Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
Redberry
qmpeela
Mam tylko nadzieje, że moja szyjka to twarda sztuka i że sie nie da jakimś tam skurczykom, które mnie łapią i jakimś kłuciom...

no trzymam za to kciuki :yes:

Dobra przyznam sie, jestem przerazona :O A ja tak sobie na luzie podchodze do tych skurczy i tego wszystkiego... Juz dawno powinnam pojechać do gina... no ale w pon USG to jakoś dotrzymam...
no ja jak trochę poczytałam tu na forum, ze dziewczyny zaczynają rodzić, to dostałam gęsiej skórki...

alwe wczoraj wystraszyłam się nie na żarty u gina..

dobrze, że leżysz, to nie zaszkodzi.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry

Kinia - Ty się nie chichraj, tylko niedługo będzie godzina 'zero' :yes:

No już by mogła wybić - szczerze mówiąc im szybciej tym lepiej jak będę po :grin:
chociaż mam wielkiego stracha :coo: ale trzeba dać radę nie :oczko:
ile już kobiet urodziło i rodzi ... i decyduje się na więcej dzieci :D
więc to chyba takie straszne nie jest - sobie tłumaczę :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry

no trzymam za to kciuki :yes:

Dobra przyznam sie, jestem przerazona :O A ja tak sobie na luzie podchodze do tych skurczy i tego wszystkiego... Juz dawno powinnam pojechać do gina... no ale w pon USG to jakoś dotrzymam...
no ja jak trochę poczytałam tu na forum, ze dziewczyny zaczynają rodzić, to dostałam gęsiej skórki...

alwe wczoraj wystraszyłam się nie na żarty u gina..

dobrze, że leżysz, to nie zaszkodzi.

Tak też uważam, jak sobie troszkę poleże to nawet lepiej dla mnie :)

Mała leży ze mną więc spokój, bo o tej porze to już zmęczona jest ;) :lizak:

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Redberry

Kinia - Ty się nie chichraj, tylko niedługo będzie godzina 'zero' :yes:

No już by mogła wybić - szczerze mówiąc im szybciej tym lepiej jak będę po :grin:
chociaż mam wielkiego stracha :coo: ale trzeba dać radę nie :oczko:
ile już kobiet urodziło i rodzi ... i decyduje się na więcej dzieci :D
więc to chyba takie straszne nie jest - sobie tłumaczę :lol:

n o pewnie :great::great:

qmpeela

Tak też uważam, jak sobie troszkę poleże to nawet lepiej dla mnie :)

Mała leży ze mną więc spokój, bo o tej porze to już zmęczona jest ;) :lizak:

jak leżysz, to nie ma ucisku na szyjkę i jest git :great:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
kingusia1991
Redberry

Kinia - Ty się nie chichraj, tylko niedługo będzie godzina 'zero' :yes:

No już by mogła wybić - szczerze mówiąc im szybciej tym lepiej jak będę po :grin:
chociaż mam wielkiego stracha :coo: ale trzeba dać radę nie :oczko:
ile już kobiet urodziło i rodzi ... i decyduje się na więcej dzieci :D
więc to chyba takie straszne nie jest - sobie tłumaczę :lol:

n o pewnie :great::great:

qmpeela

Tak też uważam, jak sobie troszkę poleże to nawet lepiej dla mnie :)

Mała leży ze mną więc spokój, bo o tej porze to już zmęczona jest ;) :lizak:

jak leżysz, to nie ma ucisku na szyjkę i jest git :great:

No tak tylko jutro zjazd.. I znów 8h siedzenia... juz mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry
o kurde, to fatalnie....

Koszmar... I jeszcze autobusem musze sie telepac cholera bo samochodem mi strasznie zle jezdzić... Szlag... no nic moze sobie daruje, pomysle :)

niom, zastanowisz się..

a ja się uzależniam od Caf World na facebook'u....hrhrhrhhr taka gra.

Ja jestem uzależniona od makao na kurniku, ale ostatnio coś mi w kartach nie idzie wcale i nerwa mam :P

Odnośnik do komentarza

Ja w tym tygodniu jadę w koncu na Ninkowe zakupki, bynajmniej te do torby szpitalnej, bo muszę mieć wszystko i biorę się za pranie i prasowanie... A na jutro tak myśle, może uda mi się załatwić jakiś transport na zajęcia jeśli oczywiście nockę będę mieć spokojną bo ostatnio wstaje po 5-8 razy w nocy i mam wrażenie, że mam pełny pecherz a sikam odrobinke...

Właśnie zerkam na allegro za tymi drobiazgami, ale chyba nie będzie mi się opłacało na allegro kupować bo koszty przesyłki jeszcze dochodzą... :|

O i skurczyk mnie właśnie złapał... ajć...

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Redberry
qmpeela

Koszmar... I jeszcze autobusem musze sie telepac cholera bo samochodem mi strasznie zle jezdzić... Szlag... no nic moze sobie daruje, pomysle :)

niom, zastanowisz się..

a ja się uzależniam od Caf World na facebook'u....hrhrhrhhr taka gra.

poka poka :D:D:D

a masz facebooka?? :}

qmpeela
Ja w tym tygodniu jadę w koncu na Ninkowe zakupki, bynajmniej te do torby szpitalnej, bo muszę mieć wszystko i biorę się za pranie i prasowanie... A na jutro tak myśle, może uda mi się załatwić jakiś transport na zajęcia jeśli oczywiście nockę będę mieć spokojną bo ostatnio wstaje po 5-8 razy w nocy i mam wrażenie, że mam pełny pecherz a sikam odrobinke...

Właśnie zerkam na allegro za tymi drobiazgami, ale chyba nie będzie mi się opłacało na allegro kupować bo koszty przesyłki jeszcze dochodzą... :|

O i skurczyk mnie właśnie złapał... ajć...

noo, zabrała się za kompletowanie :P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
stokrotka_87
Redberry

niom, zastanowisz się..

a ja się uzależniam od Caf World na facebook'u....hrhrhrhhr taka gra.

poka poka :D:D:D

a masz facebooka?? :}

qmpeela
Ja w tym tygodniu jadę w koncu na Ninkowe zakupki, bynajmniej te do torby szpitalnej, bo muszę mieć wszystko i biorę się za pranie i prasowanie... A na jutro tak myśle, może uda mi się załatwić jakiś transport na zajęcia jeśli oczywiście nockę będę mieć spokojną bo ostatnio wstaje po 5-8 razy w nocy i mam wrażenie, że mam pełny pecherz a sikam odrobinke...

Właśnie zerkam na allegro za tymi drobiazgami, ale chyba nie będzie mi się opłacało na allegro kupować bo koszty przesyłki jeszcze dochodzą... :|

O i skurczyk mnie właśnie złapał... ajć...

noo, zabrała się za kompletowanie :P

Oj dobra narazie wiesz, ambitny plan :P Znając jednak życie jeśli wszystko okaże się okay na USG to pewnie się jeszcze powstrzymam :lol: :ble:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałam ktg po raz pierwszy - mały chyba będzie urodzonym piłkarzem bo mam wrażenie ze ćwiczył rzuty karne;)

Czy Wasze dzieci tez tak reaguja na ktg?

Mikołaj był spokojny zanim pielęgniarka nie przypiela mu czujnika na glowie - stad probowal go zrzucić;)
Z reszta jakby mi ktoś głowę ściskał tez bym czuła dyskomfort:)

Milej niedzieli.

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fanlics99jhmo.png

Wpierw mama Mikołaja, potem żona...jak to dziecko leczy z pracoholizmu:)

Odnośnik do komentarza

Kochane pozniej Was przeczytam , jak się ogarnnie ... a narazie napisze Wam smsa, którego dostałam od Aniutki dziś o 5 rano.....

"Wczoraj nie dałam rady napisać po wielu godzinach porod malutkiej zaczęło zanikać tętno , po południu zrobili mi cesarke, coś strasznego , boli okropnie. Ale mała wazy 2500gram i ma podobno 50cm , pokazali mi ja i nawet troszke połozyli u mnie na łóżku, jak się do mnie przytuliła to zasnęła. Jest sliczna ma czarne włoskii duże oczy, bardzo się na mnie patrzyła, no moment nie do opisania. Pozniej jeszcze dam znac jak tam sie czujemy :)"

Odnośnik do komentarza

mili7774
laninia
się czepialska znalazła no! ;c))) niech ci będzie, że przybory toaletowe ;c) Ja mam jedną rzecz, którą na pewno wezmę, żeby wyglądać trochę mniej jak zombi- krem nawilżający Nivea Visage z pudrem, uwielbiam go, super nawilża, a jednocześnie wyrównuje koloryt skóry tak naturalnie, więc zawsze trochę się lepiej wygląda, jakby... gładziej ;c)) Dla mnie to jest skarb ;c))

A o którym ty kremie dokładnie piszesz?? bo jak wpisałam na allegro to pełno mi tych Nivea Visage wyskoczyło : na dzień, na noc, pod oczy... ???

Nivea Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 'Be Beautiful'
Szukaj w:
Kosmetyk numer 14394

overpowered
No. To teraz mówię już oficjalnie DZIEŃ DOBRY (a może raczej DZIEŃ ŚWIRA):hahaha:...

Zaczęłam od zamówienia taksówki dla K. na 8.50, chociaż jechał na kosza na 8.15... Ostatnio nic nie potrafię porządnie zrobić... Moje mega zorganizowanie zniknęło. Mam nadzieję, że po porodzie wróci na swoje miejsce, bo sama ze sobą już nie wytrzymuję :36_11_13:...

Ehhh ja też tak mam... tragedia, czasem gdzies idę i zapominam gdziei po co!

stysiapysia
Michalinka już na świecie!!!!!!!:yuppi: Urodziła się wczoraj przez cc , waży 2500gram i ma "podobno" 50cm ...

Cudnie, w końcu!!!! super gratki dla całej rodzinki!!!!!:yuppi:

Redberry- uważaj na siebie kochana! My tu śmichu hihu a tu rzeczywiście się porobiło...
Ja też do leżenia isę tylko nadaję, teraz trochę wstałam, ale sama nie wiem czy to dobrze- wczoraj dopadły mnie tragiczne bóle w podbrzuszu, takie przeciągłe i powracajace co chwilę i do tego kilka ostrych skórczy- i tak trzymało przez 5 godzin!!!
W końcu się uspokoiło i teraz też jest cisza, byle do pon.- pójdę do lekarza zobaczyć co to się stało! Ale nic dobrego to nie wróży chyba. Teraz wracam do łóżka, bo później teście przyjdą to trzeba będzie wstać. Trzymajcie sie wszystkie Motto na weekend- zaciskaj nogi!

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

laninia

Redberry- uważaj na siebie kochana! My tu śmichu hihu a tu rzeczywiście się porobiło...
Ja też do leżenia isę tylko nadaję, teraz trochę wstałam, ale sama nie wiem czy to dobrze- wczoraj dopadły mnie tragiczne bóle w podbrzuszu, takie przeciągłe i powracajace co chwilę i do tego kilka ostrych skórczy- i tak trzymało przez 5 godzin!!!
W końcu się uspokoiło i teraz też jest cisza, byle do pon.- pójdę do lekarza zobaczyć co to się stało! Ale nic dobrego to nie wróży chyba. Teraz wracam do łóżka, bo później teście przyjdą to trzeba będzie wstać. Trzymajcie sie wszystkie Motto na weekend- zaciskaj nogi!

no ty tez w takim rzie uwazj na siebie, dobrze, ze jutro masz lekarza!

motto dobre

:yipi:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...