Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

I ja sie witam!
Dzisiaj siedze w domu. Rano skoczylam na pobranie krwi, a teraz pije kawke w lozeczku. Dam sobie jeszcze z godzine i zabieram sie za sprzatanie, bo w ogole na to nie mamy czasu. Michał po p-kolu zadowolony. Ale rano caly czas kombinuje, zaczal dzisiaj kaszlec na sile i moiw:

mamusiu, zobacz, jaki ja mam kaszelek. Jestem bardzo chory i musze zostac w domu.

Ale potem idzie bez problemu.

Gosia wczoraj czytalam wlasnie o pokrzywce dzieciecej, duze czerwone, swedzace plamy. Typowo uczuleniowe. MAm nadzieje, ze w poniedzalek Kuba juz pomaszeruje do p-kola!

Cafe zdrowka dla Olasa! Michał tez kaszle, ale lekarz powiedzial, ze z takim kaszlem moze chodzi do p-kola.
Wczoraj jak g odbieralam to co drugie dziecko wlasnie tak kaszlalo.

Vercia o Wy spiochy! Ja bym juz z zawalonym gardlem wstala po spaniu przy otwartym oknie. U nas zimno i bez otwierania :(

Anielinka jak Amelka?
Ale obeznana jestes w gaelriach szczecinskich. Tak jak pisalas ,otworzyli KAskade i P. nie mial z kim wczoraj lekcji prowadzic, bo uczniowie sobie wolny dzien zrobili :hahaha:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Wczoraj mlodego odebrałam w skarpetach, nie zdążył do toalety, bo była kolejka....najgorsze, że tak zasikal kapcie, że nie mogę ich doprać teraz:Wściekły: Pralam ręcznie 2 razy i dalej czuję smród:Zakręcony: Zaraz spróbuje płynem do płukania prać.....pewnie wkladka zamokła,...

Wrzuc kapcie do pralki. JA ostatnio tez zasikane zabralam do domu i dopiero upranie ich w pralce pomoglo.

Odnośnik do komentarza

magdano lekarz pozwolil isc do przedszkola
ale z drugiej strony powiedzial,ze warto te 2 dni odpuscic,zeby mlody nie mial kontaktu z reszta kaszlacych dzieciakow
glownie ze wzgl na mlodych go nie puscilam,naprawde nie chce miec szpitala w domu
no zobaczymy

a ja teraz tak jak andzia kiedys mowila
o porzadnym wysprzataniu nie ma mowy:Zły:
tak tylko na szybko
dobrze,ze chociaz pogoda piekna
po obiedzie idziemy na spacer

verciamagda dobrze mowi,wrzuc do pralki

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe u nas tez sprzatanie tylko to co na biezaco. Juz mamy dywan z klakow Milana. A nie wspomne ile blota na podlodze, az jest czarno. Odkurze, poscieram kurze, pomyje podlogi i finito.
Nie pamietam tez kiedy prasowalam, musze troche ogarnac.

Fajnie, ze chlopaki tak super jedza! JAk sobie przypomnie Michała jedzenie zupek. brrrr!

a ja prasuje teraz wiecej niz kiedykolwiek
kiedys prawie tego nie robilam
a teraz olkowe prasuje to i chlopcow,i nasze
ale ciagle na fotelu sterta czeka

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Cafe u nas tez sprzatanie tylko to co na biezaco. Juz mamy dywan z klakow Milana. A nie wspomne ile blota na podlodze, az jest czarno. Odkurze, poscieram kurze, pomyje podlogi i finito.
Nie pamietam tez kiedy prasowalam, musze troche ogarnac.

Fajnie, ze chlopaki tak super jedza! JAk sobie przypomnie Michała jedzenie zupek. brrrr!

a ja prasuje teraz wiecej niz kiedykolwiek
kiedys prawie tego nie robilam
a teraz olkowe prasuje to i chlopcow,i nasze
ale ciagle na fotelu sterta czeka

Pamietam, pamietam jak pisalas, ze nie prasujesz. A teraz jaka odmiana :)
A ja wlasnie kiedys prasowalam na biezaco, a teraz mam miejsce w szafie na ciuchy do prasowanie i juz noga upycham i prasuje jak cos potrzebuje. jedynie Michaął rzeczy staram sie hurtowo poprasowac i miec spokoj na jakis czas. Dzisia P. tez sie dostanie, poprasuje jego koszulki. Moje zawsze na koncu i leza upchniete z tylu :lup:

Odnośnik do komentarza

Tak zrobię, wrzucę je zaraz do pralki i finito!

Cafe zazdroszczę, że chłopaki tak ładnie jedza. Marcel to Tadek niejadek jest......no nic na niego nie działa, nawet nie je słodyczy....wkurza mnie już i tyle.

Dzwonil G., że wylatuje dopiero jutro.....i będzie w nocy w domu.......a już się taAAAAAk stęskiniliśmy.....

Dziewczyny ja też tylko na bieżąco....jakos nie potrafię się zorganizować jak trzeba.....teraz oglądam katalog z ikei :lup::lup: chciałabym kupić młodemu łóżko kura piętrowe KURA Dwustronne łóżko - IKEA i jeden regał dokupić TROFAST Regał - IKEA musze pogadać z G. jak wróci zarobiony :Oczko:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Dziewczyny, a ja mało co prasuję.....jak wypiorę to od razu mokre składam do miski i zostawiam na chwilę, później jak powieszę to większosc jest jak spod żelazka :yes: tylko trzeba porządnie poskładać :Oczko: o połowę mniej pracy.

ja wieszam na wieszaki i tak schnie a i tak niektore trzeba przeprasowac
jednak olkowe musze
chlopcow nie ale przy okazji machne jak mi sie chce

fajnie,ze G juz wraca,cos mi sie wydawalo,ze ma wrocic po weekendzie,nie wiem dlaczego
lozko fajne ale ja to bym sie bala,ze mlody mi spadnie

Odnośnik do komentarza

Cafe tak miał wracac dopiero po weekendzie ale wszystko pozałatwiał i może wracać jutro:yipi: Mam nadzieję, ze to się już nie zmieni.

Ja tak składam pranie i wieszam normalnie na sznurek i mam wszystkie bawełniane wyprasowane. Prasuję tylko koszule itp.

...a łóżko jest dwustronne......najpierw na dole położyłabym materac ze starego łózka, a później na górze......nie wiem koleżanki bliźniaczki spią już od 3 latek na piętrowym i nie spadają.....ale na sam początek wystarczyłby dół, a góra do zabawy.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Mamy sypialnie, ale tu jest duza szafa- zabudowa i w ogole srednio nadaje sie dla malucha. No i przynam, ze ciezko nam zrezygnowac z sypialni, bo duzy pokoj tylko z nazwy jest duzy i jeszcze jak mielibysmy tam spac. Masakra! Chyba dzieciory beda musialy sie podzielic pokojem.

znam ten bol,bo tez z ciezkim sercem rezygnowalismy z sypialni
pocieszamy sie,ze jeszcze przezimujemy i szukamy czegos wiekszego

a michalowy pokoik malenki,co?
moze wlasnie takie lozko pietrowe dla michala,pod lozkiem kacik do zabawy
zawsze to oszczednosc miejsca

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Mamy sypialnie, ale tu jest duza szafa- zabudowa i w ogole srednio nadaje sie dla malucha. No i przynam, ze ciezko nam zrezygnowac z sypialni, bo duzy pokoj tylko z nazwy jest duzy i jeszcze jak mielibysmy tam spac. Masakra! Chyba dzieciory beda musialy sie podzielic pokojem.

znam ten bol,bo tez z ciezkim sercem rezygnowalismy z sypialni
pocieszamy sie,ze jeszcze przezimujemy i szukamy czegos wiekszego

a michalowy pokoik malenki,co?
moze wlasnie takie lozko pietrowe dla michala,pod lozkiem kacik do zabawy
zawsze to oszczednosc miejsca

Dla samego Miśka to taki pokoik jest ok. Wszystko sie miesci bez problemu, jest mirjsce na zabawe. Ale teraz musielibysmy dokupic jeszcze jakas waska szafke na ciuszki i poki co to lozeczko u nas, a potem chyba tylko lozko pietrowe.
No, ale w poniedzialek zobaczymy czy jest sie nad czym zastanawiac.

Odnośnik do komentarza

Witam:)

u nas ok, chociąz kornela ma coraz gorszy ten katar zastanawiam się czy nie podawać jej tego nasivinu??? Andzia co Ty na to??? :Oczko:

wczoraj super, wieczór, przyjechała moja przyjaciółka z facetem, i Daniel, chłopaki nie chcieli pić wina więc same obskoczyłyśmy 1,5l ::): ale nawet nie poczułam..
no było super, dzieciaki w siódmym niebie prezenty słodycze moje dzieciaki uwielbiają Mateusza (przyjaciółki facet) no i za D., bardzo przepadają wiec chłopcy zajęli się dzieciakami, a my poplotkowałyśmy :Oczko: super!!!
a jutro idziem z D., na kolację do nich właśnie:) bez dzieci mama już obiecała że zostanie z dziećmi::): nie mogę sie doczekać tylko chciałabym kupić sobie sukienkę jakąś...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...