Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

gosiaj
netka3
gosia nie chciałam tutaj smucic. pisanie z wami bardzo mi pomaga ale każda z nas ma swoje problemy i zmartwienia. w każdym razie lzej na sercu gdy sie wyrzuci to co boli i smuci. masz racje mój P za 10 dni bedzie i wiem że życie zaraz nabierze koloru. chociaz będe miała dla kogo obiadek ugotowac :)))

teraz tez dla "kogos" gotujesz :-) dla swojego dzieciaczka :-)

gosiu dzieki za miłe słowa :)

musze uciekac. do jutra brzuchatki, miłych snów :I love you1:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

Cherry

cora co 20 min wstawala a zaczela od 1 w nocy do 5 ja juz nie wiem co to bediz ejak natanek bedzi eplakac w nocy ona chyba wcale nie bedize spac

u nas przez pierwsze dni Natalka płaczem budziła Wiktorie,hehhe i obie potem płakały

Patrycja
ja sobie zakładam pas poporodowy na noc,a w dzień to pas neopranowy zakładam a i pod te pasy daje kremy ujedrniajace i troche widać różnice,brzuch miałam okropny ,chyba dlatego ze po cc jeden wielki flak jak sie odwaze to wstawie zdjecia jak wyglada zaraz po cc,niby kg spadaja ubyło mi juz 13 kg,ale gorzej z tym brzuchem
a pokarzesz ten swój pas

Panna u mnie też nie było odwiedzin,nawet nie mógł wejsc na oddział zeby cos przyniesc,ja musiałam wyjsc z oddziału prawie bo przy wyjsciu

Gosia piekne zdjecie z usg


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

agula7777
Zosieńka dasz sobie radę:-)
A co do diet cud....jak będziesz karmiła piersią to szybko wrócisz do formy-ja tak poprzednio wróciłam w przeciągu miesiąca-a karmiłam młodą bardzo długo:-)

no u mnie niestety tak nie było przy pierwszej ciazy,zleciało mi tylko 6 kilo ,a sama musiałam potem zrzucic ciażowe kg i nadmiar kilogramów ,ale udało sie 23 kg wtedy poszło w cholere


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Cherry pogratulowac udanej wizyty:usmiech:
Gosia,usmeichu na zdjeciu brak...bom zamyslona i zadumana matka:sofunny:

yasmelka
dzisiaj wyzłysmy ze szpital....cale dnie spedzamy na cycowaniu patrycja no powiedz że jesteś z nas dumna!!!! cycki mam jak balony...na razie nie radze z nawalmale damy rade....


pewno,ze dumna i to jak-moje cyce tez takie male baloniki:lol:
jejku a Marysia z tymi wodami plodowymi....tez chcem takie zdjecie:D
no za jakies 4- 5 lat se pstrykne:lol:

ana79
Patrycja czy ta fotka napewno aktualna?....bo laseczka z Ciebie niezła...aż trudno uwierzyć,że byłaś dopiero co w ciąży

aktualna z przedpoludnia:D


netka3
jeszcze sie dowiedziałam ze mój tata choruje i czeka go operacja :36_1_4:

Zdrowia dla Taty:usmiech:

Odnośnik do komentarza

znowu jestem zawracać wam duszyczkę hihihi
Netka głowa do góry liczy dni razemz Tobą i jak by co to cioteczkom forumowym płacz laska ale nie zapominaj że masz Froda a napewno wie jak swoją paniąpocieszyć.
Witam mamuśki hihihih jak żyjecie? Dajecie radę? Ja się boję czy dam radę tak dzielnie jak wy.
Dorotka aby Natalka nie miał już kolek po brzuszku cioteczki będą głaskały.
Pati a ja nie umiem obejrzeć twojego zdjęcia nie wiem jak wejść i gdze szukać buuuuuuuuuuuuuuuu pomóż.

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-50418.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnsg18r28igx75.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Dorota niezle zrzucilas juz kg:brawo:
ja coprawda tym razem,nie mialam duzo do zrzucenia:wink: ale z Emilia to dlugo nie moglam zrzucic-polowe po porodzie(znaczy dziecko,wody,i inne takie)a polowa ciagnela sie za mna,az do drugiej ciazy


a pas moj to taki troszke przypominajacy gorset-nie spotkalam sie tu z typowym pasem poporodowym:ehhhhhh: no ale jakos trza faldy zmobilizowac:D
moj jest podobny do tego ze zdjecia,tylko,ze gladki i czarny:D
GĂśrdel Vit 249 kr | Lindex Shop Online | artnr: 6177001

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
Zosienka no bo ja usunelam je,
ale pokaze sie jeszcze raz:D
zanim pojdziesz spac to ogladneisz potworka:sofunny:

nie no tobie to nie potrzebny zaden gorset

Z wika i Natalka przytyłam tak ok 16 -17 kg

ale pierwsza ciaze zakończylam majac 89 kg i a ta 77 kg czyli zostały mi niby 4 kilo do zrzucenia bo jak zaszłam ważyłam 60 kg
tylko ten brzuch mam okropny,chyba dlatego ze wszystkie miesnie brzucha mam porzecinane


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

zosieńka
Pati nieźle fajna laseczka z ciebie ja też tak chce ale coś czuje że zanim wrócę do swojej wagi to trochę potrfa hihihihih
Dorotka nieźle a nie boisz się go zostawić tak samego hihihih i jestem ciekawa czy da radę mój chyba by padł hihihihi

nie no z pierwszym dzieckiem to bym sie bała
ale mleczko ma 240ml odciagnietego,musi sobie poradzić i tyle wkońcu jest też tata


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

gosiaj
cherry82
Aguu
cherry może to średnica(od czółka do tyłu główki)? u mnie ten wymiar mierzyła

mozliwe choc tlumaczka tlumaczylöa mi obwod glowki moze sie walnela nie mwiedziala jak przetlumaczyc i ta powiedziala ale na karcie mam wpisane udka brzuszek glowa i waga wiec nie wiem no ale napewno jest dobzre wiec sie nie przejmuje poprostu sie nad tym zastanawialam

wstaw te wymiary. porownam :-)

zosieńka
hejka dwupaczki i rozpakowane cośsłabo znowu piszecie hihihih
Majeczka no tak zrozumiałe z mamusią dawno się nie widziałaś i teraz nadrabiasz straty.Trzymaj się i śpiesz się na porodówkę.
Agula a ty to na co czekasz?
Panna trzymamy kciuki za jutro a może maleńka zrobi niespodziankę i przyjdzie w dniu ustalonym hihihih tego ci życze.....
Pati poszukam zaraz ciebie i twoich zdjęć ja mie mma talentu w takich rzeczach na necie hihihih jestem sierotka marysia hihihih nie obrażająć marysi yasmelki.
No właśnie gdzie się podziewa nasz zboczuch co i nie chce zaprezentować nam swojej ślicznotki?
Gosiaj łał ciutkę się pomyliłaś z tym wymiarem główki hihihih ale widzisz nie jest aż tak duża jak myślałaś.
Cherry no tak a o mnie zapomniałaś mówiąc kto czeka na porodówkę no nie wiem czy się nie obrażę?hihihihih
Super że maluszek nie taki ogromny jak myślałaś hihihih waży fajnie jestem ciekawa ile mój już się doczekać nie mogę.................................

WYBACZ KOCHANA JAK MOGLAM ZAPOMNIEC :win your love: :no1:

yasmelka
pierwsze dwa...zaraz po nrozinach i na drugi dzień rano..

YASMELKO CORECZKA SLIKUSNA I JAKA MALENKA JECSCZ ERAZ GRATULUJE JUZ MASZ PO TERAZ TYLKO W RYTM SIE WCZUC DNIA:cherli3:

ana79
agula7777
Ja zmykam do swojej gwiazdy-może pozniej w wolnej chwili zajrze
A Ty Ana zabieraj się za molestowanie chłopa,hihihihi
Ja zaraz też to zrobie:hahaha::hahaha::hahaha:

OJ TAK JA DZIS TEZ JUZ 3 DZIEN POD RZAD I TAK DO TERMINU BEDE CHCHIALA WCHLANIAC MOJEGO K SMIETANKE BYLE ROZWARCIE BYLO EHHE:sofunny:
wyjęłaś mi to z ust.....akurat myślałam o tym..hihi....trzeba nadrobić kilkumiesięczne zaległości:yuppi:.....a poza tym jeszcze bezpieczny seks:hahaha:

ana79
Cherry super wieści....dzidziuś nie duży,więc poród łatwiejszy chudzinko
Patrycja czy ta fotka napewno aktualna?....bo laseczka z Ciebie niezła...aż trudno uwierzyć,że byłaś dopiero co w ciąży
Netka a jak ty się czujesz?

netka3
ana79
Cherry super wieści....dzidziuś nie duży,więc poród łatwiejszy chudzinko
Patrycja czy ta fotka napewno aktualna?....bo laseczka z Ciebie niezła...aż trudno uwierzyć,że byłaś dopiero co w ciąży
Netka a jak ty się czujesz?

No pati super wygląda :)

A ja czuje sie samotna, smutna, opuchnięta, gruba, obolała :36_1_4:

netka3
jeszcze sie dowiedziałam ze mój tata choruje i czeka go operacja :36_1_4:, ale nie bede tutaj na ten temat sie rozpisywac bo my mamy sie cieszyc a nie smucic. tylko wam powiem ze strasznie, strasznie brakuje mi Przemka, tak jak nigdy dotąd :36_1_4:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza

Wiecie co tak s epije mleko i to chyba dziennie ze conajmiej 3 szklanki o na noc tez i zawsze po mleku czuje nie dosc ze opita tym jestem to w dodatku czuje bole meisiaczkowe po mleku macie tak ktoras a moze mi sie wydaje z tego opicia pelnego bnrzuszka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

zosieńka
dorotka no ja swojego tak szybko samego nie zostawie. No tak ale nie każdy tata umie się opiekować takimi malutkimi pociechami albo się wykręca bo się boi hihihih

Cherrry ta zniewaga krwi wymaga hihihih
Agula ja dlatego też się teraz objadam hihihihi włąśnie wciągnełam kisielek a myślę już o jabłuszku i bananku hihihihih

O bananku to ja też myśle-ale chyba nie o tym co Ty:hahaha::hahaha:
Coś mi dziś odbija,bo cały dzień mam jakieś takie dziwne skojarzenia,hihi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...