ja w końu moge coś naskrobać ;c) :yuppi:
Jejku zauważyłam ostatnio że wszystkie wasze dzidzie mają duże stopy! albo to zuzia ma małe:36_1_1: a drugie co chcialam napisac to to, ze kurcze nie mogę dostać dla małej cienkiej bluzy rozpinanej BEZ KAPTURA!! nie kumam tego, ale nie ma takich!:o_master:

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry

nie, no u nas też idą jak woda - tylko to tak brzmi :-)
no właśnie co do chusteczek to u nas sprawdziły się Hipp i Pampers

Hipp też są świetne ale pampersowych nie lubie jakieś takie ciapowate;P Niwejki mają chropowatą powierzchnie i świetnie czyszczą, poza tym w wersji sensitive (takich używamy) są delikatne jak woda i małej nic się nie robi. Jak narazie huggiesowe mi nie podchodzą, drą się przy wyjmowaniu i jakieś takie tępe są.

A co do pieluch to z pampersiaków wylatywała kupa tyłem, a sikutki bokiem w nocy, a z huggiesów nic nie wycieka więc jestem happy bo dziecka w nocy nie trzeba całego przebierać:)

kurcze, a mnie właśnie Nivea się wyciągały po 3 czasem po 5 naraz.. może trafiłam na jakieś felerne paczki :/

co do przebierania to odkryłam niedawno półspiochy - są mega u nas no i pajacyki :-)
No, ale teraz juz kupuję Mikołajkowi bardziej szpanerskie ciuszki :yipi:

Ja młodą ubieram w co popadnie ;) Do spania jednak pajace są najlepsze:) Na co dzień w domciu pajac lub kaftanik ze śpiochami czasem jakaś bawełniana bluzka i spodenki, no a na wyjście oczywiście już coś bardziej szpanerskiego :lol: ;)

Odnośnik do komentarza

laninia
a drugie co chcialam napisac to to, ze kurcze nie mogę dostać dla małej cienkiej bluzy rozpinanej BEZ KAPTURA!! nie kumam tego, ale nie ma takich!:o_master:

no właśnie mnie te kaptury wkurzają, ostatnio w Cocodrillo szukałam i nie było bez kaptura ://// może w allegro? hmm...

ma małe stópki? hyhyhy, a po kim? :P:P

qmpeela
a na wyjście oczywiście już coś bardziej szpanerskiego :lol: ;)

sie wie :mdr::mdr:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

A co do kapturów w bluzach, ja je uwielbiam bo moje dziecko nie uważa czapek, płacz, krzyk i histeria jak tylko założę, i głową będzie kręcić na boki jak krowa... Czape wkładamy w wyjątkowych sytuacjach, ale do wózka jak jest ładnie i nie wieje czy do fotelika do samochodu naciągam tylko kapturek i problem z głowy, bo misia się nie złości i mamusia spokojniejsza:)

Odnośnik do komentarza

dobrej i w końcu spokojnej nocki redzia!

qmpeela pewnie sweterek by rozwiązał problem ale jakoś mi się żaden nie podoba... musze poszukać w necie. A! i kiedyś gdzieś widzilam takie zestawy: body dla maluszka z napisem : CURUSIA TATUSIA i koszulkę dla taty: TATUŚ CURUSI, ale czywiście już nigdzie tego teraz nie spotykam!

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
A co do kapturów w bluzach, ja je uwielbiam bo moje dziecko nie uważa czapek, płacz, krzyk i histeria jak tylko założę, i głową będzie kręcić na boki jak krowa... Czape wkładamy w wyjątkowych sytuacjach, ale do wózka jak jest ładnie i nie wieje czy do fotelika do samochodu naciągam tylko kapturek i problem z głowy, bo misia się nie złości i mamusia spokojniejsza:)

Mikołaj też kręci głową jak ma czap, potem wyglada jak papież :lol:

P.S. A miałam iść...

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

redberry przecież ciągle w śpiochach nie będzie mysia śmigać. :smile: A właśnie jaki rozmiar Miko już nosi ?

68 przeważnie, ale i 74 od czasu do czasu - zwłaszcza w nogach, ma długie.

Faktycznie długaśny :) Moja klucha ma luz w stopach czasem w 62 :lol: A przy dobrym rozpędzie to i w duże 56 jeszcze ją wpakuje :P :lol:

laninia Zdolna ta twoja córa;) Mojej się to jeszcze nie udało ;)

Redberry spokojnej nocki :)

zmykusiam i ja bo Ninek się na cysia już budzi:) Nakarmię i spadam luli bo oczy już mi się kleją :)

Dobraaanoc wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
A co do kapturów w bluzach, ja je uwielbiam bo moje dziecko nie uważa czapek, płacz, krzyk i histeria jak tylko założę, i głową będzie kręcić na boki jak krowa... Czape wkładamy w wyjątkowych sytuacjach, ale do wózka jak jest ładnie i nie wieje czy do fotelika do samochodu naciągam tylko kapturek i problem z głowy, bo misia się nie złości i mamusia spokojniejsza:)

Mikołaj też kręci głową jak ma czap, potem wyglada jak papież :lol:

P.S. A miałam iść...

Widzę, że pełzniesz tak samo jak ja ;) a raczej jak ślimak, który jeździł dzisiaj na desce rozdzielczej w moim samochodzie :lol: Nowy przyjaciel Lenusi :hahaha:

Oj z tymi dzieciakami ciągle coś ;) Jak nie czapka zła, to kupa na nosie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...