Skocz do zawartości
Forum

Staphylococcus sp


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrąłam wyniki posiewu z szyjlki macicy- to deugie badaniae w
ciazy- na jej pocżatku nic nie wyszło

Teraz w wyniku badania mam:

Staphylococcus sp. koagulazo-ujemny (STK), pojedyńcze kolonie(+)

Lekarz ginekolog powiedział , zę nic ztym nie robimy a ja się
martwię- tyle się naczytałam Czy napewno nie jest to niebezpieczne czy moze jednak powinnam zacząc brac antybiotyk, zeby sie to nie namnożyło:(
i skad się to bierze

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

Odnośnik do komentarza

tak, i ja się chyba z tym zgadzam... za dużo myślisz kochana, masz nawet taki opis.
Nie widzę nigdzie, żebyś się cieszyła, że czekasz na córeczkę (dobrze pamiętam?), żadnych suwaczków, zdjęć, imion, tylko czekasz aż coś złego się stanie... nie można tak!!ciąża to czas radości i oczekiwania na dzieciaczka, a skoro lekarze mówią, że jest ok, to trzeba im zaufać!! i nie wpadać w paranoję....

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

Suzou1981
a hipochondryk to ktoś kto wymysla sobie choroby a nic mu nie jest.....ja niestety arytmii sob9e nie wymyśliłam:(

A ta bakteria to gronkowiec więć się denrwuje- lekrzom nie ufam w 100%- i wierzcie że mama wiele powodów ku temu......

ale i tak ostatecznie będziesz musiała im zaufac, bo bez ich interwencji sama nie wiele zdzialasz. Zawsze mozesz kontrolować to co sie z Toba dzieje u 2 zupełnie rożnych i nie znających się lekarzy.

Odnośnik do komentarza

to naturalne ze obawiasz sie o własne zdrowie i zdrowie córci, zwłaszcza jeśli masz dolegliwości różnego typu. ale jesli jestes niepewna swojego lekarza to idź do innego, jesli ten Cie tez zawiedzie idź do kolejnego, a jesli i 3 Cie nie zrozumie to bedzie oznaczało ze większośc kłopotów siedzi w Twojej głowie.
Ja jak miałam watpliwości szłam do 2 lekarza i wtedy bylam spokojna.

Odnośnik do komentarza

To jest Twoje życie i przezyjesz je jak zechcesz, ale wiedz ze ten strach który nosisz w sobie niedługo jak juz urodzisz córcię, przerodzi sie w obawe o jej zdrowie i zycie i tak juz będzie się to ciągnęło do za przeproszeniem usra**j smierci. Masz wybór: zaufać osobom które mają nieporównywalnie większe doświadczenie od Ciebie, lub nie ufac nikomu i nigdy nie zaznac spokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...